samobójcy

Status
Zamknięty.

lola1120

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
JAKIE SA PRZYCZYNY SAMOBóJSTWA ?CO DO TEGO SKłANIA ?A Z DRUGIEJ STRONY SKąD SIę BIERZE DYSTANS DO SIEBIE NIE POZWALAJąCY NA POPEłNIENIE SAMOBóJSTWA ??CZY TAKA JEST NATURA CZłOWIEKA... ZE W NAJGORSZYCH CHWILACH żYCIA MYśLI SIę O śMIERCI?? :niepewny: POMóżCIE UZYSKAć ODPOWIEDZI NA TE TRUDNE PYTANIA.....zachęcam do pisania swoich myśli i odczuć na ten temat...szukam ciekawych książek na temat śmierci i jej przyczyn... czy mógłby mi ktoś polecić jakaś?? plissss....
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
hmmm kazdy z nas mial w swoim zyciu takie chwile kiedy mysal o samobojstwie-jestem gleboko przekonana ze jezeli ktos do tej pory tego nie doswiadczyl to predzej czy pozniej stanie oko w oko z takimi myslami, powodow jest tyle ilu ludzi na swiecie kazdy z nas w typowy dla siebie sposob przezywa pewne sprawy z jednymi sobie radzi lepiej badz gorzej ale jednak radzi z drugimi z kolei nie potrafi sie uporac i to one pchaja go ku takiemu rozwiazaniu, choc nie wiem czy mozna powiedziec czy to rozwiazanie bo w zasadzie problem nie jest rozwiazany przerywa sie tylko linie zycia.....; ja mialm taki okres kiedy bylam juz na krawedzi wstawalam i kladlam sie spac z prosba o smierc na ustach, rozwazalam rozne sposoby samobojstwa ale nigdy nie posunelam sie nawet do proby uporalam sie jakos, zebralam w sobie i wyszlam na prosta-powiedzmy choc nie wiem czy jakikolwiek psycholog po rozmowie ze mna stwierdzilby ze jestem na prostej drodze :/ wydaje mi sie ze w takich chwilach bardzo pomaga wiara ja chyba zyje do tej pory tylko i wylacznie dzieki strachowi przed Bogiem i Chwala Mu za to;

tak troche zloslwie powiem ze jezeli chodzi Ci o ksiazki o smierci to wez pierwsza lepsza z patofizjologii tam bedziesz miala multum powodow smierci, a tak powaznie to czytalam kiedys "zycie po zyciu" z tym ze nie ma tam podanych powodow smierci a to co przypuszczalnie dzieje sie z dusza ludzka, sa tam relacje ludzi ktorzy przezyli smierc kliniczna, i jeszcze taka ksiazka "smierc w mysli francuzkiej" czy cos kolo tego ale to juz w ogole mnie malo interesowalo no ale moze Tobie sie spodoba
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Było o samobójstwach, szczególnie kilka miesięcy temu. A jeszcze raz zobacze kogoś piszącego taką czcionką to %. Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry