Samochód

Status
Zamknięty.

dlubacz

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Witam!

Jako, że będę niedługo zdawał na prawo jazdy, chciałbym kupić jakiś samochód, aby się nim nauczyć jeździć... Nie musi być to Maserati, zwykły "poldek", albo "maluszek" wystarczą. Ważne jest to, aby samochód jeździł, i działał w miarę sprawnie. Sam kurs nauki jazdy jest bardzo kosztowny, dlatego zakup samochodu nie wchodzi w grę. Liczę na to, że może ktoś ma stary niepotrzebny już mu samochód, który odda w imię nauki ;) . Dobrze by było też, gdyby samochód mógł być użytkowany jeszcze przez najbliższe dni na drogach publicznych (tak aby można go było przetransportować). Lokalizacja? Około 60km od Wałbrzycha.

Zdaję się na Waszą łaskę. ;)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Zły temat - to musisz umieścić w dziale 'przyjmę' - bo wychodzi na to że ty chcesz to auto oddać :D
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Dokładnie , ale ja bym na twoim miejscy nie liczył na cuda , jedź gdzieś na złom i tam za parę groszy spokojnie znajdziesz coś dla siebie
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
hahaha biedaczek, ktos da Ci za darmo samochod abys ty mogl sobie popitalac bez prawka po drodze i w dodatku bez pojecia o tym?
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
hah wałbrzych - moje miasto ^^

Paweł czego ty chcesz ze niby ktos ci auto da?... popros rodzinke zeby ktos z toba wsiadl do auta i cie nauczyl jezdzic..... to nie te lata co z kumplami jezdzilem po miescie maluchem bez drzwi xDD


btw jak juz cchesz malucha to mozesz uzywanego kupic za kilkadziesiat zlotych...


btw2:
chciałbym kupić jakiś samochód,
zakup samochodu nie wchodzi w grę.

wez sie troche okresl -.-
 

dlubacz

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Chcę, ale nie mogę... Bo kasy nie ma :) . Od rodziny nie biorę, bo jak roz... zepsuję, to będzie płacz krzyk i skowyczenie :/ . Samochodem jeździć potrafię, ale dawno tego nie robiłem. A przed prawkiem lepiej sobie przypomnieć.

@Tajemniczy9191

Różne cuda się na tym świecie dzieją... kiedyś sąsiad oddał nam starą, skodzinę ale szybko się rozpadła do reszty (nie z naszej winy - 30 lat, to dużo jak na samochód) xD . A napisałem wyżej, że nie będę jeździł po drogach publicznych, bo w mojej okolicy drogi należą do PKP, i są to osiedlówki na których szybciej niż 40km/h nie pojedziesz.

Wątpię w to, że ktoś się znajdzie, ale warto spróbować.
 

klaudus08

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
264
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
hahaha dobre !! już lepiej oddać autko na złom i pieniadze dostaniemy :D
nie no poczułąm się jakbym jakiś kawał czytała :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry