Seksowna bielizna

Status
Zamknięty.

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Mi sie podoba bielizna z Triumpha i Intimismii, tylko ze jest troche droga..tylko na walentyntki mozna sobie cos takiego zafundowac
 

Rustyfka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ja sobie kupiłam ostatnio super komplecik w sklepie epizama.pl Nie dość, że nie wydałam na niego za wiele to na dodatek leży na mnie idealnie. Zastanawiam się, czy nie kupić sobie drugiego takiego samego, tylko w innym kolorze.

Myślę też o zakupie bardotki, bo też by mi się przydała.
 

lensii

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam strone interentowa sensualna.pl jest tam tania i piękna bielizna :)
 

DioresPL

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o bieliznę,to ja także polecam szukac w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych,gdzie mamy największy wybór,wystarczy znać tylko swój rozmiar i w zasadzie sprawa załatwiona. Zawsze w razie potrzeby można przecież wymeinić na inny.
 

monikabercia

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Wydaje mi się, że wszystko zależy od tego na ile jesteś odważna i co Twój partner jest w stanie zaakceptować. Jest mnóstwo sklepów mających w ofercie zmysłową bieliznę damską i wybór jest przeogromny. Możesz wybierać między zestawami z tiulu, w których Twoje ciało będzie niby ubrane, a niby odkryte. Możesz kupić również bieliznę z satyny, ale ona nie zawsze jest komfortowa. Satyna przykleja się do ciała. Ale jednak taki satynowy szlafroczek na przykład w kolorze czerwonym może robić wrażenie. Ja generalnie wybieram jakieś śmieszne przebrania, z tymże ponieważ noszę rozmiar 42 ciężko jest mi znaleźć taką bieliznę w każdym sklepie. Dopiero, gdy wpisałam bielizna zmysłowa xl znalazłam sklep bieliznadlarodziny-pl
i tam mają ciekawe propozycje dla osób w rozmiarze Plus size. W swojej kolekcji mam seksowną pielęgniarkę, bawarkę i pielęgniarkę (którą mój mąż uwielbia najbardziej!!!!!). Z racji tego, że jestem nieco grubsza raczej wybieram ciuchy i bieliznę, która mocno pracuje i która jest bardzo elastyczna. Ale ktoś szczupły może sobie bardziej poszaleć.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Mnie pociągają jedwabne koszulki na wąskich ramiączkach, raczej bez koronek. o długości nieco poniżej tego co i owszem lub nieco dłuższe - tak do 14 uda od przyrodzenia. Nie różowe, nie cieliste i nie brudnoszare.
Kupić teraz bardzo trudno
 

Agata_22

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Polecam Ci firmę Alles. Kupiłam już tam kilka fajnych kompletów. Pozdrawiam :)
 
M

Mother Russia

Guest
Wilk_LancaSter napisał:
Mnie pociągają jedwabne koszulki na wąskich ramiączkach, raczej bez koronek. o długości nieco poniżej tego co i owszem lub nieco dłuższe - tak do 14 uda od przyrodzenia. Nie różowe, nie cieliste i nie brudnoszare.
Kupić teraz bardzo trudno
Mmmm, rozmarzyłem się, święte słowa, panie Wilku.
 
K

Kruszyna24

Guest
Jeśli szukać szybkiej wysyłki, to tylko na gorseciarka.pl jako sklepie godnym pochwały. Tam wszystko jest zgodne z opisem i regulaminem. Jeśli cokolwiek przeczytasz, to na pewno ma to swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Dobra i korzystna cenowo bielizna to największe atuty. Wszystkiego można się jednak dowiedzieć robiąc zakupy i weryfikując.
 
Status
Zamknięty.
Do góry