Satrszy, Młodszy A Może Rówieśnik?

Isobel

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
To dobrze ze Tobie nie robi roznicy, Wy myslicie mlodszy to glupi i dziecinny <foch> ja uwazam inaczej. Jesli popatrze na moich rowiesnikow jak tam graja w jakies zlap go czy inne zabawy, to mysle co ja w tej klasie robie. TAKZE wybijcie sobie z glowy pojecie " Maly = Glupi " bo mnie to bardzo ale to bardzo denerwuje. Wedlug mnie jest tak- 20% normalni, 80 % dzieci ;p ja sie zaliczam do tych 20 %.

Ten post rzeczywiście tak o Tobie świadczy :D
A to czy chłopiec lubi się bawić w 'złap mnie' to nie musi świadczyć o jego poziomie intelektualnym.
Może to chlopiec z temperamentem <co?>
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
no tak młodszej jest łatwiej w głowie zawrócić a starszą dziewczynę trzeba podrywać, mówić komplementy itd.- wiadomo że to jest trudniejsze! ale chłopcy- po to jesteście żeby wielbić swoje kobiety! :p

Ale z takim podejsciem jakie ma tutaj wiekszosc dziewczyn (z tego co widze) na forum, to nawet by nie zwrocily uwagi na to, ze ktos mlodszy sie o nie stara ;> I w tym jest problem :)
 

agathadz

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Śląsk
To może i ja się wypowiem... zdecydowanie jest lepiej ze starszymi chłopakami... coprawda...bez przesady bo mam już za sobą 7 miesięczny związek z facetem 20 lat starszym i miesięczny z facetem o 16 lat starszym który do tej pory robi mi wyrzuty że go zostawiłam. Tak więc najlepiej nie popadajmy w aż tak duże różnice...

Ale też kiedyś podobał mi się chłopak 2 lata młodszy...i świetnie się dogadywaliśmy...długo iskrzyło między nami ale chociaż mogło być coś to ja spękałam...ale nie był dziecinny ;P

Teraz mam chłopaka o 5 lat starszego i jest ok ;)

Ale powiem też że ile osób tyle zdań i poglądów na ten temat.
I to zależy czy dziewczyna woli się chłopakiem opiekować czy woli żeby to nią się opiekowali... ja wybieram opcję nr.2 ;]

Ale z moim chłopakiem i tak opiekujemy się sobą nawzajem :p
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
jest wiek w ktorym pasuje ktos starszy, pozniej przychodzi wiek na rownolatki i w koncu wiek na mlodszego partnera.... :p
 

Pinciaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
Mlodszy ale najwyzej o rok ...
Rowniesnik ... a czemu nie ?
Ale najlepiej starszy ale bez przesady :p tak do 5 lat roznicy :p

Wogole ze starszy to wcale nie znaczy ze madrzejszy jak na moje :p
 

Karinka27

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
czasem starszy facet ma mniej w głowie niż np. młodszy ale osobiście jakos bezpieczniej( jeśli mogę tak to ujać) czuję sie przy facecie starszym!
 

agathadz

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Śląsk
No właśnie...słusznie powiedziane Karinka27 uczucie bezpieczeństwa... zgadzam się :)
 

Kruszyna17

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Ja tam wole starszych. Byłam z facetem starszym o 13 lat i z Nim przynajmniej mogłam pogadać- nie chodziło mu tylko sex, jest naprawdę fajnym facetem. Przy starszych czuje się bezpieczniej i mam z Nimi dużo wspólnych tematów. Nie mogłabym być z rówieśnikiem. W wiekszości tacy młodzi faceci są niedojzali.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Ta druga połowa przedewszystkim musi mieć coś w głowie i niewazne czy jest ode mnie młodszy czy starszy.... Spotykałam sie z różnymi facetami i starszymi - do 10 lat - i młodszymi - do 2 lat.. i było ok.. moze nie tak do końca.. ale to kto ile ma lat wcale nie świadczy o tym czy jest odpowiednim/bądź i nie - partnerem ....

Wystraczy popatrzeć na użytkowników naszego forum... mamy tu przekrój wieku od 10 do 30 a moze nawet i więcej ;) i często widzę ze ludzie w moim wieku są totalnie beznadziejni,, nie myslący - bez obrazy ;)
A znowóż ludzie młodsi ode mnie, potrafią wykazać się wieloma cechami takpotzrebnymi w życiu , w związku w samym obcowaniu z drugim człowiekiem....

Dla mnie chłopak moze byc młodszy nawet o kilka lat... - bo znam takich, którzy mają naprawde poukładane w głowie..... ;) i takowych też zauważyłam na forum... ;)

Twierdzac że mogłabym być tylko z facetem starszym - oświadczyłabym, że jestem na tyle niedojrzała i bezradna, ze nie radze sobie sama w życiu i musze być otoczona zewsząd opieką... pff... wole już troszczyć się o kogoś
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Hmm i widac ze jestes jedna ze "starszych" uzytkowniczek tego forum bo masz nieco zdrowsze podejscie do sprawy "mlodszy/starszy?" :)
Jak dziewczyny bedziecie starsze to zrozumiecie, ze wiek tak naprawde nie powinien miec wiekszego znaczenia.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Kupidymek, mam tylko 22 latka... to nie jest dużo, ale idzie prze ten czas zrozumiec i zauważyc pewne sprawy poprzez które kształtujemy własne przyszłe życie.. ot chociażby problem wieku w związku...
 

merii

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
dla mnie wiek nie ma znaczenia no bez przesady bo z facetem np 25 czy 30 lat starszym może czułabym się jak z ojcem chociaż z drugiej strony nie moge powiedzieć bo nie byłam w takiej sytuacji ... miałam chłopaka o 3 lata młodszego i to jeszcze w durnym wieku zaczeliśmy jak ja miałam 19 a on 16 wiecie ponad dwa lata byliśmy ze sobą był naprawde super i nigdy w życiu jakbym nie wiedziała ile ma lat to nie wiedziałabym że jest młodszy bardzo dojrzały był jak na swój wiek ... teraz mam starszego o 4 lata i też jest super ...
wiek nie gra roli, rolę gra to kto jaki jest jak się zachowuje i czy się dobrze z nim czujemy myśle że ostatnią rzeczą w związku krytykowany powinien być wiek :p
 

Karinka27

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
ja miałam faceta 3 lata młodszego i muszę powiedzie3ć ze była to największa pomyłka mojego życia!!! koleś całkowicie nie nadawał się do zwiazku. teraz jestem z facetem 6 lat starszym i jest mi z nim naprawde cudownie!
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Jest pewna tendencja - chłopcy zwykle dojrzewają do związku nieco później. Ale nie jest to zasada 100%. Dlatego często dziewczynom lepiej układa się ze starszym chłopcem, ale nie wyklucza to przecież, że mogą znaleźć chłopca młodszego na tym samym co ona poziomie dojrzałości do związku.
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Kupidymek, mam tylko 22 latka... to nie jest dużo, ale idzie prze ten czas zrozumiec i zauważyc pewne sprawy poprzez które kształtujemy własne przyszłe życie.. ot chociażby problem wieku w związku...

A mi w zadnym razie nie chodzilo o podkreslenie Twojego wieku :D ;) Tyle ze z tego co zauwazylem to wiekszosc dziewczyn tutaj jest "under 20" :p Chociaz to nic dziwnego ze marzy im sie starszy... Z 16-latkiem ciezko starszej dziewczynie cokolwiek zrobic :)

mogą znaleźć chłopca młodszego na tym samym co ona poziomie dojrzałości do związku.

Otoz to...
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
A mi w zadnym razie nie chodzilo o podkreslenie Twojego wieku Tyle ze z tego co zauwazylem to wiekszosc dziewczyn tutaj jest "under 20" Chociaz to nic dziwnego ze marzy im sie starszy... Z 16-latkiem ciezko starszej dziewczynie cokolwiek zrobic


wiem wiem.. wiekszosc jest faktycznie młodszych ale the end off

z 16-latkiem ciezko cos zrobic?? zalezy co masz na mysli...
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
z 16-latkiem ciezko cos zrobic?? zalezy co masz na mysli...

Wlasnie zauwazylem, ze dziwnie zabrzmialo... :>
Ciezko z chlopakiem w tym wieku wytrwac w powaznym zwiazku (o ile to w ogole mozliwe), na dluzej.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
A ja mysle że to zależy od podejscia do życia takiego chłopaka.. Znam paru bardzo fajnych.. takich młodszych od siebie o kilka lat.. hehe zajeci.. zresztą takiej staroty jak mnie nazywają by nie chcieli... a szkoda ;)
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
No tak to bardzo swiadczy o wysokim IQ


tu nie chodzi o ich IQ... ważne jakimi są ludzmi.. ja ich za to cenie.. nawet bardzo.. mają dobre dusze.. duze serducha i wiedzą jak wygląda zycie tak naprawde, ze nie jest wcale kolorowe i piekne, ze trzeba dbac nie tylko o samych siebie, o swoich bliskich takze, doceniaja to co mają nawet jesli tego jest niewiele...

To jest ważne - nie wiek...
 
Do góry