Schudnięcie bez ćwiczeń

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
no siedząc też spalasz kalorie...tylko w jakiej ilości to już drugi problem :lol:
Nie no na prawdę trzeba się ruszyć !! Pewnie, ze możesz schudnąć bez ćwiczeń, ale chyba nie kręci Cię zostanie anorektyczką czy bulimiczką :mruga: Ćwicz na WF: same plusy - łapiesz dobre ocenki, ruszasz się no i przy tym spalasz tłuszczyk :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
a jak leżysz to masz płaski brzuch - więc jak długo będziesz tak leżała to Ci w końcu tak zostanie :D
No dobra, a teraz na serio - słuchaj się, kogo chcesz. To już Twoja sprawa jak będziesz się odchudzała. Sposób wery jest zdrowszy, a mój skuteczniejszy :) It's your choice. :]
 

Lalunia_krk

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
255
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
krk
schudnąć bez ćwiczeń sie nie da i to każdy wie... ale jak już to możesz jeść pół kromki na cały dzień ale nie radze :p i tak sie szybciej chudnie jedząc niż nie jedząc nic :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ooooo z tym się nie zgodzę. Jak Twoim zdaniem można szybciej schudnąć jedząc, niż nie jedząc nic? :lol:
 

Lalunia_krk

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
255
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
krk
To nie moje zdanie a prawda. Poszukaj a znajdziesz :] A wiem to bo mój brat i moja przyjaciółka są na diecie i sami to udowodnili :] bo jak sie głodzisz to organizm jest głody i tłuszcz który sie magazynuje (gdzieś tam xP nie pamiętam gdzie) to powraca w zbędny kilogramy :p może to dziwnie napisałam ale to jest prawda :]
 
Do góry