samochód w leasing

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
no formalnosci a leasingodawca z pewnoscia sie zalatwi, ale te auta, trzeba bedzie wybrac mniej wyszukane i dostepne modele;p
 

Harmonia

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Zarejestrowanie to nie problem.W prasie piszą by podpisać umowę do końca roku i umowę wstępną.
Zarejestrować i rozliczyć można się z fiskusem po nowym roku. :eek:k:

A kolejki to pewnie sięgną zenitu jak nie dadzą dodatkowo innych osób do pomocy :/

czyli rejestrowac mozna po nowym roku? Nie trzeba przed? To pewne?
 

spessa

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
czyli rejestrowac mozna po nowym roku? Nie trzeba przed? To pewne?

A czy w naszym kraju do końca coś było pewne?
Tak wypowiada się prawnik w necie i tak mnie uspokajała obsługa klienta z efl telefonicznie.
Po wolnym jeszcze raz sie dowiem.
A co ,,boisz"się ,że kolejki będa takie ,że może trzeba będzie się zapisywać nalistę oczekujących jak za dawnych lat (80-tych)?
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
heheh, chyba nie ma co, az tak panikowac;p
jesli teraz zaczniej juz to zalatwiac, od razu po wolnym to zdazysz.
 

Harmonia

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Po wolnym jeszcze raz sie dowiem.
A co ,,boisz"się ,że kolejki będa takie ,że może trzeba będzie się zapisywać nalistę oczekujących jak za dawnych lat (80-tych)?
Bede wdzieczna, chociaz po wolnym to sama zaczne juz tak na bardzo powanie sie dowiadywac wszystkiego.
No troche boje sie, bo jak ide do urzedu czy cos zalatwic, to musze zawsze miec wolny caly dzien, bo kiedy bym nie poszla, to zawsze odstoje maksymalny czas we wszystkich kolejkach, takie mam szczescie :p akurat wtedy wszyscy sie zmawiaja zeby zalatwiac ta sama sprawe co ja :p
 

spessa

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Bede wdzieczna, chociaz po wolnym to sama zaczne juz tak na bardzo powanie sie dowiadywac wszystkiego.
No troche boje sie, bo jak ide do urzedu czy cos zalatwic, to musze zawsze miec wolny caly dzien, bo kiedy bym nie poszla, to zawsze odstoje maksymalny czas we wszystkich kolejkach, takie mam szczescie :p akurat wtedy wszyscy sie zmawiaja zeby zalatwiac ta sama sprawe co ja :p

zmawiają czy nie zmawiają ale zawsze ludzie mają coś do zalatwienia.Kolejki prawie zawsze są.jeszcze nie zdażyło mnie się by pójść i załatwić za jednym razem.Zawsze kogoś,czegoś brakuje.Dobrze ,że tutaj umówię się na godz.i nie będe stać w kolejce. :)
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
na zalatwienie wszystkiego na pewno trzeba sobie zarezerwowac caly dzien. pwodzenia z formalnosciami i chetnie sie dowiem czy poszlo do przodu:)
 

EFL_doradca_online

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
no formalnosci a leasingodawca z pewnoscia sie zalatwi, ale te auta, trzeba bedzie wybrac mniej wyszukane i dostepne modele;p

Witam,
na pewno mogą Państwo liczyć na sumienną pomoc konsultantów EFL, zarówno co do zrozumienia warunków umowy leasingowej, jak i dostosowania jej do Państwa potrzeb. Jednakże zgadzam się z jedną z moich przedmówczyń, że przy takim zainteresowaniu autami z kratką jakie obserwujemy pod koniec tego roku, nie należy odkładać formalności do ostatniej chwili. Kolejki zarówno w firmach leasingowych i do rejestracji pojazdu mogę przerosną nasze oczekiwania.

Pozdrawiam,
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
rozumiem, ze firma leasingowa nie ma wplywy na przyspieszenie dostepnosci auta?
 

EFL_doradca_online

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Witam,
raczej nie, dostępność auta zależy od możliwości dealera i producenta, w chwili obecnej obserwuje się braki w najpopularniejszych samochodach z kratką oraz w segmencie aut wyzszej półki. Leasingodawca może natomiast pomóc w osiągnięciu leasingu poprzez np wprowadzenie uproszczonych procedur.
pozdrawiam,
 

spessa

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
jestem po rozmowach.wybrałam samochód (choć nie ten co chciałam)brak w salonie.
Teraz tylko poczekam trochę ,ale myslę,że dostarczą jeszcze w tym miesiącu -najpóxniej w przyssłym.Tak zapewniał diler
 

EFL_doradca_online

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Witam,
pragnę przypomnieć osobom zamierzającym skorzystać z możliwości odliczenia 100% VAT przy nabyciu auta z tzw kratką, że do końca roku, a zarazem do końca okresu w którym to odliczenie jest możliwe (z uwagi na zmiany w przepisach od 2011 r), że pozostało tylko 26 dni.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z leasingiem i zagadnieniem zakupu aut z kratką służę pomocą.

pozdrawiam,
 
Do góry