Samookaleczanie

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
powiedziala Ci że jesteś smieciem?
nie jest warta ani trochę Ciebie :)
mi chłopak też sparwdzał....
trochę się szarpałam, ale w końcu się poddałam, spojrzał powiedział nie jest źle i mnie pocałował...
 

Marzena2008

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Skoczów/Rybnik
No to fajną masz kumpelkę... Ale faktycznie kto tutaj się powinien obrazić? Żeby tak powiedzieć koleżance że jest śmieciem... Takiej osoby chyba koleżanką nazwać nie można...
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Jesli sobie dajesz wmowiac mala Mi, ze jestes smieciem, to moze warto sie nad tym zastanowic. W koncu nic sie z nieba nie bierze, co nie?! Tylko mam jedno pytanie, ile czasu jeszcze sie bedziesz nad soba litowac i uwazac, ze wszystko co najgorsze moze na tym swiecie sie zdarzyc dotyczy Ciebie?! Na dluzsza mete, kazdy z nas jest smieciem, oferma itd itd. I kit z tym, niech sobie ludzie gadaja, co ich to interesuje kim jestesmy. Twoja znajoma nie zasluguje na miano smiecia, bo nawet smiec tak nie postepuje, wiec tym bardziej irytuje mnie Twoja postawa.

Moze w koncu przestaniesz szukac nie tam gdzie powinnas i zajrzysz w glab swojej duszy?!
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
i co tak w prost powiedziała Ci że jesteś śmieciem? o_O
tak. to miło z jej strony.

powiedziala Ci że jesteś smieciem?
nie jest warta ani trochę Ciebie :)
[psychiczne spojrzenie]

Jesli sobie dajesz wmowiac mala Mi, ze jestes smieciem, to moze warto sie nad tym zastanowic. W koncu nic sie z nieba nie bierze, co nie?!
no wiesz, dałeś mi do myślenia.

Tylko mam jedno pytanie, ile czasu jeszcze sie bedziesz nad soba litowac i uwazac, ze wszystko co najgorsze moze na tym swiecie sie zdarzyc dotyczy Ciebie?!
gdzieś to wyczytał?

I kit z tym, niech sobie ludzie gadaja, co ich to interesuje kim jestesmy. Twoja znajoma nie zasluguje na miano smiecia, bo nawet smiec tak nie postepuje, wiec tym bardziej irytuje mnie Twoja postawa.
w tym rzecz, że nawet się nie przejęłam. rozbawiło mnie to, ot co. uwierz mi, dzień w dzień spotykam się z milionami głupich spojrzeń. ale o tym już chyba rozmawialiśmy.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
W takim razie zle zintepretowalem Twoja wypowiedz, wybacz!!! Mea culpa!!! :rumieniec:
To dlatego, ze na kacu pisalem. :)
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
hehe Ty juz kaca a ja dopiero piajan eheh :p
kurde ferie sie koncza i znowu szkola.. lipa :p
zreszta wszystrko jest lipa...
powiedzcie mi jak to jest, ze my zyc nie chcemy, a tu u mnie w ciagu 4-5 miechow umarlo dwoch mlodych chlopakow, ktorzy naprawde kochali zycie??
JA bym chcuiala, zebym zamiast nich to ja sobie poszla gdzies tam..
cicha zapomniana, a nei oplakiwana przez wszystkich w kolo...
 

klaudiakp

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
932
Punkty reakcji
0
No właśnie to jest niesprawiedliwe..
Ci co nie chcą żyć to żyją
a Ci co żyć chcą to zazwyczaj mają pecha,dopada ich jakaś choroba czy cos :(
 
M

Malina..xD

Guest
nie wszystkich . nawet bym poiwedziała że to tylko małe jednostki /
ale fakt niesprawiedliwe jest .
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
hehe Ty juz kaca a ja dopiero piajan eheh :p
kurde ferie sie koncza i znowu szkola.. lipa :p
zreszta wszystrko jest lipa...
powiedzcie mi jak to jest, ze my zyc nie chcemy, a tu u mnie w ciagu 4-5 miechow umarlo dwoch mlodych chlopakow, ktorzy naprawde kochali zycie??
JA bym chcuiala, zebym zamiast nich to ja sobie poszla gdzies tam..
cicha zapomniana, a nei oplakiwana przez wszystkich w kolo...

no...
mi też się ferie kończą :(
ja marzę o naprawdę cichym pogrzebie (moim własnym) gdybym wiedziała że tak będize to by mnie już nie było ...
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Cala uroda i cale piekno w smierci polega na tym, ze to Ona w 100% decyduje kiedy masz zejsc, nawet jesli chcsz umrzec, to ona jest na tyle wredna, ze pozwoli Ci dalej zyc.

Co do pogrzebow, mi tm obojetne jaki bedzie, bo i tak mnie na nim nie bedzie i po drugie, z trumny raczej nic nie zobacze. :)
 

Colletti

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
Cala uroda i cale piekno w smierci polega na tym, ze to Ona w 100% decyduje kiedy masz zejsc, nawet jesli chcsz umrzec, to ona jest na tyle wredna, ze pozwoli Ci dalej zyc.


no to dzieki za info :) a co powiesz na temat samobojstw ?? to chyba ludzie tez decyduja i wiedza kiedy oddejda ?
jest czasem gorzej czasem lepiej
wiadomo ze my sami swoimi wyborami kształtujemy sobie przyszlość i tylko od nas zależy jaka ona bedzie :D
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
A co powiesz o calej masie nieudanych probach samobojstwa?! Cud, pech, a moze cos innego?
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
A ja tak dawno tu nie byłem bo się ciąłem ;/ teraz skończyłem 23 latka i już nie bede (chyba).Kurcze zawsze tak mam że jak sie tne no nie robie notek na blogu.Nie zaglądam na forum.A widze że Aniulka wróciła ??? :>

Lestat Twoje widzenie świata po prostu mnie powala !!! (w pozytywnym tego słowa znaczeniu).
 

Colletti

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
A co powiesz o calej masie nieudanych probach samobojstwa?! Cud, pech, a moze cos innego?


jak ktos naprawde chce sobie odebrac zycie to na 99% mu to sie uda...
nie znam statystyk ile jest przypadkow udanych i nie udanych
bo jak glupia laska sie nalyka tabletek, pozniej szpital plokanie zaladka... nie wiem czy to jest proba samobojstwa czy co.... :D
wedlug mnie odbierac sobie zycie to jest glupota...
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Samookaleczanie..?
Dla jedynych głupota dla innych sposób na życie..
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
I dobra possa Aniulki poszła się :cenzura:***
zrobiłam wczoraj chłopakowi bezsensowną awanturę i wieczorem musiałam się ukarać...
pociełam sie
aby oszukać samą siebie i tak jakby na zlosc chlopakowi zrobiłam to pierwszy raz w życiu na piersi...
już w nocy miałam wyrzuty sumienia, ale kreska paliła mi skórę...
więc mu powiedziałam
załamał się...
 
Do góry