seks a okres

iwasta89

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
ogólnie ja uprawaiałm sex pod koniec i bez róznicy ale wole odrazu po niż w te dni
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
nigdy nie próbowałam i nie zamierzam. jak dla mnie za bardzo niehigieniczne.
 

gazowana

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
a ja mam wtedy największą ochotę :p w pierwsze 2 dni nie ma mowy - ból brzucha, głowy, ogólnie wszystkiego :/ nie pozwala ... ale jak następne dni są ok (czyt. brzuch już nie boli i dziecko daje żyć) to nie mamy nic przeciwko :) ręczniki nam niepotrzebne :p choć czasem mamy je pod ręką bo np. akurat znajdujemy się w łazience :D
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Nigdy nie próbowałam kochać się w czasie okresu, ale mój facet mnie do tego namawia. Kiedyś trzeba będzie spróbować. :p
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Nigdy bym tego nie spróbowała, jestem czuła na widok krwi i byłoby to dla mnie ohydne...
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Niekomfortowo? Myślę, że to kwestia relacji z partnerem. Bo obrzydzenie dla krwi to już inna sprawa.
 
D

dżonsonek

Guest
W czasie okresu lepiej nie uprawiać seksu.

W czasie okresu lepiej nie uprawiać seksu.
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
a ja mam wtedy największą ochote!!!!!!! libido nie daje mi spokoju :sexy: :sexy: :sexy: :sexy:


i wcale niepotrzebne zadne reczniki, przeciez nie tylko łózko jest od tego.

Wielu mężczyznom to nie przeszkadza,ze kobieta ma akurat okres.


jak to mowią "dobry koń to i po blocie pojedzie ":lol:
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Ja spróbowałam i nie było źle. :sexy:
 

Sociable

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Czułabym się niekomfortowo ... Poza tym nie wiem czy to przyjemne paprać się we krwi -.- przecież tydzień bez seksu to żadna tragedia :D
Istnieje jeszcze możliwość zakorkowania się tamponem i pieszczoty.
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
Czułabym się niekomfortowo ... Poza tym nie wiem czy to przyjemne paprać się we krwi -.- przecież tydzień bez seksu to żadna tragedia :D
Istnieje jeszcze możliwość zakorkowania się tamponem i pieszczoty.

ale kto tu mowi o papraniu sie? chyba ci co nigdy tego nie probowali . ani kropli krwi nie ma w wannie ! Nie wiem jak u was ale ja w wodzie nigdy nie mam okresu,zatrzymuje mi sie i nawet bol brzucha mija :]
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
ja po uzyciu tamponu przez jakiś czas nie mam ani kropli krwi, więc jest spoko. :eek:k:
 
W

wroneczki4

Guest
Mi to nie robi jakiejś wielkiej różnicy....
To niehigieniczne, ale przecież okres to nie: "krew lecąca jak z kranu".
Przeciwko seksowi oralnemu miałbym opory, ale jeśli chodzi o kwestię zwykłego to nie mam nic przeciw, ale z zabezpieczeniem( zresztą jak zawsze).
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Jak dla mnie nie ma to znaczenia, kilka razy zdarzyło mi się kochać pod czas okresu. Ręczniczek na te okazje również jest przygotowany ;)
 

Martiniii_89

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
dla mnie to też nie ma znaczenia, ale podczas okresu najbardziej się chce. podczas okresu Kocham się z prezerwatywą mimo że biorę tabletki. Mojemu facetowi to nie przeszkadza. I nic mi nie leci, nie mam żadnych plam itp.
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
a ja powiem, że próbowałam nie raz. podczas miesiączki odczuwam ogromną ochotę na seks tak więc partner stara się mnie uszczęśliwić. przed stosunkiem i po robię szybką kąpiel, używamy prezerwatywy więc nie jest źle.
niehigieniczne byłoby wtedy gdy nie byłoby to przygotowane zajście, a takie też się zdarzyło i nie było tak naprawdę aż tak źle jak może się wydawać.!
pzdr
 
Do góry