SE G900 czy Samsung OMNIA

Myszka85

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wodzisław Śląski/Warszawa
Witam
Zastanawiam sie nad kupnem ktoregos w wyzej wymienionych telefonow. Czy mogl by mi ktos z was doradzic ktory z nich jest lepszy i krotko uzasadnic dlaczego?
Z gory dziekuje za pomoc :)
 

darusiek1989

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
znalezione na forum ... SE G900 "Telefon przez pierwszy miesiąc działał idealnie aż do pewnego dnia, gdy najpierw przestała działać lampa błyskowa, później sam aparat, aż w końcu przestał działać wyświetlacz dotykowy (nie reagował na dotyk). Pół biedy, gdyby dało się wykonywać funkcje z klawiatury. A tu niespodzianka - np inaczej nie odbiorę rozmowy jak tylko przez ekran dotykowy. Już 3krotnie był w serwisie i nadal nie potrafią usunąć usterki (a ja jestem bez "wymarzonego" telefonu od ponad 4 miesięcy). Znajoma ma ten sam model, kupiony 2 miesiące wcześniej i ten sam problem co ja.. niestety :( "


Słynny telefon z wyższej półki jednak nie dla osób lubiących pisać duża ilość wiadomości tekstowych ponieważ nie posiada zwykłej klawiatury a pisanie nie jest za wygodne. Poza tym telefon jest bardzo wytrzymały i dość szybki posiada dobrze działający ekran i robiący piękne zdjęcia aparat.
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
nie wiem czy lubisz WM ale to raczej najlepszy system nie jest... tnie się, trzeba dłubać aby coś znaleźć i ustawić. Miałem możliwość testowania OMNII przez miesiąc i moje odczucia są mieszane - bateria nie najlepsza, jeżeli włączysz GPS to 20 min i po baterii... na + Automapa oraz odtwarzacz mp3, ponieważ niezłej jakości jest...
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
Omnia jest bardzo dobrym rozwiązaniem, bawiłem się tą Omnią HD w salonie Orange nie dawno i naprawdę polecam
 

stara baba

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
zza swiatow
ja podobnie jak marengo polecam cos z htc, jeszcze nie slyszalam zeby ktos kto go ma mial problemy z bateria i wszyscy sobie chwala automape, znajomy kupil w vobisie za nieduza kase htc z mapami tomtom i mowi ze lepiej nie mogl wybrac. ale to jest juz kwestia do czego ci ten telefon potrzebny, jezeli zalezy ci na dobrej nawigacji to bierz htc :)
 
Do góry