seksuolog :D

chyba_ty

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siemka wszystkim. Jestem lesbijką i moja mama uważa, że jestem nienormalna, dlatego wysłała mnie do psychologa, no to poszłam dla świętego spokoju. Kobieta uważająca się za psychologa twierdzi, że to nie jej dziedzina i wysłał mnie do seksuologa, żeby sprawdzić, czy rzeczywiście nią jestem, czy też nie. Możecie mi jakoś przybliżyć co ja kur*a będę tam robić/o czym rozmawiać, czy coś tam ? :)

z góry thx.
 

sarineczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
To samo co u psychologa tylko zamiast kręcić się wokół Ciebie i Twojej osoby będzie się kręcić wokół seksu i pożądania jakie wzbudzają w Tobie kobiety.
 

Lejdis21

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ale twoja mama ma problemy tez jestem less ale nie uswiadamialam nikogo w domu
 

Love21

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
a czy to choroba, dewiacja itp. że rodzice wysyłają swoje dzieci do specjalistów?!
Daj sobie spokój i nie idź. Sama wiesz, czego chcesz..
 

manuchcl

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
seksuolog ; D. mniam ;D hahah ; d. .

Moim zdaniem to twoja wola jakiej chcesz być orientacji ; DDD
 

mycha79

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
iława
Nie my wybieramy swoją orientację tylko ona nas, ale ostatnio mam wrażenie ze wśród nastolatek jest taka moda na bycie les..
 

kikson

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
265
Punkty reakcji
10
Nie my wybieramy swoją orientację tylko ona nas, ale ostatnio mam wrażenie ze wśród nastolatek jest taka moda na bycie les..
hahaha no co Ty xd
ona nas wybiera xd
moim zdaniem nie ma czegoś takiego, ze ktoś musi być lesbijką bo się taki urodził.
Dzielę homoseksualistów na dwie grupy:
pierwsza- ubzdurali sobie, że nimi są
druga- są chorzy (bo są przypadki wyleczenia z homoseksualizmu, słyszałam parę razy o tym)

i nie żebym miała coś do homo,dopóki nie paradują w paradach nago i się nie całują publicznie na pokaz.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
a czy to choroba, dewiacja itp. że rodzice wysyłają swoje dzieci do specjalistów?!
Daj sobie spokój i nie idź. Sama wiesz, czego chcesz..

tak to choroba i dewiacja.

natura tak nas stworzyła że to facet pasuje do kobiety, tudzież kobieta do faceta, a nie facet do faceta czy kobieta do kobiety.

Są to anormalne zachowania tylko nasze społeczeństwo jako że chce byc OTWARTE, liberalne, wyzwolone akceptuje choroby mówiąc że to normalne.

homo to choroba, nie czarujmy się
 
Do góry