Ściągi I ściąganie

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
HYh jest karalne tylko zalezy co Sciągasz bo mozna duzo róznych rzeczy ściagać :p ...
a domyslając sie chodzi o Edukacje ... HMM :) powinno Nie chcial bym iść do lekarza ktory jechał na ściagach :p przed 5 lat :) Pozdrawiam...
 
F

faithless

Guest
No i tu pojawia się pytanko jakie ściąganie ??
Jeśli mowa o edukacji to zgadzam się z Wais
Niechciał bym spotkaci takiego lekarza.
Wiem ze nawet nie zdając sobie z tego sprawy, leczę się u Speców od ściąg
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Na studiach powinno być karane a zwłaszcza na takich medycznych lub podobnych, a szkole powinno się trochę przymrużać na to oko.
 

miracidium

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
105
Punkty reakcji
2
Miasto
i tu i tam
Na studiach powinno być karane a zwłaszcza na takich medycznych lub podobnych, a szkole powinno się trochę przymrużać na to oko.
nie sądzisz ze juz od podstawówki powinno sie zabraniac sciagac? przeciez to wlasnie w latach mlodosci czlowiek najwiecej sie uczy, i jesli wejdzie mu to w krew to niewazne czy pojdzie pozniej na medycyne czy na "metale drewniane" lub łopatologie to i tak bedzie sciagal? tak a propos to czemu sie uczepiliscie tylko medycyny? czy naprawialibyscie samochód wart ponad milion zł u mechanika który cała zawodówke jechał na sciagach? to bez sensu argument! moim zdaniem ludzie na kierunkach ,gdzie nauki jest mniej niz na prawie czy medycynie wiecej i czesciej sciagaja- chyba przez to ze tam nie ma takiego rygoru i mniej nauki nie mobilizuje do tego zeby sie tak naprawde uczyc.. ale to moje zdanie
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Napisałam że powinno być trochę przymróżane oko na to, a nie żeby na klasówkach sciagi byly wyjmowane na ławkę na legalu itp. :p
A twoje słowa:
czy naprawialibyscie samochód wart ponad milion zł u mechanika który cała zawodówke jechał na sciagach?
jak sie na tym zna to czemu nie?Tak a propos to mój kolega był w mechanicznej zawodówce i nic go tam nie nauczyli. Uczyli go rzeczy typowych dla ślusarza, tokarza, a nic o mechanice samochodu. Ale to już chyba wina szkoły.

Napisałam że powinno być trochę przymróżane oko
Z tego wszystkiego to nawet błąd ortograficzny zrobiłam :D :p
 

Karolowy Pabloski

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
413
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Starachowice POL / GBR
Sciagi - edukacja ??

Jasne, ze nie powinno byc zabronione. A tym bardziej karane.
To jest decyzja nauczyciela.
Jesli pozwala na sciaganie w niewielkim stoniu, to czemu nie ??
Piszac sciagi uczysz sie nie tylko materialu, ale i zaradnosci i sposobuw radzenia sobie z przeszkodami jakie serwuje Ci zycie !! !!


A slyszeliscie o takiej metodzie robienia sprawdzanow ?? - juz tlumacze.

Masz sprawdzian !!
Wszystko niby tak samo jak wszedzie, ale.....
Na sprawdzianie masz dozwolone korzystac ze swojego zeszytu.
Oczywiscie w nim masz robione notatki z lekcji, ktore byly przerabiane (masz notatki jesli robiles/as).
Bardzo podoba mi sie ta metoda.

Jesli chodzi o sciaganie z internetu, to powinno byc karane. :/
Lamanie praw autorskich to juz przestepstwo.
Sam lamie to prawo i czasami siedze w domu jak na szpilkach :/

No ale taka jest prawda !!
 

piotr99900

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z nieba =)
No zwariowalem przeicez ja na lekcji normlanie sie odwracam do qmpla z tylu i spisuje a aucyzciel nawet jak zobaczy no to sie ppyta co robi a ja buta wiaze:D no ale karane nie powinno bc jedynie jak naucyzciel zlapie ta laska;D
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Według mnie ściąganie powinno być sprzeczne z regulaminem tylko szkoły.Ale nie karane :p
 

k2905

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2005
Posty
16
Punkty reakcji
0
a niech tylko ktos wprowadzi jakis zakaz ...(karalny)!!!!!!!

oczywiście
ściągająca
 

kaczor200

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
67
Punkty reakcji
0
Miasto
trójmiasto
nie sądzisz ze juz od podstawówki powinno sie zabraniac sciagac? przeciez to wlasnie w latach mlodosci czlowiek najwiecej sie uczy, i jesli wejdzie mu to w krew to niewazne czy pojdzie pozniej na medycyne czy na "metale drewniane" lub łopatologie to i tak bedzie sciagal? tak a propos to czemu sie uczepiliscie tylko medycyny? czy naprawialibyscie samochód wart ponad milion zł u mechanika który cała zawodówke jechał na sciagach? to bez sensu argument! moim zdaniem ludzie na kierunkach ,gdzie nauki jest mniej niz na prawie czy medycynie wiecej i czesciej sciagaja- chyba przez to ze tam nie ma takiego rygoru i mniej nauki nie mobilizuje do tego zeby sie tak naprawde uczyc.. ale to moje zdanie
ciekawe kto posiada samochod wart milon zł?? w polsce nie wiem czy wiele takich ludzi jest :/
 

Siwek

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
...in my way...
No z tego co wiem to ściąganie jest zabronione. :p ale żeb karnie? bez przesady jeśli chodzi nawet o tą podstawówke.
 

Dynamitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wadowice
Uwazam ze sciaganie nie powinno byc zabronione bo np.
mam rozszezona historie i biologie i po co mi to jak ide
na germanistyke? Uwazam ze w liceum sa ludzie na tyle
dorosli ze jesli im zalezy na jakims przedmiocie to sie
go ucza i nie sciagaja.. Na studiach owszem powinno byc\
zabronione
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
chyba zartujecie bez tego bym nie przezyl :D :p nigdy!!!!!!!!
 

FlooX

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
NIE powinno być karane!
Ja osobiście ściągam często i notorycznie, nawet na egzaminie gimnazjalnym kilka zadanek podpatrzyłem :] nie ma sprawdzianu bądź kartkówy bez ściągi. Wiem że powiecie że sobie nie poradze w życiu itd :lol: "Macie pecha"
 

Hammerek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
34
[moim zdaniem nie powinno sie za to karac, bo jak robisz sciage to tez sie uczysz,a poza tym w Polsce jest na tyle glupio,ze uczysz sie wszystkiego naraz i wszystkiego jet od zawalenia,a do tego kazdy sor uwaza ze jego przedmiot jest najwazniejszy .... normalnie sie uczac to idzie sfiksowac..a tak to troszke adrenalinki i Polak od mlodego umie kombinowac chociaz... a nie siadzie i nie wie co robic pozniej w zyciu :):):) hehe ;D pozdrawiam...mam nadziej,ze ktos sie ze mna zgodzi :)
 

amuska

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
35
powszechnie wiadomo, że siąganie jest złe :p jednak mimo wszystko ściagami korzystamy ze ściag bo czujemy sie i pewniejsi i spokojniejsi :) jestem na rozszerzonym polskim, wosie oraz historii i z tych przedmiotow staram sie nigdy nie sciagac. Co innego do niczego nie przydatna mi fizyka i moment bezwładności bryły sztywnej :eek:mg: :pz trgo to luz, zawsze jak mam okazje, to odpisuje ze swoich ściag w piórniku :p
ale na tym, na czym mi zalezy, staram się być uczciwa, pracować sumiennie, bo wiem, że wszelkie braki z tego wyjda mi w przyszłosci :p
 
Do góry