Sekss

Sheee

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ruda Śląska
Witam was..

nie bede owijać w bawełne dałam tytuł SEKS bo to jest TEMAT !

Ale powiem o co mi dokładnie chodzi !

Słuchajcie co rozmawiam z znajomymi czy nowo poznanymi ludzmi i gadamy o jakise parze przewija sie słow seks
ludzie gdy usłysza ile ludzie są w zwiazku mówią "oni na pewno uprawiali seks"

To dla mnie dziwne nie wiem czy u was tak mówią bo u mnie takk

co ma SEKS do tego ile jest się w związku..??

co o tym sądzicie

czy macie też takie myślenie że są ze sobą dajmy na to 3 lata i na pewno juz uprawiali SEKs??


czekam na odpowiedz Nadia ! ;*** :papa: :papa:
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
no gdy ktoś jest ze sobą np 3 lata to raczej nasuwa się takie myślenie że pewnie już się kochali. chociaż to zależy w jakim wieku jest para o której się rozmawia.
chociaż szczerze dziwi mnie takie rozmawianie "a wiesz Kaśka ze Zdzichem jest juz 2 lata, pewnie juz mu dała". owszem wiem że sa ludzie których takie sprawy interesują ale osobiście nie rozumiem co komu do tego.
 

B3DNAR

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
599
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź, Głowno
No ja często wysuwam taką opjnie...no nie czarujmy sie siłą rzeczy chcą jakoś swoją miłośc przypieczętować...
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Ee. Piszesz tak, jakby seks był czymś... nadprzyrodzonym, nienormalnym?

Nie NA PEWNO, ale możliwe jest, że jeśli dwoje ludzi jest długo ze sobą, to się kochają zarówno psychicznie jak i fizycznie. Ot, wielka filozofia. :]
 

maniurka15

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tu daleko
u mnie też tak jest.
i nie tylko jak ktoś jest ze sobą długo
np:
para jest ze sobą miesiąc i już słyszę od koleżanek:
"ciekawe, czy już uprawiali seks?"
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
No ja często wysuwam taką opjnie...no nie czarujmy sie siłą rzeczy chcą jakoś swoją miłośc przypieczętować...
no niestety trzeba sie zgodzić. Pewnie uprawiają (choć nie jest powiedziane, że muszą^^). No ale co z tego? To chyba ludzka rzecz? :mruga:
Zresztą co mnie obchodzi, czy ktoś np. z moich znajomych uprawia czy nie? Ich prywatna, intymna sprawa. Podchodzi to zdecydowanie pod plotkowanie.
 

Magamus

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
37
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Białystok
PanDora:)) zgadzam się z Tobą, przecież to normalna sprawa uważasz że będąc razem dajmy na to 3lata - 5 lat da się wytrzymac bez czegoś takiego? Tak da się, ale to zależy od osób. Nikogo to nie obchodzi że ktoś coś robi to ich sprawa a jeśli Ci mówią tzn. żeby się pochwalić czy coś - tak to odbieram.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
a ja myślę ze jesteś strasznie młoda skoro masz takie problemy, albo stara i nudzi ci się na chacie bo mąż na ciebie zarabia.

a co do tematu - bo to trochę ciekawe czy nasi znajomi uprawiają seks, zaraz nasuwa się wyobrażenie jak to robią i głupie uśmieszki, że to nie możliwe, znamy się przecież tyle lat - i głupio sobie wyobrażać przyjaciół w takich czynnościach - to normalne. ale pamiętać trzeba, że też są ludźmi i jak każdy człowiek seks lubią. więc pewnie go uprawiają. to jak długo są ze sobą nie ma nic do rzeczy chociaż po 3 latach jest oczywiście dużo większe prawdopodobieństwo że to robili niż po 3 tygodniach... ale to i tak zależy od związku ;p
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Też myślę, że robienie z seksu nie wiadomo czego jest troche infantylne. Jawa oni to robią ? Grunt by znali tego konsewencje.
 

Szop Pracz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
842
Punkty reakcji
2
Tez widzę, że koleżanka jest osóbką młodziutką i samo słowo "seks" sprawia, że ma wypieki na twarzy. ;)
Ja i moja lady ;) Uprawialiśmy seks...godzinę temu. Normalne ludzie się kochaja to ...to się kochają.

Polecam puki co film przyrodniczy jakiś.

Jakbys zapytała tak: koleżanka z kolega mają po 15 lat, chodzą 3 lata zastanawiam się czy uprawiają seks? Czy to dobrze czy źle ...
...to już inna sprawa....
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Za przeproszeniem, ale powiedz, co to Cie obchodzi, czy i kiedy ktoś uprawiał seks? Jak tu słusznie zauważono, jest to czyjas prywatna sprawa, ja jakoś nigdy nie zastanawiałam się na temat jakiejś pary, "czy juz to robili", nie przyszłoby mi do głowy, zeby się nad tym zastanawiać i jakoś nie słyszałam też, by ktoś ze znajomych o tym wspominał. Jedni to robią po tygodniu, inni po miesiącu, ale jeszcze inni po roku czy dwóch,zależy kiedy chcą i uważają za stosowne. Rzeczywiście, jak zauważyła Pandora, podchodzi to pod plotkowanie...
 

Bacalava

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2008
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
33
kurna, co komu do tego? pod pierzynę się nie zagląda, to prywatna sprawa każdego.
osobiście uważam, że jeśli długo się z kimś jest, to nie znaczy, że trzeba iść z tą osobą do łóżka by to "przypieczętować", dla mnie to idiotyzm. byłam w związku 3 lata i do tego nie doszło. to nie jest najważniejsza rzecz pod słońcem.
 

Sheee

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ruda Śląska
Czy wy tacy tępi jestescie czy czytac nie umiecie .. :/ :/ :niepewny:


Ludzie pisze o tym że własnie ludzie mnie dołuja takimi tekstami

bo co ich do ** pana obchodzi czy któs uprawiał seks czy nie??
i co z tego ze sa ze sobą 3 czy 5 lat..

i nie mówie o SEKSIe jako o czyms innym lub ze sie tego wstydze..
HEloł.. seks jest wazny w zyciu i jest to normalne..


chodzi mi w tym temacie że luddzie sa tak wscipscy co do seksu ..!! ;/;/

MAtkooo.... :/ :/
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
No widzisz, tak napisałas, że nikt nie zrozumiał Twoich intencji, :p zwłaszcza, że nigdy nie słyszałam, zeby ktos się jarał w ten sposób i zastanawiał, czy ktos z kims spal czy nie, nawet jak mialam 16 czy iles tam lat, a teraz to juz w ogóle
 

Szop Pracz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
842
Punkty reakcji
2
Dokładnie. Spaliłaś temat. I kicha. nie ma co się obruszać, a spróbowac od początku, jak chcesz o tym porozmawiać.
Wścibskośc ludzi nie jest lubiana, więc obgadywanie kto z kim i gdzie nie jest na miejscu. U nas tak nie ma ;)
A długośc ( szerokość i głębokość) zwiazku nie ma nic do seksu. Jest wiele rzeczy przemawiających za czy przeciw.
Wiek, dojrzałość, religia i inne zahamowania czy też brak przeciwskazań jak ... trwały i dojrzały związek czy choćby małżeństwo. By nie było nieporozumien lepiej od razu napisac ile ma się lat albo do kogo kieruje się ten temat.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Ciekawość, a może i nie, wścibskość (jak powyżej) no cóż tacy są ludzie, gadali i będą gadać.
Są pary ,które są latami ze sobą i do niczego między nimi niedoszło. Tu długość związku nie ma znaczenia, tylko ludzie. Ich uczucia, to od tego zależy czy i kiedy to sie stanie.
I nie bulwersuj sie tak.
 

nawrocki

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
CALKOWICIE ZGADZAM SIE SIE Z POPRZEDNICZKA.
JA ZNAM PARY CO SA ZE SOBA DLUGO I SIE KOCHAJA, ALE NAPEWNO SEKSU NIE UPRAWIALI, PRZYSIEGLI SOBIE ZE ZROBIA TO PO SLUBIE
A POZATYM CO DO TWEGO OBURZENIA TO UWARZAM ZE LUDZIE NIE POWINNI BYC NIE MILI, A PEWNIE ZE TU TEZ GADAJA ZE CI TO NAPEWNO TO ZROBILI, ALE JAK ZROBILI TO GADAJA, ZAWSZE JAKAS PRAWDA W TYM JEST
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
a co do tematu - bo to trochę ciekawe czy nasi znajomi uprawiają seks, zaraz nasuwa się wyobrażenie jak to robią i głupie uśmieszki, że to nie możliwe, znamy się przecież tyle lat - i głupio sobie wyobrażać przyjaciół w takich czynnościach - to normalne.
Taaak, a jeśli dotyczy to rodziców, to już w ogóle. :D
 
Do góry