Samotność w wieku 26 lat. Jak to zmienić?

Pumpernikla

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
176
Punkty reakcji
0
Miasto
zza horyzontu
jeśli jesteś otwarta to pójdź na jakąś iumprezę i poderwij faceta, który wpadnie ci w oko, jeśli nie jesteś śmiała to pozostaje internet :)- działa działa, swojego ślubnego poznałam w portalu randkowym parę lat temu. Tylko jedna rada szukaj go w swoim mieście albo gdzieś w pobliżu, żeby częste spotkania były możliwe. Trzeba uważać bo nie wiadomo kto kryje się za szklanym ekranem
 
J

J.B

Guest
jeśli jesteś otwarta to pójdź na jakąś iumprezę i poderwij faceta, który wpadnie ci w oko, jeśli nie jesteś śmiała to pozostaje internet :)- działa działa, swojego ślubnego poznałam w portalu randkowym parę lat temu. Tylko jedna rada szukaj go w swoim mieście albo gdzieś w pobliżu, żeby częste spotkania były możliwe. Trzeba uważać bo nie wiadomo kto kryje się za szklanym ekranem

Odradzam! Zero internetu, nie trać czasu na gówniane czaty i sympatie.pl Bo Twój problem nie wynika tylko z tego, że faceci nie mają dziś jaj (po części ich rozumiem), Twój problem to lifestyle, uciekaj od internetu i wyjdź do ludzi w miarę możliwości (pracujesz?).

Beam Me Up, Scotty!
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
sie czepiacie tego internetu <_< ja mojego byłego już faceta poznałam w necie i byliśmy ze sobą ponad 3 lata. Przypadek losowy sprawił, że zagadałam sobie go na gg i tak jakoś przypasowaliśmy sobie. Chaty sobie odpuść, bo tam pełno zdesperowanych seksualnie pedofilii ;)
Na moje możesz korzystać i z neta i jak najbardziej powinnaś wyjść do ludzi. Jedno drugiemu nie przeszkadza.
 

SonicBOY

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
Domisan7 - jeśli jesteś ładna zgrabna i połykasz to obiecuję, że się więcej nudzić już nie będziesz :pPPP
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
JB, widze, ze jestes przekonany, ze wszystkie kobiety leca na facetow, ktorzy sa bezposredni i smiali ktorzy tak po prostu podejda i powiedza, ze sie im podoba i zaproponuja jakies spotkanie...No wiec ja sie z tym nie zgadzam. Kiedys podszedl do mnie w tramwaju pewien chlopak probowal poderwac przez cala droge, ale ani troche mi czyms takim nie zaimponowal. Zdecydowanie bardziej zauroczyl mnie moj facet, ktorego poznalam przez internet, bo nie mialabym mozliwosci kogos takiego jak on poznac gdzie indziej...Domator, indywidualista i przede wszystkim niesmialy. Do tej pory sie wzruszam, keidy sobie przypominam w jak slodko pokretny sposob po tygodniu rozmow zaproponowal mi spotkanie :D. Ale o tym nie bede opowiadac :p. chcialam tylko powiedziec, ze sa rozni ludzie i wszystko zalezy od tego, jacy faceci podobaja sie zalozycielce tematu. Sa tacy, ktorych nei znajdzie sie na imprezie i ktorzy tym bardziej nei podejda do kogos przypadkowo.
 
J

J.B

Guest
JB, widze, ze jestes przekonany, ze wszystkie kobiety leca na facetow, ktorzy sa bezposredni i smiali ktorzy tak po prostu podejda i powiedza, ze sie im podoba i zaproponuja jakies spotkanie...No wiec ja sie z tym nie zgadzam. Kiedys podszedl do mnie w tramwaju pewien chlopak probowal poderwac przez cala droge, ale ani troche mi czyms takim nie zaimponowal.

1) Niczego takiego nie powiedziałem, w którym miejscu? Nie interesują mnie indywidualne preferencje.
2) Ten gościu w tramwaju... nie umiał podrywać... już sam fakt, że "meczył" się przez całą drogę świadczy, że to amator był :D

Beam Me Up, Scotty!
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Heh, a Ty taki profesjonalista? :D Jesli dziewczyna chce poznac kogos na stale, to nie wydaje mi sie dobrym pomyslem, zeby czekala na kolesia, ktory bedzie umial (jak niewielu facetow co sam powiedziales) poderwac, bo na 90% bedzie to rasowy podrywacz ktory po miesiacu bedzie mial ochote poderwac nastepna :p. Pewnei znowu mysle stereotypami, ale ja bym na takich uwazala :p.
 

smonia

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
A może spróbuj jakiegoś portalu społecznościowego, już nie mówię, że matrymonialnego ..;P
Np. przeznaczeni.pl ...
 

Erba

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Sardynia
Dla osob, ktore nie lubia glosnych zatloczonych miejsc - typu bar, dyskoteka , dobrym rozwiazaniem jest poszukanie miejsca gdzie spotykaja sie ludzie o podobnych zainteresowaniach. Moze to byc klub sportowy, kurs jezykow obcych czy klub dyskusyjny, wyjscie do galerii, co tam sie lubi plusem jest ze spotkamy ludzi o podobnych zainteresowaniach i wychodzimy by nawiazac jakies znajomosci, wymienic opinie, czyli pierwszy krok za nami.
 
Do góry