Schudnąć do wakacji !

wielkitomi1

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
93
Punkty reakcji
3
ja schudłem 6 kilo w tydzien i bez zadnych odzywak i takie tam. poprostu nie miałem czasu jesc i tak wyszło. rano o 6 sniadanko jakie tylko chciałem potem nic az do 17 a po tak długim nic nie jedzeniu to już nie miałm ochoty nic jesc tylko wypiłem 2 szklanki cherbatki albo wiecej i tak przez tydzien. owszem nie jest to moze całkowice zdrowe ale efoekty sa a skoro asz nadwagoe to napewno nie zaszkodzi tylko trzeba miec rozsądek przy tym
 
A

Anitkaa

Guest
ja schudłem 6 kilo w tydzien i bez zadnych odzywak i takie tam. poprostu nie miałem czasu jesc i tak wyszło. rano o 6 sniadanko jakie tylko chciałem potem nic az do 17 a po tak długim nic nie jedzeniu to już nie miałm ochoty nic jesc tylko wypiłem 2 szklanki cherbatki albo wiecej i tak przez tydzien. owszem nie jest to moze całkowice zdrowe ale efoekty sa a skoro asz nadwagoe to napewno nie zaszkodzi tylko trzeba miec rozsądek przy tym
Nie martw się, idą Święta, odrobisz :p
 

maciekgidzia93bb

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
A nie będzie lepszy HMBolon ? Czy to taki sam shit ? HMB,Kreatyna i TSE z OLIMPu ,L-karnityna z activity ,i Chrom z naturell (chrom plus) .Słyszałem że chromu się nie bierze rano bo się nie wchłania.A czy zna ktoś jakieś ćwiczenia na boki ? Żeby chociaż troche je spalić
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Taki sam shit.

Na boki, unoszenie nóg po przekątnej, i skośne brzuszki.


ja schudłem 6 kilo w tydzien i bez zadnych odzywak i takie tam. poprostu nie miałem czasu jesc i tak wyszło. rano o 6 sniadanko jakie tylko chciałem potem nic az do 17 a po tak długim nic nie jedzeniu to już nie miałm ochoty nic jesc tylko wypiłem 2 szklanki cherbatki albo wiecej i tak przez tydzien. owszem nie jest to moze całkowice zdrowe ale efoekty sa a skoro asz nadwagoe to napewno nie zaszkodzi tylko trzeba miec rozsądek przy tym

I tym co napisałeś udowodniłeś, że robiłeś to bez rozsądku...
 

maciekgidzia93bb

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
A czy wie ktoś może jak wykonywać sprężynki ? Jest to ćwiczenie na wyskok jak ktoś ma zdjęcie albo cos takiego to byłbym wdzięczny :D
 

Krolicek

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Przy twojej wadze łatwo schudnąć takie ilości :> Jak masz trochę czasu odstaw cukry/węgle a jak nie to, Poszukaj Dieta Kopenhaska, jak nie będziesz mdlał to kontynuuj, bardzo wyniszczająca ale daje efekty :]
 

Netinka

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Do wakacji będzie raczej cięzko o wymarzoną sylwetke ale dobrze ze coś chcesz robic :)
Proponuję 3 razy w tyg siłka. Dobrze jakby Ci ktos rozpisał plan albo wybierz ktorys z sfd.pl albo na kulturystyka.com . Do tego dobre były by brzuszki albo nawet A6W jesli starczy ci samozaparcia.
Oczywiscie aby zejsc z masy - bieganie, jazda na rowerze, basen.
Jesli chodzi o jedzenie to jedz po 5 posiłkow dziennie ale za to małych. Jedz tylko tyle ile potrzebujesz a nie tyle ile jestes w stanie zjesc :) Oczyscie wszelkiej masci wieprzowina i potrawy smażone oraz słodycze odpadają.
Do tego proponuje wzbogacic diete w Omega 3 i takie tam, np. zakup sobie tran w tabletkach.

Będzie ciężko ale nie poddawaj sie. Jak masz jakies pyt to wal :)

Tran w tabletkach? Czemu tran ma pomóc w odchudzaniu?
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
Każda najmniejsza aktywność fizyczna aktywność jest dobra, dobrze jest na stałe do swojego harmonogramu wprowadzić na stałe jakieś ćwiczenia czy basen. Sama wiem po sobie, że później już nie da się bez tego żyć ;) Poza tym lepiej więcej małych posiłków w ciągu dnia niż dwa duże.
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
To prawda mniejsze porcje jedzone częściej są dobrym początkiem do rozpoczęcia walkie ze zbędnymi kilogramami. Poza tym jeśli ktoś chce rozsądnie pozbyć się nadwagi to lepiej zrobić to z pomocą specjalisty, który indywidualnie doradzi najlepszy program. Całkiem niezła jest ta dieta metaboliczna http://vimed.pl/dieta/ gdzie lekarz najpierw sprawdza kod metaboliczny, na podstawie którego później układa jadłospis.
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Najważniejsze to zmienić dietę z ilościowej na jakościową, czyli zamiast 2, 3 ogromnych posiłków dziennie, jeść 4, 5 razy, ale w mniejszych ilościach. Ważne jest również zachowanie czterogodzinnego odstępu między posiłkami. Dzięki temu żołądek będzie cały czas pracował, spalał kalorie. Ważny jest również ruch. Nie musi być to od razu siłownia i Bóg wie jaki wysiłek;p Niech to będzie rower, bieganie. Oczywiście, jeśli stać Cię na to , by chodzić regularnie na siłownię/ basen itp. to super:) Ogólnie...nie ma co się zbytnio przejmować zbędnymi kilogramami po zimie, bo to naturalne:) Dlatego też osobiście polecam odrobinę dystansu;p A tak poza tym, to tutaj masz/macie bardzo fajnie opisane te wszystkie "przepisy" na figurę idealną i odzyskanie formy http://supersluby.pl/szczuplejemy-wiosna-czyli-kochanego-cialka-moze-byc-za-wiele-a2535.html:)
 
Do góry