Schudnąć jakieś 10 do 15kg

maro1990

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Chciałbym schudnąć jakieś 10 do 15kg. Aktualnie mam 180cm wzrostu i ważę 91kg("troszkę za dużo" <_< ) i mam 18lat. Czy moglibyście polecić mi jakąś dietkę?? Od czasu do czasu wypiję piwko z kumplami, ale w najbliższym czasie nie przewiduję jakichś większych imprez, więc nie powinienem mieć problemu z alkoholem.
Bardzo proszę o pomoc!! :)

PS.
W pon. , wtorki i środy(+ czasem piątek) chodzę na siłownie. Ćwiczę głównie klatkę, biceps i triceps. W domu robię brzuszki(po ok. 50 na serię, a serii 3) Myślę, że wszystko co potrzebne już podałem.
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
zapomniałes chyba o ćwiczeniu pleców ? a co do schudnięcia to polecam najzwyklejsze ćwiczenia aerobowe + jakaś leciutka dietka
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
Nie ma wiele rad.
1. podstawowa musisz jesc mniej kalorii niz spalać.
2. aeroby w każdej postaci. basen, jogging, rower. przy czym efekty dobre bedą przy wysilku MIN. 40 min...
 

maro1990

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Saviola, jak czesto proponujesz jeżdżenie na rowerku(po te 40min.)??

.alien w jaki sposób najlepiej ćwiczyć plecy??

Dzięki za odpowiedzi!
 

maro1990

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
A może chodząc na siłkę zażywać jakieś kreatyny i reduktory tłuszczu?? Czy powoduje to jakieś skutki uboczne?? Jeśli nie to jakie środki(niezbyt drogie) polecacie??? Najlepiej z al..... .pl.
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
ułóż dobrą diete a nie bierz sie za odżywki i masz 70% sukcesu reszta to trening i regenracja.
 
Do góry