schudnąć w 3 tygdonie. jak?

slodycze

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej, jestem nowa,chcialabym spytac o rade.. chcialabym schudnac w 3 tygodnie, z 3 kilo , przede wszytskim spalic tluszcz z okolic brzucha i posladkow, przez tydien przygotowalam troche swoje cialo do diety tnz ograniczylam troche sldycze, nie jem po 18, jem z 3-4 posilki. lecz teraz chcem potrakotwac sie drastyczniej. ;)

o 10 sniadanie, ; niezaszkodza platki z mlekiem? badz ewentualnie , kromka chleba z bialym serkiem. musze sie poslugiwac tylko tym co posiadam w domu ;d

o 12 proponuje jablko.
o 14 rybka w sosie pomidorowym., badz jogurt lub serek.
o 16 ..wlasnie nie wiem.

dotego codziennie sport... rano o 9 bieganie.. badz rower.
pozniej godzinna gimnastyka, w tym cwiczenia na brzuch i nogi.
i ewetualnie jeszcze na wieczor 20 min na rowerku stacjonarnym w domu.


jak myslicie, uda się? vz poprostu nic nie spale, i dupa z tego wsyztkiego wyjdzie?

czekam na rade, pozdrawiam ;))
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Nie wiem w jakim wieku jestes, ile wazysz itd. , ale pamietaj o tym, aby sie nie glodzic. Bedziesz przeciez zwiekszala swoja aktywnosc fizyczna wiec organizm tez musi z czegos zyc ! To nie jest tak, ze nie bedziesz nic jadla, pojdziesz sie wyszalec i bedzie Ci z tym dobrze. Po tygodniu takiego odchudzania (albo nazwijmy po imieniu : katowania sie) albo zaczniesz duzo jesc (i w rezultacie przytyjesz), albo organizm sie zbuntuje.

Ja bym Ci polecil zwiekszenie liczby posilkow do np. 5 dziennie - ale w mniejszych ilosciach. Wtedy dajesz organizmowi tyle ile on potrzebuje. Regularne spozywanie posilkow co 3 godziny sprawia, ze metabolizm bedzie sprawniej funkcjonowal. Natomiast przy standardowym jedzeniu 3 posilkow zwykle sie najadamy - organizm bierze sobie mniej (bo nie potrzebuje w tej konkretnej chwili az tyle), a reszte magazynuje w formie tluszczu.
Nie wiem ile kobiety jadaja, ale ja po porannym bieganiu, gimnastyce, cwiczeniach to raczej na sniadanie zjadlbym wiecej niz ta 1 kromke :D Pamietaj, ze sniadanie to najwazniejszy posilek dnia - to takze dostarczenie organizmowi energii po nocy.

No dobra, zaraz stwierdzisz, ze z moimi radami to przytyjesz :D Na to akurat rada jest sport. Ja bym do twoich zajec dolaczyl: piatkowo / sobotnie szalenstwa w dyskotece, najlepiej przy szybkiej muzyce, gdzie zwyczajnie sie wyszalejesz i wytanczysz zbedny tluszcz. No i jesli rano masz czas to ja bym wybral bieganie - wiem, ze ciezej sie zebrac w sobie i wyjsc pobiegac, ale to wlasnie o to chodzi, zeby chciec schudnac :) Samo sie nic nie zrobi.

Czesto widze, ze dziewczyny niedoceniaja sport. Wiem, ze nie jest latwo, ale jak polubisz sport, polubisz bardziej aktywne zycie to twoja sylwetka na pewno ulegnie poprawie i potem to juz nie zauwazysz jak z dnia na dzien bedzie sie polepszac. Trzeba tylko autentycznie chciec cos zrobic. Zreszta, wtedy masz ten plus, ze (jesli lubisz jesc) mozesz sobie pozwolic na zwiekszanie ilosci tego co zjadlas, a przy dobrej przemianie materii wrecz pozwolenie sobie na jedzenie "wszystkiego". Aha, odnosnie biegania - aura wiadomo, rozna jest - nie kazdy lubi kaprysy pogody.

Po rozkladzie dnia widze, ze masz troche czasu - moze warto zainwestowac w karnet na fitness(silownie) ? Wiadomo, sa to wydane pieniadze - ale tam bedziesz mogla sobie komfortowo pobiegac na biezni (czy jak tam te urzadzenia sie nazywaja :) ) - np. ze sluchawkami na uszach i muzyczka. Z reguly maja duzo urzadzen - na pewno jakies Ci sie spodoba. Dodatkowo jest to aspekt mobilizujacy. Wydasz pieniadze wiec w przypadku kryzysu bedziesz miala wieksza motywacje, aby kontynuowac cwiczenia bo inaczej wyrzucisz pieniadze w bloto, a tego chyba nikt nie lubi :)

A potem jak wejdziesz w "trans" i zaczniesz chodzic regularnie to ani sie obejrzysz jak sie staniesz super laska ;) ;)
 

ercoli

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Meridia + dieta. ja w trzy tygodnie schudłem 12 kg! obecnie po 7 tygodniach dochodze do 20kg!
 

kingaes

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Meridia + dieta. ja w trzy tygodnie schudłem 12 kg! obecnie po 7 tygodniach dochodze do 20kg!

Nie wiem w jaki sposób katujesz swoj organizm ze waga spada tak szybko ale z pewnoscia nie wpłynie to dobrze na twoj organizm a juz na pewno bedzie wycienczony. Poczatkowy spadek wagi jest rzecza naturalna pod warunkiem ze jest to "zdrowe". O efekt jojo w takim przypadku bardzo łatwo chyba ze masz tak wielka determinacje ze jestes w stanie utrzymac diete i cwiczenia fizyczne przez nastepne kilka lat.
Pamietaj jednak ze wystarczy przerwac cwiczenia i diete a Twoj organizm przyzwyczajony do nadmiary tkanki tłuszczowej zacznie ja magazynowac na zapas.

Podobnie jest z głodówkami...kiedy nie jesz prawidłowo wszystko w najmniejszych ilosciach jest wchłaniane do organizmu i magazynowane na "potem"

Lepiej nie katowac organizmu. Trudno jest walczyc z nadwaga kiedy wczesniej tak bardzo zaniedbało sie organizm i swoje ciało.
 

~~lilu~~

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
A ta Meridia to co to takiego?? Herbatka czy coś?? Na receptę czy nie?? Więcej osób stosowało ją?? Jak zareagowaliście na nią? może lepsza jest PhytoChi?? poradzcie!! plis!!
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
o 14 rybka w sosie pomidorowym., badz jogurt lub serek.
pewnie nie znam się na dietach, ale myśle,że to nie jest dobry wybór.
Oramizm powinniem dostać ciepły posiłek...normalny obiad, a nie...
wystarczy jedno danie (ja zawsze tak jem) tylko powiedzmy mniesza porcja.
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
A ta Meridia to co to takiego?

To jest coś co ma podobne objawy jak amfetamina,
Czyli: brak łaknienia, suchosc w ustach, przypływ energii, bezsenność.
Kosztuje jakieś 70zł.
Ten kto to bierze jest po :cenzura: ny. -.-''

Co do tematu:
Wystarczy zwiększyć aktywność fizyczną,
Zmniejszyć ilość słodyczy i kalorii.
Ćwicz 3x dziennie. (jeśli nie masz czasu to 2.)
I jedz ok. 3-4 podstawowych posiłków.
 

Emilia1985

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
179
Punkty reakcji
0
CYTAT
A ta Meridia to co to takiego?


To jest coś co ma podobne objawy jak amfetamina,
Czyli: brak łaknienia, suchosc w ustach, przypływ energii, bezsenność.
Kosztuje jakieś 70zł.
Ten kto to bierze jest po censored.gif ny. -.-''

Co do tematu:
Wystarczy zwiększyć aktywność fizyczną,
Zmniejszyć ilość słodyczy i kalorii.
Ćwicz 3x dziennie. (jeśli nie masz czasu to 2.)
I jedz ok. 3-4 podstawowych posiłków.


Elizqa...nawet nie masz pojęcia jak bardzo się mylisz...prawdopodobnie wyczytałaś te bzdury na jakimś kiepskim forum zamiast zasięgnąć porady lekarza.Meridia nie działa jak amfetamina.Przedewszystkim to bardzo silny lek i wydawany z przepisu lekarza osobom o bardzo dużej nadwadze(20,30kg),u których z różnych powodów,hormonalnych,zdrowotnych diety nie dają żadnych rezultatów bądź skutek odwrotny w postaci wzrostu masy ciała.
Lek nie działa jak amfetamina i nie jest to narkotyk.Jak każdy lek nie moze byc mieszany z alkoholem, i innymi farmaceutykami.Lek ma bardzo intensywne działanie dlatego czasem(jak wiele innych leków)powoduje skutki uboczne.U niektórych pacjentów obserwuje się skoki ciśnienia,kołatanie serca,czy bezsenność, ale głównie w początkowej fazie,dopóki organizm nie przywyknie do leku.jest to kuracja długotrwała więc czasem należy bracć lek nawet do roku czasu(ale nie dłużej).W tym czasie należy przystosować organizm do zdrowej diety,bo jeśli nadal będziemy odżywiać się źle to efekt jojo murowany....Najważniejsze to nie stosować go na własną rękę.Najpierw należy poprosić lekaża o badania i poradę,bo wiele schorzeń uniemożliwia stosowanie Meridii.Znam przypadki kobiet które stosowały lek na własną rękę.Jedna z nich doprowadziła nadużyciem do uszkodzenia nerek.Pamiętajcie.Lek działa bardzo silnie.Jest kilka zamienników innych firm:Lindaxa,Zelixa(wszystko to te same leki tylko różnych producentów).

I jeszcze jedno, nie uważam by osoby sięgające po lek były jak to ujęła Elizqa po-cenzura-ne...wręcz przeciwnie...uważam że ludzie ci są godni podziwu...a to dlatego że mimo tylu wcześniejszych niepowodzeń w odchudzaniu...tylu trudnych chwil,gdy nic nie skutkowało oni nie poddali się i postanowili zrobić wszystko by zrzucić tak wielką nadwagę.Zobaczcie jak ciężko wam zrzucić 3,4 kilogramy...ci ludzie walczą z dużo większym problemem(który nie zawsze jest skutkiem ich lekkomyślności).I jeśli dla kogoś ten lek to szansa na powrót do lepszego samopoczucia i przede wszystkim pełni zdrowia to nie widzę powodu by go krytykować.Tym bardziej że dzisiejsze społeczeństwo nie traktuje zbyt dobrze osób otyłych.Za głupie natomiast uważam panienki które mają do zrzucenia 3,5 kg i na własną rękę sięgają po takie leki.
 

Emilia1985

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
179
Punkty reakcji
0
Od meridii można się uzaleznic, ale słyszalam ze można ją brać tylko 1 msc i kosztuje ok 50 zł.

chyba nie czytałaś co napisałam wyżej...a uzależnić mogą się tylko osoby które będą na tyle głupie że nie zastosują się do zaleceń lekarza i będą ją brały dłużej i w większych dawkach niż powinny.
 

hellen

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
w moim przypadku sprawdza sie pozywne sniadanie (ciemna bulka z jakims nabialem) oraz ciepla zupka w okolicach poludnia. jestem po tym najedzona i zadowolona, w miedzy czasie jakis owoc, potem lekka kolacyjka i mozna zyc:) zycze powodzenia, aaa i polecam tez orbitrek na silowni - fantastycznie pomaga:)
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
ja dopiero przygotowywuje sie do diety :)).... straszna oponke mam na brzuchu :/ biodrowki nosze s ale moj brzuch jest straszny :////
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
hej, jestem nowa,chcialabym spytac o rade.. chcialabym schudnac w 3 tygodnie, z 3 kilo , przede wszytskim spalic tluszcz z okolic brzucha i posladkow, przez tydien przygotowalam troche swoje cialo do diety tnz ograniczylam troche sldycze, nie jem po 18, jem z 3-4 posilki. lecz teraz chcem potrakotwac sie drastyczniej. ;)

o 10 sniadanie, ; niezaszkodza platki z mlekiem? badz ewentualnie , kromka chleba z bialym serkiem. musze sie poslugiwac tylko tym co posiadam w domu ;d

o 12 proponuje jablko.
o 14 rybka w sosie pomidorowym., badz jogurt lub serek.
o 16 ..wlasnie nie wiem.

dotego codziennie sport... rano o 9 bieganie.. badz rower.
pozniej godzinna gimnastyka, w tym cwiczenia na brzuch i nogi.
i ewetualnie jeszcze na wieczor 20 min na rowerku stacjonarnym w domu.


jak myslicie, uda się? vz poprostu nic nie spale, i dupa z tego wsyztkiego wyjdzie?

czekam na rade, pozdrawiam ;))


Z dieta 1000 kcal[tez ja stosuje]i sport cwiczenia nie objadanie sie slodyczami i nie glodzenie w ciagu 3 tygodnia spokojnie schudniesz od 3 do 4,5 kg:)

diete 1000 kcal dodalam tutaj w dziale dieta cud wyzej
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Trzeba się wziąść w garść po świętach i przejść na jakąś dietkę ale na jaką?
Macie jakieś strony z dietami do polecenia, bo samej na chybił trafił sie odchudzać, to chyba nie zbyt dobry pomysł? :niepewny:
 

AnonimkaS

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Nie chcesz zrzucic wiele 3 kg spokojnie zrzucisz poprzez ograniczone porcje posilkow w regularnych odstepach czasu i ćwiczenia. Pamietaj jedynie, że mięśnie ważą więcej niż sam tłuszcz, dlatego nie przejmuj się jeśli po ćwiczeniach na wadze nie będzie wielkiej zmiany ;)

A jeśli chodiz o inne diety to ja polecam dobrac diete do własnego organizmu i stylu życia. Jest ich wiele dieta Atkinsa np. ktora polega na calkowitej rezygnacji z cukrów, i skupieniu sie na tłuszczu, Atkins udowodnił, że tylemy od cukrów, a nie od tłuszczu. Jednak nie każdemu taka dieta będzie odpowiadac i nie każdy na taką się zdecyduję, bo w tej diete jest tzw. wielka czwórka, czyli cztery rzeczy zakazanych (pomijając słodycze i sam cukier, bo to raczej oczywiste)
* ryż
* makaron
* mąka
* ziemniaki
Jednak ta dieta nie zdaniem dietetyków i lekarzy może ciągnąc za sobą pewne powikłania, ale tak jest z każdą dietą zawsze są za i przeciw. Jest tez mase innych diet i pomysłów, a tak naprawde zasada jets prosta bez ruchu i ćwiczeń nie zgubisz nic ;)
 

kasiula16

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
UK
Dla mnie najlepsza dieta to tzw. MZ, czyli tak nie ladnie mowiac - mniej zryj... Picie duzej ilosci wody i ostatni posilek 3 -4 godziny przed pojsciem spac:)

Dla mnie najlepsza dieta to tzw. MZ, czyli tak nie ladnie mowiac - mniej zryj... Picie duzej ilosci wody i ostatni posilek 3 -4 godziny przed pojsciem spac:) no i oczywiscie jakis ruch:)
 

LolasTolas

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Natomiast dla mnie najlepsza dieta to połączenie MZ (mniej żryj) z DĆ (dużo ćwicz). Jak się chudnie to jest taki myk, że zmniejsza się nie tylko masa tłuszczowa, ale też masa mięśniowa. A jak się nie ma mięśni, to nie ma się siły ćwiczyć. Dlatego dla budowy mięśni podczas odchudzania pomocne jest cla (kwas linolowy), który można kupić z zieloną herbatą (zmniejsza apetyt:D ). No i tyle. Koszt nieduży.
 
Do góry