Seks trwa za długo dla mnie....

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
no to wlasnie tak jak podaly tamte badania, wychodzi na to ze jestes jedyna szczera w tym temacie :D

W badania nie za bardzo wierzę, mam swoje zdanie na temat statystyk ;)
Ale według mnie za długi seks jest po prostu męczący, przyjemność zamienia się w sport wyczynowy :p
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Wklejać coś z neta jest prosto,a wprowadzić w życie trudniej :) Trollu
ja nie pisalam ze orgazm moj czy meza trwa 4 h,a ogolnie cale nasze kochanie,upijamy sie swoimi cialami,bawimy sie,piescimy,a w tym sa orgazmy,a co do wytrzymalosci faceta to moj maz cwiczy kulturystyke wiec jemu slabosc fizyczna nie grozi.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
ale przeciez jak robi sie badanie to sie odbywa ono na jakies probce zwyklych par, takich jak Wy, wiec ogolnie moze to dawac jakis obraz...

no ale Wy wiecie lepiej ;)

Czyli ile to optymalnie ? :>
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
ale przeciez jak robi sie badanie to sie odbywa ono na jakies probce zwyklych par, takich jak Wy, wiec ogolnie moze to dawac jakis obraz...

no ale Wy wiecie lepiej ;)

Czyli ile to optymalnie ? :>

Chyba to już pisałam, ale: "Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, wielkie kłamstwa i statystyki" :p jakoś tak to szło ;)
Niby badania są robione na różnych parach, ale po uogólnieniu i tak nie oddają sensu, prawdy, właśnie dlatego, że zbyt mocno uogólniają...

Niech no się inni wypowiedzą, jakąś ankietę trzeba zrobić czy cóś... ;)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Chyba to już pisałam, ale: "Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, wielkie kłamstwa i statystyki" :p jakoś tak to szło ;)
Niby badania są robione na różnych parach, ale po uogólnieniu i tak nie oddają sensu, prawdy, właśnie dlatego, że zbyt mocno uogólniają...

Niech no się inni wypowiedzą, jakąś ankietę trzeba zrobić czy cóś... ;)

no wlasnie ankieta czy cos to sa badania hehe,

twoja odpowiedz akurat te "klamstwa" potwierdzila :lol:
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
a moze to forum wypacza bo tutaj zagladaja tylko kobiety napalone i niewyzyte :sexy:

Że co, że wszystkie będą podawały wysoka liczbę bo są niewyżyte i to sprawi, że wyniki z forum będą zawyżone i nie pokryją sie z wynikami tamtych badań?
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Więcej niż 30 minut (oczywiście samego seksu, bez gry wstępnej) to już przesada. Chociaż wszystko zależy od chwili.
 
K

kinga_sc

Guest
Trollu nie czytaj tyle.
Serio nie chciało by mi się rozbierać, bo nie lubię gry wstępnej.
I na szczęście w tym aspekcie mam poparcie narzeczonego.
Nie potrzebujemy gry wstępnej aby się "rozgrzać"::D

Trollu nie czytaj tyle.
Serio nie chciało by mi się rozbierać, bo nie lubię gry wstępnej.
I na szczęście w tym aspekcie mam poparcie narzeczonego.
Nie potrzebujemy gry wstępnej aby się "rozgrzać"::D
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Trollu nie czytaj tyle.
Serio nie chciało by mi się rozbierać, bo nie lubię gry wstępnej.
I na szczęście w tym aspekcie mam poparcie narzeczonego.
Nie potrzebujemy gry wstępnej aby się "rozgrzać"::D

Nic mi nie pozostaje niz czytanie :D

A mowa byla glownie o czasie glownego dania a nie gry wstepnej ;)

i wychodzi na to ze kazdy z Was ma inaczej wiec ciezko sformulowac jakas statystyke :D
 
K

kinga_sc

Guest
Dokładnie.
Żeby statystyka była naprawdę rzeczywista należałoby przepytać każdego człowieka, a to nierealne.

Wracając do tematu 10-15min całego zbliżenia, bez gry wstępnej jak u nas to byłoby mało.
W przypadku gdy jest gra wstępna te 10-15min może okazać się szmatem czasu.

Wszytsko zależy od upodobań.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Dokładnie.
Żeby statystyka była naprawdę rzeczywista należałoby przepytać każdego człowieka, a to nierealne.

Wracając do tematu 10-15min całego zbliżenia, bez gry wstępnej jak u nas to byłoby mało.
W przypadku gdy jest gra wstępna te 10-15min może okazać się szmatem czasu.

Wszytsko zależy od upodobań.

Bez przesadny, jak sie przebada dosc duza probke osob to daje juz to jakis miarodajny obraz.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Tez mi sie wydaje, ze 15-20 min czystego seksu to jest ok rezultat. No coz, statystyke mam we krwi (nie na darmo to studiowalem :p) - zeby ja jakos podeprzec to napisze: redTube. Czesto pary amatorskie sie udzielaja wiec filmy nie sa w zaden sposob edytowane no i zwykle tyle to tam trwa. Jakos dwu godzinnych maratonow to tam nie widzialem - moze doswiadczone pary tak potrafia. Szczerze mowiac kiepsko to widze za 20 lat - pewnie bede mogl pol dnia tylko, ze pikawa juz nie bedzie tak ladnie chodzila jak teraz :D ;)

A tak mowiac powazniej - jak ktos chce dluzej to niech sobie idzie na kilka godzin poskakac do klubu, czy pograc w pileczke na hali ze dwie godzinki. Po wysilku kapiel, jedzenie, a potem dlugi seksik. Moze i nie najfajniejsze doznanie (orgazm na pewno nie powali was na kolana), ale jak ktos lubi dawac wiecej ... :) Choc tak szczerze mowiac to za dlugo imo tez nie dobrze - w koncu nie buduje formy na olimpiade w Vancouver :D Choc pewnie kobiety powiedza co innego :D W ogole od nich tez duzo zalezy - facet uwija sie w ukropie, a kobita lezy jak kloda - czasem to naprawde morale potrafi siasc i czas sie bedzie dluzyl :)

Natomiast odnosnie autora - na twoim miejscu bym popracowal nad poprawa kondycji, a nie sztucznym skracaniem stosunku. Idz pobiegaj sobie 2-3 razy w tygodniu, pograj w pilke, czy rob cokolwiek, co wymaga wysilku fizycznego. Kondycja Ci sie poprawi i nie bedziesz tak sie meczyl.
 
Do góry