Schudnąć ale zarazem przybrać

Wołos

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Hey siemka , mam taki problem :p mam pare kolo za duzo ( niewiele ) i chciał bym je zżucić , zaopatrzylem sie ostatnio w ławeczke do wyciskania na klate i ławeczke do brzucha , i chciał bym takze powiekszyc swoja mase mięśniową , macie moze jakis pomysł na ćwiczenia i na diete którą mogł bym zastosować by chudnąc ale zarazem przybierac na masie mięśniowej :p i czy tak sie wogule da ? Wiem ze napewno bieganie jest dobre na schudniecie , macie moze jeszcze jakies pomysły ?


Za wszystkie odp z gory dziekuje :D
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Jeśli masz zamiar dużo biegać i bardzo intensywnie ćwiczyć, możesz spróbować z dietą wysokobiałkową.
 

Wołos

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Ale mniej wiecej czego mam sie wystrzegac w jedzeniu a czego jesc duzo , np unikac weglowodanów a jesc duzo białka ?
 

stiffler

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
141
Punkty reakcji
0
nie da sie jednoczesnie schudnac i przybrac na masie, co ty sie z choinki urwales? Albo jedno albo drugie, najpierw uloz sobie plan i diete na mase a dopiero pozniej zaczniesz jechac na rzezbe.
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
białko to budulec mięsni podczas treningu sie spala... musi troche ograniczyc węgle i tluszcz. Jak bedzie ćwiczyć to bedzie ok
 

Wołos

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Czyli moze byc tak ze bede biegał codziennie i cwiczył intensywnie w tygdoniu na przyzadach i nieduzo jadł zeby troche schudnać ale zeby urosly mięśnie kupie sobie białko w proszku :p?

HEy moje gg to 5461150
 

Wołos

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wielkie dzienki za poświęcenie swojego czasu i pomoc w ułozeniu planu teningowego i zaplanowaniu ćwiczeń Ronnie Coleman :D:)
 
Do góry