Ściany nie chcą rozmawiać.

Y

Yellow Jester

Guest
My friends, I never really thought you'd go,
but, then, we know that's the way it happens here.
The refugees are gone... they take their separate paths,
obliterate the past, figures in an ash shroud.



Wszyscy gdzieś powyjeżdżali. Ten do pracy, ten na wakacje, tamci też do pracy. Przez ostatnie trzy miesiące, do dziś licząc, raptem dwa razy się z kimś spotkałem. Co gorsza, mieszkam na totalnym odludziu i nawet po mieście nie mogę się poszwędać, tak zwyczajnie. Trzy miesiące rozmawiania ze ścianami. Zero odzewu z ich strony, Wielce Szanowne Ściany! Jeszcze miesiąc i się wyprowadzam. Jeśli na studiach nie poznam Nowych Wspaniałych Ludzi, to samotność w tłumie będzie jeszcze bardziej nieznośna, a wspomnienia już teraz nie dają mi żyć (durne wspomnienia od owych ścian się odbijają i echem niosą po pustych kątach). Też jestem winny. Trzeba było kogoś zatrzymać. Trzeba było.

Czego oczekuję od Was, drodzy forumowicze? Niczego. Zupełnie niczego. Po prostu nie prowadzę pamiętnika, po ścianach też nie będę pisał, więc napisałem na jakimś forum.



I know no more ways, I am so afraid,
myself won't let me just be myself
and so I am completely alone.
 
B

Blancos

Guest
Pierwsza porada - naucz się, do czego służy forum dyskusyjne, a do czego służy blog.

Druga porada - wyjdź do ludzi, nawet tych nieznajomych.
 
Y

Yellow Jester

Guest
Mam kilka zajęć, ale są bardzo drobne, nudne i absolutnie nie przynoszą żadnej satysfakcji. Czasowo nawet pół dnia nie zapełnią. Myślicie, że nie szukałem? Szukałem, ale nie znalazłem.
 

Rayne

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Moje ściany też nie mówią, ale nadal na nie naciskam. Pewnie przerazi mnie, jeśli zaczną się odzywać, a mimo to...
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Może chodzi tylko o "zabicie czasu"?
W takim przypadku najlepiej ponichać podróżowania innego jak tylko per pedes. Znaczy - piechotą.
Potem następuje zmęczenie i zdrowy sen.
No i porządki trzymaj w chacie - też zajmuje czas i nakłania do myślenia o oszczędności wody, prądu i gazu. A zmywanie? Uuu - jakaż szkoła organizacji pracy ...
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
ale fajnie by było tak odpocząć od ludzi na trzy miesiące zazdroszczę
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Na studiach jest mnóstwo ludzi, bardziej śmiaych, mniej śmiałych i pewnie też kilkoro takich jak Ty. Nie sposób więc kogoś tam nie poznać. Poznać to jednak nie wszystko. Piszesz tak o tych ścianach i jakby sam do siebie.. ja bym Tobie radziła trochę wyjść ze swojego świata wyobrażeń, bo mam lekkie wrażenie, ze taki zaczynasz tworzyc. Skup się na tych studiach na działaniu, a nie rozmyślaniu o tym co mogło być. To tylko strata czasu. Powodzenia. :)
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Dziwne by było to gdyby ściany zaczęły Ci odpowiadać.. No chyba, ze ktoś za nimi by był to jeszcze to można uznać za coś normalnego.

Przyjdą studia i wszystko się zmieni. Zobaczysz. Tylko sam musisz się otworzyć, a nie zamykać się w tych czterech ścianach.
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Ciesz się, że masz ostatni miesiąc świętego spokoju i nikt Ci nie zawraca głowy.
 
Y

Yellow Jester

Guest
Skup się na tych studiach na działaniu, a nie rozmyślaniu o tym co mogło być.
W tym cały szkopuł, there's the rub... Nie umiem. Mogło być pięknie, ale strasznie zawiodłem i jest fatalnie. Teraz nie mogę przestać rozmyślać.
Ciesz się, że masz ostatni miesiąc świętego spokoju i nikt Ci nie zawraca głowy.
Jeśli przez 3 miesiące nikt mi nie zawraca głowy, to czwartego miesiąca wolałbym jednak dostać jakiegoś, choćby małego, zawrotu.
 

millada

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
30
ja polecam ksiazki i filmy jesli rzeczywiscie jest tak jak mowisz i kompletnie nie masz co robic to chociaz wykorzystaj ten czas jakos sensownie
poszerz swoja wiedze z jakiejs dziedziny, zacznij nuke nowego jezyka
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Albo zacznij przerabiać to, co będziesz miał na studiach - potem możesz mieć więcej wolnego.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Pójdź, gdzie echo - ono Ci odpowie.
Albo kup dyktafon, nagrywaj i odtwarzaj.
Niedługo koniec ferii.
 

n i h i l i s t a

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
282
Punkty reakcji
15
Miasto
Katowice
Aa, poczytaj sobie "Tako rzecze Zaratustra" - tylko z przymrużeniem oka. Jeżeli wciągnie, będziesz miał ciekawe zajęcie i okazję do licznych przemyśleń. Jeżeli zirytuje, nabierzesz ochoty aby zrobić coś pożytecznego z dala od tych przeklętych ścian.
 
Do góry