Samookaleczanie

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Hmm... ja moge w 100% powiedziec, ze jestem wolny. Sam decyduje o swoim zyciu, ja jestem jego panem, a nie zyletka. Nie pozwalam sie zranic, tym bardziej nie zranie sie sam na wlasne zyczenie.
 

DizzyDevil

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
376
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzie słońce rzuca cień
Żyletka, każda rana - dla mnie to jest jak pamiętnik. Każde nacięcie coś mi przypomina. Al już tego nie robię... kupiłam sobie worek treningowy i się na nim wyżywam - nie na sobie.

Taaa... znajomość HH się w takich tematach przydaje, trochę smentów :niepewny:
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
wiecie ja tez czuje sie wolna, w ogóle przestaje o tym myśleć, ale wiec ie co... Krew mnie uspakaja....
I jej widok... Mam dziwne ciśnienie krwi i jak byłam w szpitalu (dziś wyszłam) miałam stałe wejście żylne - wenflon, za każdym razem jak miałam podłączaną kroplówkę to mi tak 'sikała ' krew, to było cudowne uczucie, ten widok...
I musiałam ukrywać blizny, mam jeszcze, ale już zanikają... :)
Ale wtedy nawet prze chwilę nie pomyślałam o pocięciu się..
 

_zgubiłamanioła

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
192
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Cz-wa
robiłam , blizny są od ponad roku ...
każdy sie pyta co to .? no cóż mówie że pies mnie podrapał .xD
ostatnio znów to zrobiłam ...
 

_zgubiłamanioła

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
192
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Cz-wa
nie nie przyszłam się chwalić ...
obiecałam przyjacielowi , że tego nie zrobie ...
i nie robie .
chciałam tylko wypowiedzieć się w tym temacie , wkońcu mnie dotyczy . ? (dotyczył.)
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
nie nie przyszłam się chwalić ...
obiecałam przyjacielowi , że tego nie zrobie ...
i nie robie .
chciałam tylko wypowiedzieć się w tym temacie , wkońcu mnie dotyczy . ? (dotyczył.)


o DObrze spoko, ze przyszlas tu, ale powiedz cos glebszego... czemu to robilas?? co Ci to daje?? itp :)
 

klaudiakp

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
932
Punkty reakcji
0
Dziewczyny,a te blizny po samookaleczaniu to one pod wpływem słońca są bardziej widoczne czy mniej ?
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
I znowu to zrobiłem :/ ale kończe to już raz na zawsze.Mówię sobie dość.

Blizny zostają.Zależy kto ma jakie ciało, ale dla mnie nie ma różnicy czy jestem opalony czy nie.
 

Agnieszka86

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja tne się od niedawna.przyznam że mam z tym problem, wystarczy jedna chwila małe niepowodzenie i czekam kiedy będe mogła zadac sobie ból.Nie moge tego pohamowac to jest siniejsze ode mnie.
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
od ostatniego romansu z żyletką mija dziś 69 dni. piękna liczba. :123: wspaniale się z tym czuję.

Dziewczyny,a te blizny po samookaleczaniu to one pod wpływem słońca są bardziej widoczne czy mniej ?
u mnie nie widać różnicy. może odrobinkę czerwienieją.
 

Juliab4

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2008
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poznań
Tylko raz celowo żyletką na ręce się pociełam
Bardzo tego żałuję bo miałam ślady ale (kremy, i jeszcze raz kremy) zdziałały cuda. A gdy widzę dziewczyny np, z mojej klasy z pociętymi łapami, żyłami to sobie myślę że są na maxa debilkami! Część robi to żeby być fajną a druga część żeby się tym szczycić ale w tym nic fajnego nie ma!
A gdy raz się samookaleczysz to do końca życia mogą ci zostać blizny i będziesz potem tego żałować. A pozatym większość z powody rozterek miłosnych się tnie ale TEGO KWIATU JEST PÓŁ ŚWIATU :p BB)

Albo taki mój kumpel z klasy dla szpanu wziął oszczytko i równo se krechy porobił :lol: To chyba można nazwać debilstwem albo wtedy gdy jedna się pocieła to druga to samo bo chciała być fajna ale coś jej nie wyszło :lol: :lol:
 
Do góry