Samobójstwo

Hard Candy

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
110
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wyspa Marzeń.
Nigdy nie miałam myśli samobójczych. Albo jestem zbyt tchórzliwa, albo zbyt odważna żeby stawiać czoła wszystkim problemom, które dotyczą każdego człowieka.
 

Cobryn

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
314
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Z domu(chyba)
Ja powiem szczerze przyjąłem życie wesołka, gdy mnie ktoś obraża itp to go olewam bo co będę dzida bił XD,
staram sie swoje problemy rozwiązać najlepiej jak potrafię, a śmierci nie ma mowy dlaczego?? nie to że sie jej boję tylko chce wykorzystać te swoje lata jak najlepiej ;]
 

pajakx15

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Leszno City
Ja powiem szczerze przyjąłem życie wesołka, gdy mnie ktoś obraża itp to go olewam bo co będę dzida bił XD,
staram sie swoje problemy rozwiązać najlepiej jak potrafię, a śmierci nie ma mowy dlaczego?? nie to że sie jej boję tylko chce wykorzystać te swoje lata jak najlepiej ;]

Ja kiedyś też taki byłem do czasu kiedy wszystko sie odwróciło i wyszło o 180 stopni inaczej jak wyjść miało... . To był dla mnie szok tragedia, koniec mnie itd. Jakoś sie podniosłem, i żyje teraz już dobrowolnie a kiedyś z przymuszonej woli, ale cały czas to pamiętam i zauważyłem jaki jest ten świat na prawdę. Prędzej czy później pewnie i ciebie coś takiego spotka. Nie życzę ci tego ale, tak jest prawie zawsze.
 

kayako5

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Mam takie myśli i za soba pruby.
ale nie potrafie.
 

klaudiakp

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
932
Punkty reakcji
0
Ja też .. miałam kiedyś skoczyć,już byłam na balkonie..ale brakło odwagi
 

kayako5

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
A masz zwierzaka? zwierzaki sa pomocne w takich mometach. 3maj sie
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
Właśnie jak ktoś chce się zabić to się zabije.Ja chyba jeszcze do tego nie dojrzałem.
 

klaudiakp

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
932
Punkty reakcji
0
To jest nierozsądna decyzja..
Trzeba szukać innych możliwości,oparcia w osobach
 

DizzyDevil

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
376
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzie słońce rzuca cień
Myśli samobójcze... hmmm. Często, chociaż ostatnio nie - biorę zoloft, olanzapinę, sulpiryd, lerivon i depakine chrono... hyh :mruga:

To nie prawda, że jak ktoś chce to się zabije. Im bardziej człowiek chce zejść z tego świata tym bardziej nie może - z bezsilności.
Przykład... sepuku - i nadal żyję. Znaleźli mnie dopiero po 4h... I qtwa za co??!!
 

rgn

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
się biorą dzieci?
Kilka dni temu powiesił się mój kumpel. Nikt nie ma choćby najmniejszego pojęcia dlaczego to zrobił. Zastanawia mnie tylko czy my nie widzieliśmy, że trzeba mu pomóc czy to on nie okazywał tego, że potrzebuje pomocy...

Imho wybrał najgorsze z możliwych rozwiązań, jednak odwagi mu gratuluje...
 

Cobryn

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
314
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Z domu(chyba)
Ja kiedyś też taki byłem do czasu kiedy wszystko sie odwróciło i wyszło o 180 stopni inaczej jak wyjść miało... . To był dla mnie szok tragedia, koniec mnie itd. Jakoś sie podniosłem, i żyje teraz już dobrowolnie a kiedyś z przymuszonej woli, ale cały czas to pamiętam i zauważyłem jaki jest ten świat na prawdę. Prędzej czy później pewnie i ciebie coś takiego spotka. Nie życzę ci tego ale, tak jest prawie zawsze.

Wierz mi, już tyle przeszedłem że ktoś inny na moim miejscu by sie powiesił, ale jakoś daje radę, nie będę sie chwalił swoim nie za fajnym życiem ale jakoś żyje, i akurat tego jestem pewny że nie popełnię samobójstwa...a dlaczego?? boję sie śmierci XD
 

Madzia186

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Myśli samobójcze? ...

były. kiedyś.
jak większość z nas.

Dziękuję Bogu, że jestem takim tchórzem...
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Miałam takie myśli nie raz..
A nawet czyny..
Ale na tyle silna byłam, że wyszłam cało z tego..
 

małgoś90

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
ja kiedys całkiem serio myslałam o śmierci teraz moze mniej ale czasami nie wytrzymuje
 
Do góry