SE C905

kamillo031

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Jasło
Jestem ostatnio na kupnie Sony Ericssona C905. Chcę usłyszeć wasze opinie na ten temat?
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Moim zdaniem bardzo dobry tel. Też przymierzałem się do jego kupna, ale okazało się, że telefon będę mógł kupić sobie za około miesiąc, więc będą już inne cacka. Ale C905 bardzo mi się podoba, jego zalety to wiadomo:
- aparat 8,1 Mpix,
- wi-fi (dla mnie bardzo przydatne),
- GPS z AGPS,
- radio z RDS,
- wyjście TV.

Maksymalny rozmiar karty pamięci M2 to 8 GB, więc całkiem sporo.

Spoko telefonik, ale zamiast jego teraz wziąłbym już Nokię N82 albo N95.
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Bardzo dobry telefon. Największą zaletą jest chyba aparat. Dodatkowymi funkcjami, które są przydatne jest wyjście TV, radio z RDS i GPS z AGPS. Wygląda też całkiem fajnie, więc myśle że warto zainwestować w taki telefonik ;)
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
No zgadzam się Fil.ip.


Tylko na przykład jak aktualnie posiadam Sony Ericssona C702, z kartą pamięci 2GB. Kiedy zgrałem sobie 600 zdjęć i chciałem je obejrzeć na telefonie w odtwarzaczu, to owszem dało się, ale bardzo uciążliwie się telefon zacinał. SE C905 obsługuje maksymalnie kartę 8GB. Ale nie radzę tak szaleć, bo możliwie że będzie tak jak z moim C702.

Chociaż nie wiem, czy ktoś ma takie potrzeby jak ja, żeby zgrywać 600 zdjęć na telefon i je oglądać :p. Ale podejrzewam, że z tysiącem utworów byłoby tak samo.
 
Do góry