Samookaleczanie

A200

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Nie mów mi, że cię to obchodzi.
PROBLEMY - uściślać nie będę. Nie tobie przynajmniej.

nie interesuja mnie twoje powody i tez mnie to nie obchodzi, ale chce zrozumiec ...

.. bo tak mi mowisz, ze po to tu pierdo.licie trzy po trzy, zeby przestac, ze walczysz etc ... no nie kumam

ty sie tym chelpisz
 

władcydobroci

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
240
Punkty reakcji
1
Panie A200 jak na razie ośmieszasz samego siebie. Swoim rozumowaniem i wypowiadaniem się w temacie nie chcąc zagłębić się w nim pisząc zupełnie bez sensu na dodatek czasami nie po polsku choć uważasz że polski znasz... Na dodatek próbujesz okazać swoją wyższość wywyższaniem się i uniżaniem innych ludzi.

Wybacz ale wystarczy mi na dzisiaj oglądania Twoich postów płytkich i nieprzemyślanych zapełnionych nienawiścią egoizmem i pychą. Pogadaj sobie z innymi ;)


HELIOS nie wiem jak Tobie ale mi się już znudziło tłumaczenie mu tego. Piszemy to już jakieś pół godziny a On nadal nie jest w stanie tego pojąć :D Nie wiem jak Ty ale ja idę spać... Przynajmniej z tego będę miał jakiś pożytek...


Dobranoc ludziska ^^
 

Helios

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
blisko słońca
nie interesuja mnie twoje powody i tez mnie to nie obchodzi, ale chce zrozumiec ...

.. bo tak mi mowisz, ze po to tu pierdo.licie trzy po trzy, zeby przestac, ze walczysz etc ... no nie kumam

ty sie tym chelpisz
Chcesz zrozumieć, piszesz? Dlaczego więc nie poczytasz tych wszystkich postów?

Pokorny?, też bym poszedł spać... Ale taki śmieszny ten, A200, że jeszcze tu trochę posiedzę i poczytam :p Dobranoc:]
 

A200

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Panie A200 jak na razie ośmieszasz samego siebie. Swoim rozumowaniem i wypowiadaniem się w temacie nie chcąc zagłębić się w nim pisząc zupełnie bez sensu na dodatek czasami nie po polsku choć uważasz że polski znasz... Na dodatek próbujesz okazać swoją wyższość wywyższaniem się i uniżaniem innych ludzi.

Wybacz ale wystarczy mi na dzisiaj oglądania Twoich postów płytkich i nieprzemyślanych zapełnionych nienawiścią egoizmem i pychą. Pogadaj sobie z innymi ;)


HELIOS nie wiem jak Tobie ale mi się już znudziło tłumaczenie mu tego. Piszemy to już jakieś pół godziny a On nadal nie jest w stanie tego pojąć :D Nie wiem jak Ty ale ja idę spać... Przynajmniej z tego będę miał jakiś pożytek...


Dobranoc ludziska ^^

ok, masz racje we wszystkim co pisales, nie wiem po co sie klocilem i jeszcze kazalem Ci zebys mi odpisywal, no i musze sie polskiego nauczyc i pogodzic sie ze swoim brakiem inteligencji i na koniec pojsc i pogrzebac cos takiego co zwie sie - dyskusja - bo jak widac strasznie cie ona drazni i nie godzisz sie z nia. tak wiec tez racje przyznaje Ci w tym, ze nie powiniens juz sie tutaj udzielac

... WITAJ W INTERNECIE, NA FORUM

tutaj sie dyskutuje


Chcesz zrozumieć, piszesz? Dlaczego więc nie poczytasz tych wszystkich postów?

Pokorny?, też bym poszedł spać... Ale taki śmieszny ten, A200, że jeszcze tu trochę posiedzę i poczytam :p Dobranoc:]

no nie poczytam wszystkoch bo to jest prawie dwiescie stron, a ja mam szacunek dla swojego czasu ;]

a powiedz mi, jak teraz sobie gadamy i sie wsciekasz ze mam inne zdanie od ciebie i jako jedyny turaj sie nie przylaczam do zbiorowego zalu i lez to tez sie tniesz ?
 

Helios

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
blisko słońca
no nie poczytam wszystkoch bo to jest prawie dwiescie stron, a ja mam szacunek dla swojego czasu ;]

a powiedz mi, jak teraz sobie gadamy i sie wsciekasz ze mam inne zdanie od ciebie i jako jedyny turaj sie nie przylaczam do zbiorowego zalu i lez to tez sie tniesz ?
Raz - nie wkurzam się. Właściwie to poprawiłeś mi nastrój, bo śmieszny jesteś momentami. Dwa - nie jesteś wart mojej krwi.
 

władcydobroci

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
240
Punkty reakcji
1
Jednak nie zauważyłem opcji (chyba) ratunkowej - ,,wyłączam myślenie'' - z której Ty przypuszczam korzystasz. Wiem po co jest forum... ale nie zwalnia ono z czytania czy chęci zrozumienia wypowiedzi zdania sugestii przeżyć itd innych tylko dlatego że Ty postanowiłeś postawić na swoim. Jakiś fanatyzm? Wiedz że fanatyzm nie pozwala na racjonalne przypuszczenia które kierowane są w Twoim kierunku których podjąć przemyślenia się powinieneś.

Dobra zajrzałem bo wiedziałem że znowu on coś napisze... błyskotliwego. Idę spać tym razem na serio... Wiem wiem nie będziesz tęsknił Panie A200 :D

Dwa - nie jesteś wart mojej krwi.

:D
 

A200

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Raz - nie wkurzam się. Właściwie to poprawiłeś mi nastrój, bo śmieszny jesteś momentami. Dwa - nie jesteś wart mojej krwi.

no ja nie jestem, nie watpie, mysle nawet ze nikt nie jest ... moze warty jestes ty, albo jakies przeciwnosci, moze ...


ale jednak sie tniesz jak masz ochote, a ochote skades jest, nie znikad ...

moze odczuwas podniecenie jak sie tniesz ? bo wtedy to inna gadka ...
 

Helios

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
blisko słońca
no ja nie jestem, nie watpie, mysle nawet ze nikt nie jest ... moze warty jestes ty, albo jakies przeciwnosci, moze ...


ale jednak sie tniesz jak masz ochote, a ochote skades jest, nie znikad ...

moze odczuwas podniecenie jak sie tniesz ? bo wtedy to inna gadka ...
Wiesz, gdzie zrobiłeś błąd? Tu: "jak masz ochotę". To nie jest "ochota". To jest moja konieczność.
Podniecenie... wybacz, że cię rozczaruję - nie.
 

A200

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiesz, gdzie zrobiłeś błąd? Tu: "jak masz ochotę". To nie jest "ochota". To jest moja konieczność.
Podniecenie... wybacz, że cię rozczaruję - nie.

jesli nie podniecenie to dobrze ;].

ale to nie jest koniecznosc, tak dlugi jak bedziesz to sobie wmawial albo inaczej ... jak dlugo bedziesz sie z tym godzil, ty i inni podobni tak samo bo kieruje to do was wszystkich to sie nie skonczy.

ja sie toba brzydze, wstyd mi za to co roisz i co bys mi nie powidzial to bardzo dobrze to rozumiesz, tez ci jest wstyd,a brzydzisz sie soba jeszcze bardziej niz ja.
 

Helios

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
blisko słońca
jesli nie podniecenie to dobrze ;].

ale to nie jest koniecznosc, tak dlugi jak bedziesz to sobie wmawial albo inaczej ... jak dlugo bedziesz sie z tym godzil, ty i inni podobni tak samo bo kieruje to do was wszystkich to sie nie skonczy.

ja sie toba brzydze, wstyd mi za to co roisz i co bys mi nie powidzial to bardzo dobrze to rozumiesz, tez ci jest wstyd,a brzydzisz sie soba jeszcze bardziej niz ja.
Rozumiem, że nic nie zmieni twojego toku myślenia... Ale każdy może mieć swoje przekonania, nie będę się spierać. Może masz rację w niektórych sprawach, ale nie powinieneś z góry zakładać, że nikt z tego nie wyjdzie. Bo byli tacy, którzy wyszli.
 

A200

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Rozumiem, że nic nie zmieni twojego toku myślenia... Ale każdy może mieć swoje przekonania, nie będę się spierać. Może masz rację w niektórych sprawach, ale nie powinieneś z góry zakładać, że nikt z tego nie wyjdzie. Bo byli tacy, którzy wyszli.

no a wyjdziesz z tego ? ... myle sie ? wiec wyjdz ... no kiedy ?
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
no a wyjdziesz z tego ? ... myle sie ? wiec wyjdz ... no kiedy ?
Potrzeba czasu...
Ale nadzieja zawiesc nie moze,wielu jest takich ktorych z tego wyszlo..a raczej ktorzy sie nie tna
bo tak naprawde nigdy nie da sie z tego wyjsc jesli sie w to weszlo, bo kto jest w jakims nalogu na zawsze w nim bedzie..
 

A200

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Potrzeba czasu...
Ale nadzieja zawiesc nie moze,wielu jest takich ktorych z tego wyszlo..a raczej ktorzy sie nie tna
bo tak naprawde nigdy nie da sie z tego wyjsc jesli sie w to weszlo, bo kto jest w jakims nalogu na zawsze w nim bedzie..

wiec jednak ktos mnie popiera.


ale jakiego czasu ? no jakiego czasu i po co ? ... az bedzie za pozno ?
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
Napewno za pozno.. nie ma czegos takiego.. choc po krotkim czasie staje sie to uzaleznieniem.. I coraz gorzej wyjsc.. z tego bagna.. Ale jesli zalezy.. To nie ma rzeczy nie mozliwych....

A ze samotna.. chodzilo mi tylko o to, kiedy wrcam do domku np po szkole.. Przychodze pusty dom.. zero kontaktu z innymi.. <juz powoli sie przyzwyczajam.. ale trudno czasmi bywa> W koncu sama sobie wybralam takie zycie..
 

A200

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
A ze samotna.. chodzilo mi tylko o to, kiedy wrcam do domku np po szkole.. Przychodze pusty dom.. zero kontaktu z innymi.. <juz powoli sie przyzwyczajam.. ale trudno czasmi bywa> W koncu sama sobie wybralam takie zycie..

lezka w oku ... biedactwo .... WITAJ W PRAWDZIWYM ZYCIU !
 
Do góry