seks z nauczycielką

kinej7

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cała historia jest prawdziwa i czy w nią uwierzycie gózik mnie obchodzi, jeśli nie wierzysz proszę bezsensowe komentarze zachowaj dla siebie.

Wydarzyło się to drugiego dnia testów gimnazjalnych (część matematyczno-przyrodnicza), jak wiadomo wszyscy elegancko ubrani i stres przed testami, ale ja podszedłem na luzie :D. Gdy większość skąńczyła pisać, wyszliśmy na zewnątrz, gadaliśmy jak komu poszło z naszą nauczycielką od matmy (nie chcwaląc się poszło mi bardzo dobrze ;)). Większość kumpli poszła już, gdy ja już wychodziłem ze szkoły zatrzymała mnie dyrektorka i powiedziała żeby zanieść ławki z miejsca pisania testów do klas (na 2 piętro ;/) większość osób uciekła bo komu chce się targać te ławki, sam nie stety zostałem bo zatrzymała mnie sprzątaczka no i nie stety zostało ok. 10 osób, a ławek mało nie było...
Gdy już kończyliśmy niosłem ostatnie 2 krzesełka po schodach, a przedemną szła właśnie nauczycielka od matematyki mając jej tyłek dosłowe przed twarzą, bardzo miły widok ;). Skączyliśmy wszystkie ławki stały na korytarzu i już schodziłem na dół, ale nauczycielki spytały czy zostanę pomóc zanosić je do klas... Zniechęcony musiałem się zgodzić bo nie wypadało odmówić i nosiliśmy te ławki do klas. Koniec :) została ostatnie krzesełka zaniąsłem je do klasy w niej była sama Pani od matematyki. odstawiłem te krzesełka i wyszedłem, a zaraz za mną szła nauczycielka, rozwiązała mi się sznorówka, gdy ją zawiązałem juz mnie wyprzedziła i szedłem za nią i spoglądałem na jej tyłek ;) Ma na imie Alicja ok. 26 lat, nie wysoka, brunetka z blond pasemką chyba nie ma męża, biust idealny, a jeszcze lepszy tyłek, lepszego nie widziałem (a już trochę ich było) jak każdy uczeń chciałem się z nią przespać, ale wiedziałem, że to nie możliwe... wracając ide za nią jakieś 5m ona weszła do klasy po chwili powiedziała:
-Patryk (bo tak mam na imię)
-słucham- odpowiedziałem
-możesz na chwilkę
Wszedłem do klasy, Ona odrazu do mnie podeszła pociągneła mnie lekko za krawat i zaczęła całować. Byłem bardzo zdziwiony i zszokowany, ale nie protestowałem i też zaczałem ją całować.
Sciągneła odrazu ze mnie marynarke i rzuciła na ławkę.
-chcę Pani tego- zapytałem
-bardzo- odpowiedziała
Serce waliło mi jak dzwon, bo nie byłem w statnie uwierzyć w to co się dzieje. Polóźniłem krawat nie przestając jej całować, a Ona zamknęła dzrzwi na klucz, sciągnąłem jej żakiet (chyba, nie znam się na tym :D) miała na sobie sukienkę na ramiączkach do kolan. Całowaliśmy się cały czas a ona odpinała mi guziki od koszuli, ja nie śmiało objąłem ją od tyłu i rozpiąłem zamek od jej sukienki i sciągnąłem ramiączka i jej sukienka opadła na podłoge, stała przedemną tylko w czerwonym staniku i majtkach (kompletnych) Patrzyłem tak na nią chwilę, poczym podeszła do mnie i odpieła mi guzik od spodni, między czasię ściągnąłem patnofle itd. Zostaliśmy tylko w bieliźnie, podeszła do mnie i pocałowała, a ja objąlem ją i złapałem za pośladki po czym w góre podniąsłem ręce i rozpiąłem jej stanik. Złapałem jej piersi i tak masowałem chwilkę, a ona ręką przez majtki dotykała mojego penisa, który już dawno stał. Jednym szybkim ruchem zdjeła mi bokserki i wzieła go do ręki, a potem do ust. Po kilku minutach troszeczkę się podniosła, aby biustem sięgała do mojego penisa, wzieła ścisneła biust, a penisa włożyla pomiedzy piersi i zaczeła delikatnie posówać (fantastyczne uczucie ^^). Po chwili wstała, a ja ściągnąłem z niej majtki, miała piękną ogolona cipkę. Usiadła na ławcę i lekko się pochyliła, a ja odrazu wiedziałem, że chcę żebym ją polizał, lizałem tak dobre 10 min przyczym wydawała z siebie odgłosy rozkoszy. Gdy skączyłem lizać jej smaczne soki wstała odwróciła się do mnie plecami oparła się o biurko i wypieła tyłek, wiedziałem o co chodzi. Zapytałem jej o zabezpieczeni, a ona powiedziała żebym się nie martwił bo bieże tabletki czy coś takiego.Klepnełem ją w pośladki i nie przejmując się niczym wsadziłem jej w cipkę i posuwałem najpierw powoli, przyspieszając tempo głośniej jęczała. Postanowiłem zmienić pozycję i położyła sie na ławce, a ja stałem przy krawędzi ławki, posuwając ją tak masowałem jej piersi i czułem jak przechodzi orgazm wydawała tak głośne dźwięki, aż bałem się, że ktoś usłyszy, chwile później ja dochodziłem i Ona uklękła przedemną i masowała mi penisa gdy doszedłem spuściłem się jej trochę do ust i na piersi. Ubraliśmy się szybko, pocałowaliśmy się i powiedziała że musimy to kiedyś powtórzyć, odparłem że z przyjemnością i wyszliśmy jakby nigdy nic ;).

Teraz w szkole widze jak się do mnie uśmiecha i na lekcji (siedze w 2 ławce) staje zaraz przedemną tak abym miał widok na jej piękne pośladki, albo nachyla się nademną jak ma większy dekold :D. Seksu jakoś nie było okazji powtórzyć, ale na pewno będzie.

Miałem podobne przeżycia, opisz je tutaj ;)

Jeszcze raz powtórze nie wierzeysz nie komentuj bezsensu, że jestem dzieckiem, które ma bujną wyobraźnię.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Po co ten post ?
Po co ten temat ?
Po co ta cała historia ?
 

jula456

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Mi się wydaje,że skopiowałeś to z historyjek erotycznych,ale nie wiem więc nic nie mówie
 
M

marcel_kk

Guest
Wierze Ci, jesteś taki męski, powtórz to ze mną, teraz dojdzie sado-maso, pejcze,
łańcuchy rowerowe, skórzane gatki, satysfakcja gwarantowana i długo..długoooooo....
będziesz to opisywał mały!
 

mr7wws

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
416
Punkty reakcji
29
Nigdy wcześniej nie słyszałem o pedofilii wśród kobiet. :nie:
 

Promyk Słońca

Bywalec
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
1 062
Punkty reakcji
59
Miasto
przestrzeń
:D

Chłopczyk w podstawówce posuwał Panią nauczycielkę i do tego idealnie kontrolował swojego penisa by nie skończyć za wcześnie... :niepewny:

Jeszcze żeby to była szkoła średnia to może i uwierzyłabym :p

Atrakcyjna 26-latka daje posuwać się w szkolę dla 13-latka? <_< Już szybciej posuwałby ją nauczyciel od w-f :p
 

Promyk Słońca

Bywalec
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
1 062
Punkty reakcji
59
Miasto
przestrzeń
to nie był tekst pisany przez 13-latka!
Tekst jest w miarę czysty, nie jest skażony slangiem, nie ma błędów ortograficznych, literówek, zachowana interpunkcja...
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
To raczej... marna prowokacja. Nawet nie czytałam, bo nie interesują mnie opowiadania erotyczne, nie czytuję ich, ale widzę po Waszych komentach .. :D

Promyku, piszesz, że w temacie 13 latek uprawiał seks z 26 latką ..? Nie mam pytań, pewnie prowokacja, bo przepraszam bardzo, ale ja to mam 19 lat, ale nie wyobrażam sobie z 13 latkiem uprawiać seksu, po pierwsze to dziecko, a po drugie nie jestem pedofilką i dziecko nie mogłoby mnei podniecić .. ale przede wszystkim oczywiście to chore.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Gdyby ta historia byla prawdziwa to mniej więcej po tym:

"Złapałem jej piersi i tak masowałem chwilkę"

było by:

"I wtedy doszedlem..."


:D :p
 

jula456

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Wydarzyło się to drugiego dnia testów gimnazjalnych (część matematyczno-przyrodnicza)-a może ma 15,lub już 16,bo może chodziło mu o testy 3 gimnazjum.
 

n i h i l i s t a

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
282
Punkty reakcji
15
Miasto
Katowice
Tekst jest w miarę czysty, nie jest skażony slangiem, nie ma błędów ortograficznych, literówek, zachowana interpunkcja...
Ty chyba masz takie przyzwolenie co do swobodnego pisania, jak ja co do seksu... Jego gózik mnie już prześladował na początku czytania.
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Wszystko fajnie,ale niepokoi jedna rzecz: ona przeżywała wiele orgazmów a TY tylko jeden? Przecież powinieneś skończyć po kilku minutach lub nawet po jednej. To się nazywa wilk w owczej skórze :)
 

kinej7

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ludzie jakie 13 lat ? Gdyby ktoś czytał uważnie można było się domyślić, tak jak koleżanka napisała mam 16 lat. Mam 16 lat, ale myślę, że jestem bardziej dojrzały niż większość moich rówieśników, bo każdy mi mówi, że wyglądam na przynajmniej 18 lat ^^
Tym bardziej, że nie był to mój "pierwszy raz" jak mogłem dojść po dotknięciu jej piersi ;p
Czy ja gdzieś napisałem, że Ona przeżywała wiele orgazmów ? Z resztą nie sposób wszystkiego zapamiętać bo na nie które szczegóły się nie zwraca uwagi &&
 

Pira

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2009
Posty
139
Punkty reakcji
8
Wiek
37
Miasto
Olsztyn
Bo piszesz jak zrozpaczony 13 latek, który ma tak niską samoocenę że musi podwyższać ją takimi kiepskimi historyjkami erotycznymi jak ta:) może wyglądasz na więcej ale zachowujesz się jak dzieciak. nie wiem co miało to na celu? podwyższenie swojej samooceny bajką? żal po prostu:) historia kiepska, ale to zrozumiałe że w tym wieku ze względu na to że dojrzewasz masz różne fantazje;)))
 

eykey

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2009
Posty
218
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Nowy Sącz
Dobrze, ze Ci matematyczna część poszła dobrze, bo z humanistycznej wiele nie zdobędziesz;]
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Mi się wydaje,że skopiowałeś to z historyjek erotycznych,ale nie wiem więc nic nie mówie

Musial strescic bo a krotkie albo sam sobie to wymyslil.

Dlaczego to tylko wytwor fanatazji?

Bo piekna 26-latka znalazaby sobie starszego, porzadnego ogiera a nie 13 latka z mala pytka i 0 doswiadczeniem. Co takiej kobiecie po takim dziecku ?

"Gdyby ta historia byla prawdziwa to mniej więcej po tym:

"Złapałem jej piersi i tak masowałem chwilkę"

było by:

"I wtedy doszedlem..."

A to kolejna sprawa, nie ma szans aby 13 letni, niedoswiadczony prawiczek nie eksplodowal po paru sekudnach :D

Zyczia nie oszukasz maly :)

Pozatym gdzie sie znajduja takie zjawiska jak 26-letnia seksowna, bezmezna nauczcielka matematyki ?!

No wlasnie tylko w fanatazji :)

Osobiscie w zyciu widzialem moze z 1 nauczucielkie ktora chcialbym tyknac :D

No moze jeszcze jedna taka opiekunka na wyjedzie wakacyjnym, ona nie byla chyba nauczycielka i wogole to krecila z kierowca :D

Jak juz zmyslasz historie to uczyn ja bardziej wiarygodna.
 
Do góry