Sam...zostawiła Mnie...

Alien_91

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Czesc!! Po 10 miesiącach bycia z dziewczyną wszytko sie rozpadło...nie będe tu opisywał tych wszytkich zeczy...macie sposoby jakies zeby zapomnieć????????!!!!!!!!! Bo cholera jak jestem sam...słucham muzyki...na lekcjach w szkole jak pomysle o niej...to jakos tak dziwnie sie czuje...!!!
Chce znac tylko sposoby na "znieczulice" na to wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Kolego, słuchaj, nie ma sposobów na zapomnienie niestety...
Sama bym chciała znac coś takiego...
Sądzę, że tak szybko sobie jej z głowy nie wybijesz :(
Przykro mi, bo wiem co czujesz...
Wiem, że na zapomnienie starej miłości jest dobra nowa miłość...
Coś w tym jest ...
3maj się :)
Pozdrawiam. :)
 

Gosienka1986

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Wspomnień nie wymarzesz!!Wiem,bo sama bym tak chciała zrobić.Możesz jedynie starać się o niej nie myśleć,albo stawiać ją w jak najgorszym świetle,co pozwoli Ci troszkę złagodzić ból.Pozdrawiam :papa:
 

Alhymyk

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
TU i TAM (Chełm)
heh takich rzeczy sie niezapomina.... ale można odwrócić od nich uwage:p niewiem co moglo by cie zajac az tak ale mysle ze kazdy ma taka czynnosc która pochłania go bez reszty
 

Ich

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
293
Punkty reakcji
0
mysle ze z czasem bedziesz o niej mniej myslal
a jak juz poznasz jakas inna to juz bedzie git
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
To nie jest takie proste zapomniec, mozna sobie troche zorganizowac czas aby miec malo czasu na myslenie ale kiedys i tak wspomnienie wroci .
 

ulapo

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
72
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
Najlepiej zakochaj się :)
Od razu wszystkie troski miną, a wspomnienia przestaną ranić :)
(wiem, że to nie jest proste, ale na pewno Ci się przytrafi)
 

Alien_91

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
A jeżeli ja nie będe potrafił już tak kochac jak poprzednia dziewczynę???!!!! Sprawa jest świeza bo z 1 stycznia (niedziela)...:( czyli mówicie ze nie da sie zapomniec...ehhh...to życie jest bez sensu...
Z jednej strony nadal cos czuję pozytywnego do niej (ona do mnie raczej juz nic), a z drugiej czuje nienawisc...!!!!!! cholernie mi trudno...!!!!!!!

Pozdrawiam wszytskich!! :*
 

DRESZCZU

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Najlepiej zakochaj się
Od razu wszystkie troski miną, a wspomnienia przestaną ranić
qrde ale rada nie ma co wez i sie zakochaj w innej jak ciągle sie widzi tylko tą jedyną ja niestety wiem coś o tym - zarwane noce, brak apetytu, wogule brak chęci do czegokolwiek ciągle jedno w głowie siedzi...ech... myśle że pomocne możebyć tylko to żeby przestać ją wogule widywać to może z czasem to wszystko powoli powoli może minie... trudna sprawa wiem ale tylko to mi przychodzi do głowy...no i trzeba naprawde czymś się zająć bo jak ma sie zadużo wolnego czasu to wiadomo że będzie sie skupiać myśli wyłącznie na niej albo jakieś głupoty zaczną przychodzić do głowy....
tak ja to sobie wykombinowałem choć wiem że to niebędzie łatwe, wierz mi mam dokładnie taką sytuacje jak Ty...no może ktoś tu jeszcze coś mądrego napisze ?? ... to i dla mnie sie przyda
pozdrawiam
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
A ja uważam, ze klin klinem ;) Niestety można tym sposobem skrzywdzić kogoś, bo jest się z nim tylko By zapomnieć, no ale taki związek moze przerodzić się w uczucie....A w momencie gdy zaczniesz się z jakąś dziewczyną spotykać będzie Ci łatwiej.
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Powiem Ci ze ciezko Ci bedzie ... tez tak miałam... wiem ze Cie tym nie pocieszyłam, ale takie jest niestety zycie... Nie moglismy o sobie zapomniec i dzis znów jestesmy razem... :D
Jezeli ona wyryła w Twoim sercu jakis trway slad to musisz sie chyba bardzo postarac... bo WSPOMNIENIA TO DO SIEBIE MAJA ZE CZY CHCESZ CZY NIE I TAK WRACAJA....
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Zapominać nie zapomina się nigdy, wspomnień nie idzie wymazać z glowy, one tylko zanikają i stają się bledsze czasami. Lecz mała rzeczy wystarszy by je wyostrzyć. One już potem nie bolą, ale dziwnie na sercu się robi.... :(
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Moim zdaniem nie ma za bardzo sposobu na zapomnienie...Kiedys sama chciałam zapomniec ale doszłam do wniosku ze lepiej miec po prostu nadzieje która mnie utrzyma na nogach do momentu gdy albo spotkam kogos innego albo po prostu zapomne :) Nie martw się ...Cierpienie nie będzie trwało długo :) MOja kolezanka byłam z chłopakiem tez bardzo długo i mimo ze ciepiała to jakos jej zaczyna już chyba samo przechodzic :D wierze ze zapomnisz i znajdziesz nową miłosc
 

Attachments

  • amor10.gif
    amor10.gif
    24,9 KB · Wyświetleń: 6

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
wspomnienia pozostają w naszych serduszkach chyba do końca zycia... to one podtrzymują nas an duchu, dawają nadzieje, i czasami pomagają... ale większośc z nich, a zwłaszcza na początku boli....i to bardzo ;( cos o tym wiem... i wiem, ze nie da sie po prsotu od tak zapomniec.... podbno czas goi rany..... u mnie jakos nie za bardzo....
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
przykro mi ale niestety nie ma skutecznej rady na wybicie sobie ukochanej osoby z serduszka :( kazdy inaczej sobie z tym radzi.ja probyje sie odkochac i zapomniec od 8 mcy i nic.ale mam nadzieje ze kiedys mi sie uda.3mam za ciebie kciuki :eek:k:
 

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
Tak szczerze to zapomnieć może Ci tylko pozwolić jakaś nowa dziewczyna, w innym wypadku to wydaje mi się, że sie nie da :]
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Coz tak poprostu zapomniec sie nie da niestety. Ale powiem ci ze czas naprawde leczy rany! Nie ma takiej zlotej recepty zebys w jednej chwili zapomnial o tym co bylo. Tak sie poprostu nie da. Minie troche czasu i sam zobaczysz ze juz coraz mniej o niej myslisz, moe poznasz kogos.
 
Do góry