sauna

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Korzystaliście kiedykolwiek z sauny?
Jak wasze wrażenia?
Fajna sprawa, prawda? :)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
No pewnie, że sauna jest świetną sprawą i uwielbiam chodzić do sauny bo wychodzę z niej zrelaksowana i wygrzana. Ostatnio czytałam o fajnych saunach na podczerwień Infrated Krizan, które można sobie wstawić nawet do domu. Te sauny mają działanie lecznicze i pomagają nawet w zwalczaniu cellulitu :D Poczytaj sobie o nich bo ciekawa sprawa z tymi saunami :)
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Tak, tak, wiem co to są sauny na podczerwień Krizan, miałam nawet okazje z takiej korzystać. Znajomy wstawił sobie takie urządzenie (mogę tak napisać w ogóle? sauna jest urządzeniem?) do nowo wybudowanego domu... Fajny sposób na odstresowanie...
No i co najważniejsze - mój organizm aż tak się nie zmęczył w tej saunie, co po tradycyjnych saunach było zjawiskiem częstym i powtarzalnym...
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Uwielbiam korzystać z sauny parowej i o ile czas na to pozwala i wrodzone dolegliwości reumatyczne nie dokuczają, z chęcią się tam wybieram. Ale rzeczywiście - wracam wymęczona. Coś za coś ;)
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Ja też uwielbiam saune parowa,co prawda nie mam dolegliwości reumatycznych,ale to mnie znakomicie odpręża i dobrze nastraja na pozostałą część dnia. Moge każdemu polecić.
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Ja też uwielbiam saune parowa,co prawda nie mam dolegliwości reumatycznych,ale to mnie znakomicie odpręża i dobrze nastraja na pozostałą część dnia. Moge każdemu polecić.

No właśnie mnie sauna parowa odstrasza, bo bardzo zmęczona się po niej czuje. Co innego własnie ta na podczerwień Krizam... Po niej jestem taka lekka i chętna do życia. Ciepło ciepłem, ale bez przesady... Sauna w końcu ma odprężać a nie męczyć.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Mi tam sauna parowa nie przeszkadza lubię do takiej chodzić, ale po wypróbowaniu kilka dni temu sauny na podczerwień krizan przyznam, że naprawdę jest różnica. Nie męczę się tak strasznie siedząc w saunie i temperatura jest niższa a efekt taki sam.
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Też uwielbiam chodzić do sauny. Super relaksuje.

Ale zastanawiam się czy są jakieś przeciwwskazania do korzystania z sauny? np. dla osób z nadciśnieniem?
 
Do góry