Seria GONE Michael Grant

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Znacie lub czytacie? To nowość na naszym rynku, premiera była 23września.
obecnie czekam na książkę, tzn.bardziej na pocztę, że się zlituje i dotrze do mnie:D
Książka zapowiada się całkiem całkiem. po przeczytaniu pierwszych rozdziałów na www.seriagone.pl na mnie robi wrażenie..
W stanach książka Granta przebiła popularnością Zmierzch i szybko stała się bestselerem. Jak myślicie, czy u Nas również okaże się hiciorem?
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
ja czytam - przeczytałem połowę książki prawie, że jednym tchem. teraz brakuje czasu i książka musi poczekać... jest napisana lekkim językiem co za tym idzie łatwo i przyjemnie się ją czyta. akcja wkręca już od pierwszych stron:)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
do mnie książka dotarła w piątek i powiem, że już z pierwszymi stronami wciąga.
a dla zainteresowanych podsyłam trailera z YT http://www.youtube.com/watch?v=g2oamgVvDvQ
sami zobaczcie co to za książka :D
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Juri, w tym w którym się udzielasz... http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=121035

Wszystkich czytajacych zapraszam do sprawdzenia swojej wiedzy

http://www.bravo.pl/quizy/jak-dobrze-znasz-cykl-gone/idq,104/ quiz sprawdzający :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
hmm... nie rozumiem tych obaw. są napewno bezpodstawne.
Pytania są proste tym bardziej dla kogoś kto czytał GONE.
 

KLESC

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2009
Posty
11
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
a więc, do KRK przybywaaaj!
niedawno przeczytałam. cóż, książka całkiem całkiem, tylko irytujące jest, że "coś zaczyna się dziać" dopiero za połową książki. pierwsze sto, lub nawet więcej stron są jak dla mnie nie do przejścia. ale polecam ;D
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
na blogu zagineli.pl pojawił się fajny konkurs - a jeszcze lepsza jest nagroda. WYdanie specjalne GONE:)
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
dzisiaj udało mi się znaleźć 5 wskazówkę - czyli jestem w połowie;P
 
G

gabuu

Guest
Cześć! Mam zaproszenia do tej świetnej zabawy na www.lokerz.com, to na prawdę opłacalne, bo poświęcając temu wciągu dnia minuty, można zarobić 4 PTZ, co nasz przybliża do znakomitych nagród, a 325 PZT to iPod Touch 8Gb! podaje numer gg: 1579192, lub jakiś z maili: gabuu@vp.pl, ga.buu@wp.pl Pisać a zaproszenie dostaniecie od razu, gdyż, często sprawdzam pocztę.

Pozdrawiam,
Gabi :papa:
 

omegaapex

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
221
Punkty reakcji
2
Wiek
29
Ja czytam tę książkę. Według mnie bardzo fajna. Zacząłem czytać ostatnio 3 część i mam pytanie "ile ich jeszcze będzie?" Albo "Ile ich miało być?"
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
1. Gone (Faza Pierwsza: Niepokój)
2. Hunger (Faza Druga: Głód)
3. Lies (Faza Trzecia: Kłamstwa)
4. Plague (Faza Czwarta: Zaraza - tytuł nie został jeszcze potwierdzony)
5. Darkness (Faza Piąta: Ciemność - tytuł nie został jeszcze potwierdzony)
6. Light (Faza Szósta: Światło - tytuł nie został jeszcze potwierdzony)
Znaczy, że chyba 3 są wydane, a ma być 6, tak myślę, jak jestem bardzo ciekawy to pogogluj :p

Serię mam w planach, ale jeśli nie będzie w bibliotece to niestety... :papa:
 

omegaapex

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
221
Punkty reakcji
2
Wiek
29
A jest jakaś oficjalna stronka tej serii czy nie? Bo wiem że kiedyś była ale jak próbowałem wczoraj wejść to nie dało się.
 
Do góry