Serce..

Linetka

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
To takie męczące i bardzo bolesne kłucie serca, wiem, że dużo osób to ma, ja kiedyś miałam średnio raz na dwa dni a teraz 3 razy na dzień :/
to takie kłucie mocne, że nie mogę oddychać przez jakiś czas bo czuję jakby mi miało rozerwać klatkę :/
Wy też tak macie lub wiecie od czego to może być?
Słyszałam, że to mogą być nerwobóle, ale mówię od razu, że ja się niczym nie denerwuję, nie mam jako takich stresów, więc to raczej wykluczam.

Pozdrawiam.

Ja mam podobny problem, dodatkowo cierpię też na nadciśnienie tętnicze. Mam leki zapisane od lekarza, ale oprócz tego biorę sobie na wzmocnienie vitacare Q10. Polecam również wykonać takie badania, jak EKG czy echo serca. Na pewno pomogą ocenić stan Twojego zdrowia. Co do stresu, to bywa on często ukryty. Może za dużo kawy, mocnej herbaty, zbyt dużo tłuszczu w diecie itp. Nie wiem, strzelam :) Podstawowe badania, niedrogie, powinny pomóc. Tak dla własnej świadomości nawet ;)
 

MałgorzataS

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Tez miałam taki problem. Z tym, że mi zdarzało się to raz na kilka dni..Zaczęłam uprawiać sport przeszło :] Jak nie będziesz miała czasu biegać to proponuję nową technologię. Istnieją buty reeboka, dzięki którym bardziej pracują dolne partie mięśni.Polecam :)
 
Do góry