Seks przy zapalonym czy zgaszonym świetle?

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
sztuczne światło jest ok tylko jeśli jest delikatne np z malej lampy w kącie pokój, natomiast rozświetlony żyrandol odpada (jak ma być widno to w dzień)
świece na pewno bo mają ciepłe światło tworzy się romantyczny klimacik
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Ja najczęściej lubie półmrok - najlepsza atosfera jest wtedy. Ale czasem lubie też egipskie ciemności lub przy pełnym świetle.
 

Tolexis

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Faktycznie nie ma to znaczenie :) byleby z ukochanym/ą :) I w dzień i w nocy :) i jak widno i jak ciemno :) i przy zapalonym świetle :) Co nie zmienia faktu ze najprzyjemniej przy blasku świeczek :), lampce szampana i nastrojowej muzyce :) w jakimś zacisznym miejscu co by nikt nie przeszkodził :)
Pozdrawiam
 
K

kinga_sc

Guest
a mi to obojętne, przeważnie mamy takie chętki z rana więc trudno tu mówic o ciemnościach, ale osobiście wolałabym po ciemku, przynajmniej nie widziałby jaka brzydka jestem;)
 

Arossa79

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Ja najlepiej lubie jak jest polmrok bo wtedy nie widac mnie tak calkiem! najlepiej przy swiecach :eek:k:
Ale robilam to tez wiele razy przy swietle pelnym dziennym i sztucznym ale zawsze z kims kogo kochalam i bylam z nim dluzszy czas.
 

mylenne

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Ja mam dokładnie jak *Kacha*. Też wole delikatne oświetlenie już zupełnie jasny dzien, nie wstydzę się mojego faceta ale gdy jest ciemno pojawia sie własnie ten nastroj i wtedy też to nabiera pełnosci :) W sumie w dzień też nie jest źle, można dokładnie przygladac sie sylwetce partnera, jego mimice itd ale w oczy wole patrzec jak jest półmrok, jakos tak romantycznie ;) I w przeciwnienstwie do niektórych wypowiadajacych się nie boje sie spojrzenia mojego faceta podczas sexu a wrecz przeciwnie bardzo je lubie :p
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Zależy od nastroju :)


Fajnie jest w ciemności i w dzień....
Ale chyba najlepiej w półmroku... jakaś lampka czy świece... :)
 

niemamnikogo

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
najlepiej w zupelnej ciemnosci lub w ciemnosci przy swiecach. (ewentualnie w zastepstwie mala lampka w rogu). ;>
 
Do góry