sens życia

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
dla mnie sens życia ma prawie 8 miesięcy :) jest nim mój synek, jest dla mnie wszystkim. A Zycie zawsze ma sens, głęboki sens, tak uważam!
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
muzyka.
rodzina.
przyjaciele.
wszystko co się zdarza nadaje sens mojemu życiu zarowno te miłe chwile jak i te gorsze.

to co nie boli nie jest zyciem, co się nie kończy- szczęściem
 

Heretyk8

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Bóg - z tego wynika wszystko. A rodzina itp jako uzupelniacze, a raczej w oparciu o to pierwsze ;)
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
co? muzyka, przyjaciele, rodzina, pies. ;x
ja psa zaliczam do rodziny x)


Bóg - z tego wynika wszystko. A rodzina itp jako uzupelniacze, a raczej w oparciu o to pierwsze
fakt.
tez ostatnio [jakies dwa dni temu] tak stwierdziłam, tak naprawde :)
alre zdziwiłam sie ze to napisales patrząc na Twoj nick :):)
 
Z

Zerek

Guest
Możliwość pomagania innym w potrzebie i patrzenia na ich uśmiechnięte mordy :D
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Zerek, popieram :p

a kiedy nawet wszyscy mnie opuszczą, to wiem, że mogę żyć dla mej miłości - siatkówki. o. :D
 

Heretyk8

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Zerek - aldnie i to równiez ma u mnie znaczenie ze względu na ten nadrzedny cel ;)
Majka - mój nick oznacza herezję rpzeciw powszechnmu pogladowi ale niekoniecznie rpzeciwko wierze czy Bogu ;)
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
Majka - mój nick oznacza herezję rpzeciw powszechnmu pogladowi ale niekoniecznie rpzeciwko wierze czy Bogu [/quote

nie no dobra po prostu "heretyk" mi sie kojaży raczej z religia :D
 

Torrance

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Sin Land
To, że mam dla kogo żyć- gdy znajomi wyciągają mnie na łyżwy, kumpel na bro, Mój Misiek mnie odwiedza albo mama dzwoni zapytać, gdzie jestem :D
No i oczywiście plany na przyszłość- wyjazd na Słowację, wesele kuzynki Mojego, a z poważniejszych to bycie razem 4ever.
Takie proste, ale naprawdę głębokie :)
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
to dośc skomplikowane.
Składa się na to wiele czynników, wiele osób.
Napewno ambicje, dążenie do celu, marzenia, rodzina, chłopak, przyjaciele, prezedewszystkim plany,pasje.
 

misiek_blondi

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Hamburg / Kołobrzeg (Polska)
Nie lubię pytań tego rodzaju, bo wierzę, że i tak skończy się na jednym. Nie powiem, że żyję dniem, ale ogólnie to radość i przyjaciele. Każdy ma oczywiście własny sens. Inaczej byś nie pytał/a. xD
 

kasiuniek_pusz

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Slowa mojego meza: "jestes moim skarbem" oraz slowa mojego synka: "mamusiu kocham cie najmocniej na swiecie"
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
sensem mojego zycia obok synka i męża jak już wspomniałam są napewno cudowne radosne chwile. Już pisałam na innym wątku ale tu tez powtórzę, a co :)
Uważam że każdy, powienien miec swój sens życia, dla mnie takim sensem są też moje marzenia. chcę je realizować i zawsze o nich pamiętam. Stram się pracowac nad nimi. Ale nie tylko moje marzenia, bo tez i mojego męża :) chciałabym byc taka złotą rybką i spełnić jego największe marzenie ...
Taki sens życia sprawia ze zawsze jestem aktywna i działam, nieustannie cos robiąc :)
 

aniami

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
cel w życiu nadaje mi sens swojego istnienia. Bez celu byłabym chyba roślinką, która egzystuje nie wiedzieć czemu, na co i po co! gdy dojdę do jednego celu, wyznaczam sobie kolejny, choćby najprostrzy, najbanalniejszy. Ale zawsze musi być.
 
Do góry