Sci Phone i9+++

majszon's

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
122
Punkty reakcji
2
Hejka, pisze tu na forum gdyż pragnę dowiedzieć się kilku rzeczy o tym telefonie. Proszę o szczere recenzje tego telefonu, ale głównie osób, które go posiadają, bo nie chce postów od osób, które go ie maja a oceniają tylko po tym że Sci Phone jest od chińczyków -.-'

Chce się dowiedizec czy szybko reaguje na dotknięcia co wam sie w nim podoba itp. :D
SZCZERE OPINIE GŁÓWNIE OSÓB KTÓRE MAJA TEN TELEFON - OT CO ! :eek:k:

ROZCHODZI SIĘ O SCI PHONE I9+++
 

touchdevil

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
okolice Poznania
dobry post, ja też się przymierzam do kupna tego cacka, chociaż już na kilku forach mi go odradzali głownie tylko dlatego ze jest od chińczyków i ma dziwne wejścia np słuchawkowe, albo ładowarka ma bolce prostokątne :p (są adaptery i inne złącza, bajery)
po za tym jeśli chodzi o dokladny rodzaj to polecam KA09 :) niedrogi, mój chłopak ma i mu dobrze służy, do tego ma funkcje dual sim co jest bardzo przydatne :)

pozdrawiam
 

majszon's

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
122
Punkty reakcji
2
Aha, dzięki za informację. Co do dual sim, to prawie każdy telefon od chińczyków ma ten bajer ... Co do Ka09, t tez słyszałam, oglądałam go i nie wiem nie patrzyłam na funkcję itp. ale widzę, ze chyba ekran mniejszy, Sci phone ma 3, 2 cala, a ten to nie wiem. Nie wiem, ale chyba wolę i9 ;p
JESZCZE RAZ DZIĘKI ZA INFO. I RÓWNIEŻ POZDRAWIAM.
 

touchdevil

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
okolice Poznania
powiem może inaczej, co do tego ekranu, bo ka08 są 2,4 cala i 3,2 :p w sumie teraz oglądałam telefony i68 co prawda tańsze ale za to kolory są dziwne, nie wiem jak w innych modelach ale ja teraz kupiłam i68 i 9++ i widać znaczącą różnice
pozdrawiam :)
 

AdrianGSM

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
63
Punkty reakcji
1
Taka mała uwaga: Jak taki telefon sie popsuje, to od razu do kosza, bo nie ma do tego czesci, boxow.
W zadnym serwisie tego nie naprawiaja.
 

touchdevil

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
okolice Poznania
AdrianGSM słuszna uwaga, ale jeżeli uzytkownik szanuje telefon, nie świga nim w ściane, jest ostrożny i chce by mu długo pochodził - to telefon długo wytrzyma, chyba że użytkownik będzie tak pechowy i natrafi na aparat z wadą konstrukcji to na gwarancje najwyzej oddac ;P :)
 

touchdevil

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
okolice Poznania
jeżeli w salonie kupujesz, a nie np. na allegro, to na pewno masz gwarancję, przynajmniej ja do tej pory za każdy telefon z salonu dostawałam gwarancje, a oprócz tego jeżeli nie dostaniesz gwarancji konsument ma prawo oddać uszkodzony aparat w ciągu 10 dni od zakupu, nastąpi wtedy zwrot pieniędzy, lub wymiana modelu, aparatu (oczywiście trzeba mieć jakiś dowód wpłaty np. paragon, faktura), rzeczą również ważną jest to że usterka telefonu nie może być spowodowana użytkowaniem przez właściciela :p

trzeba znać swoje prawa ;)

jeżeli usterka nie jest z winy użytkownika tzn. posiada "wadę wrodzoną" to chyba to pójdzie zauważyć w ciągu 10 dni? :)
 

majszon's

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
122
Punkty reakcji
2
A tak z ciekawości, daje ktoś na takie telefony gwarancję? <_<


Oczywiście, że dają. Ja osobiście zamówiłam ten telefon na allegro i gwarancja jest 12 miesięczna. Za 5 dni dojdzie mi więc będę mogła "wydać o nim opinię " :D


Taka mała uwaga: Jak taki telefon sie popsuje, to od razu do kosza, bo nie ma do tego czesci, boxow.
W zadnym serwisie tego nie naprawiaja.

Możliwe, ale słyszałam, że są serwisy, które naprawią taki telefon...

powiem może inaczej, co do tego ekranu, bo ka08 są 2,4 cala i 3,2 :p w sumie teraz oglądałam telefony i68 co prawda tańsze ale za to kolory są dziwne, nie wiem jak w innych modelach ale ja teraz kupiłam i68 i 9++ i widać znaczącą różnice
pozdrawiam :)

Aha, ja zamówiłam i9 +++. Z tego co pani napisała, też pani posiada ten telefon. Czy mogę prosić o pani opinie na temat tego telefonu ? Byłabym bardzo wdzięczna.


I tak przy marginesie, najgorsze jest to, że ten telefon jest od chińczyków i nie chodzi o jakość chodzi o to, że kogokolwiek spyta się o taki telefon mówi "a, badziewie, chińszczyzna nie kupuj". A może warto spróbować i nie oceniać tylko dlatego, że Sciphone jest od chińczyków, a nie wiem jakiś LG od Lg ...
 

touchdevil

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
okolice Poznania
hehe po1. nie 'pani' bo żeby tak mówić to trzeba mieć i wygląd i kasę i trochę oleju w głowie :D

z mojego punktu widzenia telefon jest ok, najgorsze jest tylko to 'przerzucenie się' z telefonów z normalna klawiaturą na telefon z klawiaturą ekranową
jego dodatkową wadą jest jeszcze to że jeśli zgubisz rysik i się jeszcze nie przyzwyczaisz to wpisując kod PIN będziesz mieć problem :p

i uważaj jak będziesz kupować dodatkową kartę pamięci SD, żeby czasem nie było ze kartę obsługują tylko wybrane marki telefonów

no i oczywiście warto zakupić adapter na wejście słuchawkowe jak i złącze europejskie do ładowarki( bo prawdopodobnie ma prostokątne bolce)


ja nie narzekam :) na ten aparat :) zobaczymy jak długo pochodzi, na razie jest u mnie na plusie ;)
poczekam jaką Ty opinie o nim wystawisz :)

a co do LG to mam już trochę sprzętu z tejże firmy i nie popieram
firma produkuje wadliwe urządzenia (zarówno telefony jak i sprzęt do komputera za wyjątkiem monitorów)
do tego jak na gwarancję oddałam nagrywarkę to były niezłe problemy mimo, że powinni naprawić, zwrócić sprzęt, lub oddać gotówkę
bowiem firmę reprezentował jakiś młody przedstawiciel, który nie znając swoich praw usiłował mi wmówić, że sprzęt jest OK
 

maynard

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
140
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Gorlice
Ja mam natomiast takie pytanie : Ponieważ kupiłem sciphone i9+++ i gdy przychodza mi sms-y w skrzynce odbiorczej mam tylko numery a nie podpisane osoby które mi to wysyłają które tez mam zapisane w książce telefonicznej da się to jakoś wyprostować, naprawić??? bardzo proszę o rychłe odpowiedzi ;) pozdrawiam :)
 

i9+++

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja mam sci phona i9+++ ;)
jest bardzo fajny :0
tylko ma malo pamieci .. i tez boje sie ze jak mi sie zepsuje to nie bede miala gdzi naprawic..
ale narazie mam gwarancje a kupilam go na allegro ... fajne jest w nim to ze ma funkcje dual sim :) jest to moj pierwszy dotykowy telefon wiec troche trudno bylo sie przyzwyczaic... aa i troche ladowarka nawala... bo jest ona taka ze sie dolacza kabel USB i mi sie to zepsuło .. ale juz naprawione :p poza tym wszystko ok :) aa i telefon jest bardzo ladny z wygladu :p troszke szeroki ale to nic :)

:)
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
hej mam pytanie czy taki telefon mozna gdzies kupic oczywiscie poza allegro chodzi mi o jakis sklep ?
 

gramacz

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
najtaniej bezpośrednio w chinach - ok 45 $, choć tego modelu nie polecam są lepsze chińczyki poniżej 100$ Dobrego chińczyka i adresy sklepów znajdziesz w portalu telchina.bij.pl
W Chinach robią nawet podróbki podróbek dlatego trzeba być ostrożnym przy zakupie.
 

użytkownik2010

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Dziś włożyłem telefon razem z opakowaniem od dokumentów do plecaka i niestety ekran pękł przyciśnięty kantem opakowania. W pierwszym lepszym serwisie facet powiedział mi że on nic z tym nie zrobi bo to chińczyk. Wie ktoś może, czy naprawa jest jeszcze możliwa? Pękło samo szkiełko, ekran jest cały ale nie reaguje na dotyk... :( Bardzo proszę o odpowiedź
Dzięki.
 

piotrus2240

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
I tak przy marginesie, najgorsze jest to, że ten telefon jest od chińczyków i nie chodzi o jakość chodzi o to, że kogokolwiek spyta się o taki telefon mówi "a, badziewie, chińszczyzna nie kupuj". A może warto spróbować i nie oceniać tylko dlatego, że Sciphone jest od chińczyków, a nie wiem jakiś LG od Lg ...
[/quote]


Tak na marginesie to weź sobie koleżko dobrą nokię czy dobrego soniacza i rozłóż go... daję Ci 100% gwarancji że zobaczysz Made in China. Idź do sklepu adidasa, nike czy innego markowego sklepu, weź buta i zajrzyj pod jego język.
Jeśli nie jest tam napisane Made in China lub Korea to Chiny robią badziewie. Może kiedyś ale jeśli teraz robią dla całego świata to sami tez chcą coś pokazać. Taki jest ten świat porąbany ale wcale nie najgorszy.
Rzeczywiście ktoś mądrze wcześniej napisał: "jeśli ktoś nie będzie nim walił o ścinę albo nie będzie to pechowy egzemplarz to będzie służył długo...
 

mankaaa088

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Przymierzam sie do kupna Sci Phona, chciałabym się dowiedzieć jaka różnica między i9, i9+++, i68. Prosze o opinie osob ktore posiadaja ktorykolwiek telefon z wymienionych. Chcialabym tez dowiedziec sie czy mozna poslugiwac sie bez rysika :) wady i zalety.
 
Do góry