Salvia divinorum

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
hyperreal swoją drogą, dałem nawet link do artykułu stamtąd (jeśli czytałeś to pewnie to zauważyłeś). Ale dlaczego nie mamy o szałwi dyskutować tutaj???
nie wszystko dowiesz się z hyperrealu...


a co do ekstraktu: jeśli chcesz żeby cię złapało za pierwszym razem to jak najbardziej ekstrakt, jednak jesli chce się pojechać po kosztach to susz. po kilku próbach złapie się tripa który na końcu niczym nie będzie się różnił od tripa spowodowanego paleniem ekstraktu...
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
O rzeczywiscie, sorka za klopot.

Wiec probował ktos? Jakie wrazenia? Dosc "bezpieczne" mam na mysli bezpieczne, hmm najlepiej poronwac do THC.
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
Tzn chodziło mi o porownanie w kwestii bezpieczenstwa. Bo nie wiem czy spoborwac tego. THC wg mnie jest bezpieczne raz na jakis czas, a jak z szałwia? nie uzalaznia? nie ma efektow ubocznych? I jakbys mogl opisac w jaki stan sie przenosisz po tym ;)
 

Tomasz Bijacz

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Tak. Paliłem szałwię trzy razy w swoim życiu - dwa razy susz i raz ekstrakt x10. Niestety nie podziałała na mnie w wystarczający sposób, by czerpać z tego jakiekolwiek doznania. Moim zdaniem jest albo przereklamowana, albo nie mam jeszcze wyrobionych receptorów, hehe.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Tak. Paliłem szałwię trzy razy w swoim życiu - dwa razy susz i raz ekstrakt x10. Niestety nie podziałała na mnie w wystarczający sposób, by czerpać z tego jakiekolwiek doznania. Moim zdaniem jest albo przereklamowana, albo nie mam jeszcze wyrobionych receptorów, hehe.

nie wzięło cię po ekstrakcie ?!

paczek1262 przeczytaj cały temat, tam gdzieś (chyba na 1 stronie) dałem link do hyperreal, dowiesz się wszystkiego na podstawie tamtego artykułu.
 

Tomasz Bijacz

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Heh, wiem jak się to pali i co należy robić. Z ekstraktem był ten problem, że być może za szybko wypuściłem dym z płuc ponieważ mnie strasznie gryzł. Anyway - nie skorzystam z uroków Salvi nigdy więcej - wydałem na ten ekstrakt z kolegą sporo kasy (były by za to prawie trzy pakiety MJ).
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
nie sugeruję że źle paliłeś itd ;) tylko dosyć mocno mnie to zdziwiło.
No faktycznie, ekstrakt kosztuje cholernie dużo...
 

Tomasz Bijacz

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Nie miałem ani Oev'ów, ani Cev'ów tylko troszkę roz:cenzura:ioną percepcję przez 10 minut - ten specyfik nie jest definitywnie dla mnie, hehe.
 

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
częstochowa
mam takie pytanie...
co sie bardziej oplaca kupic? ekstrakt czy wiecej suszu za ta sama cene?
bo ekstrakt kosztuje tam bodajze 30 zl 1g a susz 10g 32zl... wiec w co lepiej zainwestowac?
pozdro:)
PROSZE OSZYBKA ODPOWIEDZ BO BARDZO MI ZALEZY!!!
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Tylko że ekstrakt (ponoć, bo jeden forumowicz temu zaprzeczył) bierze za pierwszym razem, a susz za 4-6 razem. Dlatego 1, 2, 3, 4 a jak trzeba to i 5 raz pali się mało, z 0,5 g żeby tylko wyrobić receptory :)

Mi też wydaje się susz lepszy

10g suszu za 32? troche drogo wydaje mi sie
 

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
częstochowa
nie wiem gdzie mam kupowac.. nie mam mozliwosci na miescie gdzies czy cos wiec na necie szukalam... chyba ze wiecie gdzie najtaniej mozna kupic.. i polecicie cos slicznej megumi :)
 

Tomasz Bijacz

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Polecam www.shamanshop.pl i zakup suszu - na prawdę -starczy Ci na więcej i będziesz miała czas na wyrobienie receptorów.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Jako, że trochę ciężko znaleźć uczciwego sprzedawcę Salvi divinorum (zwłaszcza sadzonki, bo z suszem jest łatwiej) to wyjątkowo nie będzie karane podawanie linków do zaufanych sklepów z sadzonkami, suszem, ekstraktem i roslinami Salvi divinorum.

Zacznę może ja: http://www.salvia.sklepna5.pl/index.php
Zamawiałem z tego sklepu sadzonkę, w sobotę przelałem kasę, a już dzisiaj stałem się jej posiadaczem. Szałwia bardzo dobrze zabezpieczona przed maltretowaniem przez Poczte polską :D Cena sadzonki jest chyba najniższa w całym internecie, 20zł za sadzonkę, gdzie indziej 25zł. Sama sadzonka jest dość dorodna :) Nie mam żadnych zastrzeżeń do Zielmana.
***
Przy okazji Zielman prowadzi dość fajną akcję w której rozdaje szałwię za darmo, więcej szczegółów tutaj: http://www.opensalvia.org
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Można to skombinować bez hodowli i zamawiania przez neta?

Mi nie działają wszystkie strony na hyperreal, nie wiem czemu ale antywirus mi blokuje więc pewnie ma rację więc wolę go nie wyłączać.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Można to skombinować bez hodowli i zamawiania przez neta?

Mi nie działają wszystkie strony na hyperreal, nie wiem czemu ale antywirus mi blokuje więc pewnie ma rację więc wolę go nie wyłączać.

antywirus blokuje tylko dla tego że strona ma certyfikat- musisz go zaakceptowac. Ja zaglądam tam od czasu do czasu i wirusów, trojanów nie mam.

A chodzi ci o susz czy sadzonkę?
Jeśli o susz lub sadzonkę to bez zamawiania przez internet tylko wtedy gdy znajdziesz goscia który rozprowadza przez neta sadzonki lub susz i mieszka w twoim miescie. Bo salvia divinorum nie jest sprzedawana na rynku na stoiskach z kwiatami, w kwiaciarniach itd. Co najwyżej można kupić zwykła szałwię nie dającą tripów.
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
antywirus blokuje tylko dla tego że strona ma certyfikat- musisz go zaakceptowac. Ja zaglądam tam od czasu do czasu i wirusów, trojanów nie mam.

A chodzi ci o susz czy sadzonkę?
Jeśli o susz lub sadzonkę to bez zamawiania przez internet tylko wtedy gdy znajdziesz goscia który rozprowadza przez neta sadzonki lub susz i mieszka w twoim miescie. Bo salvia divinorum nie jest sprzedawana na rynku na stoiskach z kwiatami, w kwiaciarniach itd. Co najwyżej można kupić zwykła szałwię nie dającą tripów.

Nie zawsze mam mozliwosc zaakceptowania certyfikatu. Czesto mam, ale czasem nie.

Domyslam sie ze nie kupie tego na targu razem z kilogramem ziemniaków. Chodziło mi o to, czy da się to dostać np w zielarskim czy na receptę.
 
Do góry