sam mikrofon czy ze słuchawkami

iwasta89

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
Chcę kupic do laptopa mikrofon na allegro widziałam fajne np. doczepiane do bluzki ale niewielkie mikrofoniki przy wejsciu dla mikrofonu w laptopie. tylko niewiem czy sa dobre i czy nie lepiej kupic mikrofon dołączony do słuchawek. prosze o rady
 
M

Mushkin

Guest
Zależy ile masz pieniędzy :)

http://www.ceneo.pl/926776 najlepszy doczepiany mirofon na rynku
 

grider

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Popieram. Nie znajdziesz nic lepszego od tego Zalmana w tej cenie.
 

iwasta89

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
nie to to jest jeszcze bardzo dobra cena jeśli chodzi o mikrofon. przestraszył mnie troche ten długi kabel ale pozatym same dobre opinie tak wiec chyba mnie namówiliście:)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ja bym tam wolała normalne słuchawki z mikrofonem. Mniej sprzętu walającego sie na biurku i mniej kabli plątających się wiecznie pod nogami. Poza tym to jest tez dużo większa wygoda jak masz założone słuchawki razem z mikrofonem
 

grider

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Minusy:
- dodatkowy kabel

Plusy:
- w tanich słuchawkach ze zintegrowanym mikrofonem najczęściej awarii ulega właśnie mikrofon
- jak zepsuje Ci się sprzęt to na serwis oddajesz i słuchawki i mikrofon, a jak masz oddzielnie to tylko mikrofon, czy słuchawki
- w przypadku kupna nowych słuchawek zostawiasz sobie stary, dobry mikrofon i oszczędzasz dzięki temu
- wygoda: możesz sobie przypiąć do kabla, a gdy go nie używasz schować do szuflady
 

INT3L

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
524
Punkty reakcji
13
Miasto
Wielkopolska
Jeśli masz zamiar używać do rozmów typu Skype, Teamspeak, Ventrilo to bierz słuchawki z mikrofonem.
Polecam Logitecha.
 
M

Mushkin

Guest
Jeśli masz zamiar używać do rozmów typu Skype, Teamspeak, Ventrilo to bierz słuchawki z mikrofonem.
Polecam Logitecha

BO?

Autorka tematu zapewne chciałaby wiedzieć dlaczego to co polecasz jest dobre.
 
Do góry