Samolot wojskowy ktorym chcielibyscie sie przeleciec.

Royal17

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Italia
No jak istnieje temat "Bron ktora chcielibyscie strzelac" to czemu nie zalozyc temat "Samolot wojskowy ktory chcielibyscie sie przeleciec"? :D


Ja osobiscie chcialbym w Eurofighter Typhoon :D

No a Wy? :)
 

Leafwood

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy to wojskowy samolot, raczej nie. Ale z miłą chęcią przeleciał bym się samolotem antonov an-225 :p
 

felo_angelo

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Z tych starszych to na pewno Supermarine Spitfire - do tej pory mam model tego samolotu, ponadto latali na nim polscy piloci.

A z tych nowszych to F-117 Nighthawk stealth.
 
B

benjamima

Guest
Kultowym F-16 lub F117-A Nighthawk ( to ten niewykrywalny dla radarów
f117.jpg
) ... oba prezentują się świetnie, i żadnym z nich nigdy nie polecę ;) haha, no ale zostają marzenia ;D
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Heh, ja bym chciał "przelecieć" się Su-7. W Polsce było to możliwe tylko w jednym miejscu :) Dla mnie ten samolot ma status kultowego.
 

d20commonrail

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
morze to siara że nie znam nazwy ,bo zapomomniałem ale tym helikopterem amerykańskim.. on co 2 filmie jest..aha...no i f16.
 

doraemonff

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2011
Posty
59
Punkty reakcji
3
F-35 lub Harrier II.
No, ewentualnie wspomniany wcześniej Blackbird - to prawdziwy cud techniki.
 

Bury71

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja bym się przeleciał MIG-iem 21.

Znalazłem filmik nawet:

http://www.youtube.com/watch?v=cbN8M9--i10
 

Another_one444

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ze starych to B-24 liberator a z nowych to napewno Eurofighter ewentualnie Herkulesem
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Odradzam Miga 21. Bywała w nich wada nieoddzielania się osłony kabiny pilota przy katapultowaniu.
Ja przeleciałbym się Ła 5.
 
M

MacaN

Guest
Wilku, Ty masz cos wspólnego z samolotami, prawda ? ;)

Ja to czymkolwiek... Sądzę, że w moim dziewiczym locie, niezależnie od samolotu doznania byłyby niesamowite :) Migiem 29 to mógłbym chyba odpłynąć, jakby sobie pilot pozwolił na zbyt wiele, więc może na początku nasze domowe suchojki ? :p
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Podczas pilotażu każdy sam sobie nadaje przeciążenie nieprzekraczające granicy swej wytrzymałości.
Na Su7B też można taką granicę przekroczyć. Ale przelecieć się, to raczej przeciążeń za dużych nie stwarzać.
Dominującym wrażeniem w pierwszym locie jest potrzeba znalezienia jakiegoś podparcia w zakręcie, bo w kabinie jest wąsko.
Chciałbym przelecieć się "wilgą"
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Wilgą? To chyba najbardziej realne z powyższych bo aerokluby mają te samoloty i za kasę można polecieć.
 
Do góry