Samookaleczanie

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
ja bym mial na was lekarstwo-do roboty! mało co spoczywać odechciało by sie głupot i zrobilibyscie cos pożytecznego
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Fakt, dobry psychiatra to rzadkość, ja trafiłam na świetnego, naprawdę, wie o mnie wszystko, czasem wydaje mi sie nawet że więcej niż ja sama... pokazała mi rejony problemowe o których ja nie miałam pojęcia. Rodzina, podejście do siebie i podejście do wykształcenia... Gdyby nie to że jestem w tym szpitalu nie byłoby mnie już, po 3 próbach samobójczych, któraś na bank by się udała... Dwie związane z cięciem się... Do czego to mnie doprowadziło? Na dno...
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
a ta 3 próba jaka była? miałaś szczęście ze trafiłaś na dobrego specjaliste ;] a już jest lepiej? wyszłaś z tego?
 

e_moll_ka

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
250
Punkty reakcji
8
Wiek
62
Fakt, dobry psychiatra to rzadkość, ja trafiłam na świetnego, naprawdę, wie o mnie wszystko, czasem wydaje mi sie nawet że więcej niż ja sama... pokazała mi rejony problemowe o których ja nie miałam pojęcia. Rodzina, podejście do siebie i podejście do wykształcenia... Gdyby nie to że jestem w tym szpitalu nie byłoby mnie już, po 3 próbach samobójczych, któraś na bank by się udała... Dwie związane z cięciem się... Do czego to mnie doprowadziło? Na dno...

To przykre ale nie beznadziejne.Skoro zdałaś sobie sprawę z problemu to teraz może być już tylko lepiej :) Sam fakt,że mówisz o tym to sukces.Chyba największym problemem większości z nas jest podejście do siebie.Na szczęście jesteś z nami i licze,że fajnie sobie porozmawiamy :) Może to nie rozwiąże większości twoich trudów ale uświadomi ci,że nie warto dla nich umierać.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Kiedys najwiekszym moim bolem byl ten wewnetrzny spowodowany moim zyciem oraz ten zew. spowodowany cieciem sie. Teraz boli mnie ludzka naiwnosc, glupota! To w jaki sposob mozemy nasze zycie zniszczyc. Czasami wystarczy pomyslec, nic innego. Tylko zatrzymac sie na chwile i pomyslec.
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Czasem strasznie ciężko się zatrzymać i spojrzeć na siebie jak na obcą osobę, nie subiektywnie. Trzecia? Duszenie się. Kilka razy też przedawkowałam leki, ale tego nie licze.
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
Ja wam powiem tak z fizycznej formy ciecia sie jest latwo zrezygnowac, gorzej z psychicznym podejsciem do tej sprawy.

Ja np przestalam sie ciac, ale zebym oiecac mojemu chlopakowi prosto w oczy, ze wiecej tego nie bede robic zbieralam sie 3 miesiace.
Ale obiecalam.. I nigdy wiecej nie tkne zyletki ani niczego innego.
Dla chcacego nic trudnegop. Trzeba troche zacietosci. Przy tym mozna nauczyc sie asertywnosci przynajmniej:)
 

kicajaj

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
212
Punkty reakcji
0
Ja wam powiem tak z fizycznej formy ciecia sie jest latwo zrezygnowac, gorzej z psychicznym podejsciem do tej sprawy.

Ja np przestalam sie ciac, ale zebym oiecac mojemu chlopakowi prosto w oczy, ze wiecej tego nie bede robic zbieralam sie 3 miesiace.
Ale obiecalam.. I nigdy wiecej nie tkne zyletki ani niczego innego.
Dla chcacego nic trudnegop. Trzeba troche zacietosci. Przy tym mozna nauczyc sie asertywnosci przynajmniej:)

dobrze mieć dodatkową motywację - czyli w twoim przypadku chlopaka, samotnie ciezko sobie poradzic
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Ale też się da. Gorzej gdy z tą psychiką jest też źle, ale próbować zawsze trzeba no i się nie poddawać, może w końcu mi się uda. Wiem, jestem świadoma faktycznego uzależnienia od tego paskudztwa ale jakoś daję radę, wstrzymuję, nie potrzebuję tego tak często no i zmieniłam miejsca cięć na mniej widoczne.
 

FunkinSoul

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Ezoteryczny Poznań.
trzy - cztery razy.


kiedy świat jest taki po:cenzura:a*ny, i wydaje się, ze nie masz nikogo, i wszystko wlai się na głowę.


infantylność rlz. ; )


nie żałuję. blizny są, ale wtedy sprawiało to, że było lepiej, chociaż przez chwilę.


bo ból fizyczny wzmaga produkcję dopaminy i endorfiny, które tłumią ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. nie zachęcam, ale nie demonizujmy tego, po pewnym czasie co rozsądniejsi sami przestają.
 

FunkinSoul

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Ezoteryczny Poznań.
hmm, ujmijmy to tak. też jestem pokolenie piętnastolatków, i ObywateluEmSi, naprawdę nie chcesz wiedzieć co robią ludzie w moim wieku. ; x

przedawkowanie pare razy laków to norma. nienormalna norma. przynajmniej w moim otoczeniu.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
hmm, ujmijmy to tak. też jestem pokolenie piętnastolatków, i ObywateluEmSi, naprawdę nie chcesz wiedzieć co robią ludzie w moim wieku. ; x

przedawkowanie pare razy laków to norma. nienormalna norma. przynajmniej w moim otoczeniu.

Wybacz, też nie rozumiem jak można mieć TAKIE problemy w wieku gimnazjalnym, żeby się porywać na własne życie.
Miłość? Finanse? Kariera?
Nie bądźmy śmieszni.
...
Sugeruję zmienić znajomych.
 
Do góry