Sam alarm czy monitoring także?

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Czy montujecie w domach jakieś zabezpieczenia przez włamaniem? My mamy w domu alarm, ale zastanawiam się czy nie byłoby bezpieczniej zamontować jeszcze monitoring? Alarm co prawda jest z Delta Opti, a oni maja tylko najlepszy sprzęt i nie mam żadnych zastrzeżeń co do jego działania jak do tej pory. Jeśli kupowalibyśmy kamery to też tam, ale zastanawiam się, czy one naprawdę odstraszają złodziei? Może wystarczy kupić atrapę, takie też widziałam. Co polecacie?
 
K

kermitka

Guest
Myślę,że dobrym rozwiązaniem jest alarm+ monitoring, im więcej zabezpieczeń tym lepiej:) Czy alarm odstrasza słodzieji? Zdania sa podzielone, ale jednych na pewno tak, a drugim pozostawi mniej czasu do wyniesienia całego dobytku. Nie zastanawiaj się dłużej- zamawiaj
 

Henryk8

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Polecałbym alarm plus monitoring. Wiadomo im bezpieczniej tym lepiej :) Co do firmy to zdecydowanie polecam delta.poznan.pl kupowałem u nich kamery przemysłowe i ujęli mnie miła obsluga klienta, czysty profesjonalizm !!! Polecam:)
 
G

Gabina

Guest
Zamówiłam sobie na sklep.delta.poznan.pl zestaw kilku kamer i alarm do domu. Do zamontowania zabezpieczeń skłoniła mnie przykra sytuacja - jakiś czas temu włamano się do mojego garażu i kilka rzeczy niestety zginęło. Długo się nie zastanawiałam i zamówiłam potrzebny sprzęt. Teraz mogę spać spokojnie i nie martwić się co noc czy czasem akurat ktoś się nie przymierza do włamania.
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU MDSK

W naszej ofercie między innymi domofony, unifony, wideodomofony, kamery, cctv, zaczepy, zasilacze, zestawy, napędy bram, podsłuchy, rejestratory, mikro urządzenia i inne zabezpieczenia elektryczne i elektroniczne.

Kupując w naszym sklepie wybierasz:
- Zakup w profesjonalnej Firmie -
- Fachową obsługę -
- Pomoc Techniczną (również po zakupie) -
- Dowód zakupu (Paragon lub Faktura) -
- Możliwie najszybszą wysyłkę -
- Gwarancję realizacji zamówienia -
- Gwarancję i serwis -

Zapraszamy na www.e-mdsk.pl i www.MikroSklep.com.pl
Łódź, ul. Narutowicza 25
Pn-Pt
9:00 - 17:00

Domofony, unifony, videodomofony, rejestratory, kamery, cctv, telewizja przemysłowa, telefony, telefony retro, napędy bram, zaczepy, zestawy, laskomex, urmet, cyfral, kamtek, lockpol, amplyvox.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Dobre drzwi, rolety antywłamaniowe, alarm, może być jeszcze np. światło zapalające się przy ruchu w ogrodzie.
Powinno wystarczyć, chyba że naprawdę mieszkasz w paskudnej okolicy.
 

bebeto1

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam czy zna ktoś sprawdzoną firmę z okoliac Katowic zajmującą się alamami domowymi i systemami terewizji przemysłowej?
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Monitoring jak najbardziej się przydaje, sam mam na budynku kilka kamer więc wiem ;)
Jak się uprzesz możesz je podłączyć do internetu i oglądać na żywo swoją okolice z laptopa jak jesteś z dala od domu.
 
Do góry