salony spa

soniacyckoff

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam INSOMNIA DAY SPA w Warszawie ( centrum mista ) ul Hoza 9.

www.insomniatouch.pl/

Maja bardzo atrakcyjne ceny i duzo promocji w kazdym miesiacu (rozne).
Wdanym momecie oferuja zabiegi na twarz w promocyjnych cenach a idealne na zime :

- HYDRA - ZABIEG INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY
Zabieg przeznaczony do wszystkich typów skóry odwodnionej - suchej, tłustej, mieszanej - zdradzających oznaki przesuszenia: drobne zmarszczki, dyskomfort, utrata sprężystości itd. Dostarcza natychmiastowego rozwiązania odpowiadając na potrzeby wszystkich spragnionych skór. Koryguje zewnętrzne oznaki wysuszenia. Tworzy prawdziwą tarczę przeciw ucieczce wody, aby utrzymać nawilżenie w tkankach skóry. Łagodzi, przywraca komfort, skóra wygląda zdrowo i promiennie.

- Regulacje Brwi w tym henna GRATIS!

- Solarium w cenie 1,20 za minute

KONTAKT - INSOMNIA TOUCH
ul. Hoża 9
00-528 Warszawa

Tel/fax. +48 (022) 628-02-36
lub kom. 0 602 527 271

biuro@insomniatouch.pl
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
Jak szukacie adresów i opini o dobrych salonach spa to można sobie poszukać na portalu http://www.gabinety-kosmetyczne.net
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Przejrzałam z ciekawości ofertę Primavera SPA i tymi wszelakimi masażami to jestem zachwycona. Jak tylko będę miała parę wolnych dni to na pewno tam się wybiorę. Szczególnie, że jest położona w bardzo ładnej okolicy. Na pewno można tam cudownie się zrelaksować i odpocząć.
 

lolbas

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jak szukacie adresów i opini o dobrych salonach spa to można sobie poszukać na portalu http://www.gabinety-kosmetyczne.net

No właśnie tam szukałam, ale nie znalazłam nic o interesującym mnie gabinecie. Zna ktoś może punkt przy Karolkowej 50?
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
482
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Bardzo lubię wyjazdy do wszelakich hoteli SPA. Nie ma bardziej relaksującej rzeczy. Jednak zauważyłam, że we wszystkich ośrodkach zabiegi te zabiegi są takie same, także ogólna nuda. Chociaż ostatnio znalazłam ofertę Hotelu Głęboczek, gdzie większość zabiegów jest oparta na winoterapii. Brzmi ciekawie i na pewno jest to o wiele ciekawsze niż np. zwykłe masaże, które można wszędzie spotkać.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Rzeczywiście primavera jest super. Głównie dlatego, że jest dostosowana do matek z dziećmi. W hotelu jest wewnętrzny plac zabaw/ przedszkole. Dzieciaczek może się pobawić, a mamusie w tym czasie spędzają czas na zabiegach w spa.
 

ricardo1

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Zima się zbliża, coraz wcześniej robi się ciemno, dopada nas chandra. Co robić żeby sobie poprawic humor?? Może wybrac się do jakiegoś dobrego salonu spa? Pytanie tylko który wybrać i gdzie?? Jeśli korzystacie z salonów spa proszę o opinię. Intereseuja mnie te z szeroką ofertą, tzn takie, które oferują zarówno zabiegi pielęgnacyjne i masaże, zabiegi, które pomogą się zrelakoswać.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
W sumie niedaleko tego waszego SPA jest też inne, fajne miejsce z cudownymi widokami (chociaż nie nad morzem). Chodzi mi tutaj o Głęboczek Wielki (czyli Pojezierze Brodnickie) gdzie jest właśnie i SPA i winiarnia, można zorganizować konferencję, szkolenie. No i wszystko właśnie w otoczeniu pięknych krajobrazów :)
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Tyle już napisałyście o Primaverze i w sumie chyba najbardziej podkreślane było to, że ma fajne zabiegi spa i wellness - i że ma też specjalną ofertę dostosowaną do wczasów z dziećmi :) Ale jak dla mnie najlepsze jest to, że ona jest położona nad morzem :) To coś dla mnie :)
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
A ja raz jeszcze w kwestii Głęboczka - radziłabym zapoznanie się z całym "menu spa", które mają w ofercie, bo nie sposób w jednym komentarzu tego wszystkiego wymienić - poszczególne zabiegi opisane są też na ich fejsbukowym profilu i zilustrowane zdjęciami.
 
M

Marjeretka

Guest
Kierując się Waszymi opisami, wybrałabym raczej Głęboczka - a to dlatego, że nigdy nie byłam w tamtych okolicach, a nad morzem mnóstwo razy :) Poza tym uwielbiam wino i weekend spędzony na zabiegach na bazie wina i tuż przy winnicy to byłoby ukoronowanie moich wakacyjnych marzeń :)
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Też mi narobiłyście smaka tą Primaverą, zastanawiam się nad wypadem do jakiegoś spa z przyjaciólkami w październiku/listopadzie na jakiś weekend kiedy zacznie się robić jesienna słota i zacznie nas dopadać jesienno-zimowy dołek ;) Z tego co czytam na stronie Primavery to faktycznie zabiegi jakie oferują wyglądają zachęcająco, ja bym się pokusiła na te ich masaże najchętniej, widziałam, że mają w ofercie jakieś czekoladowe, z miodem. Mmmm na jesien to może być super. Jescze się zastanowię ale narobiłyście mi smaka! i chcę jechać do spa już, teraz!
 

zolwdomi

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja właśnie wybieram się na parę dni do Spa :) Wybrałam z koleżankami krajobraz górski i ośrodek Geovita. Skusiła nas opinia mamy koleżanki o zabiegach - podobno cudowne i sala fitness :) Mamy zamiar dużo się ruszać, spacerować, relaksować zabiegami i w 4 dni wypocząć jak za 7 :)
 

Aliba

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Dla mnie również wielką zaletą jest to że hotel primaveraspa.pl położony jest blisko morza. Uwielbiam jeździć w takie rejony. Masaże, zabiegi, super sprawa. Ale cieszę się, że istnieją również inne atrakcje, bo nie wyobrażam sobie, żeby cały wyjazd sprzędę na leżąco. Dobrze, że są korty tenisowe. Ale co mnie najbardziej cieszy, to spacery wzdłuż morza.
 

Doro.tka

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Ah też bym się wybrała na masaż kurcze, muszę sobie czegoś poszukać w Warszawie, bo plecy już od siedzenia przy biurku bolą:D
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
oj ja też bym się wybrała na weekend do spa, żeby się poddać masażom, zabiegom upiększającym, żeby się zrelaksować. Mnie się marzy weekend, albo chociaż jeden dzień w Dworze Liwskim - hotel wygląda pięknie, poza tym okolica też malownicza.
 
J

Jula92

Guest
luomo napisał:
oj ja też bym się wybrała na weekend do spa, żeby się poddać masażom, zabiegom upiększającym, żeby się zrelaksować. Mnie się marzy weekend, albo chociaż jeden dzień w Dworze Liwskim - hotel wygląda pięknie, poza tym okolica też malownicza.
Też z chęcią wybrałabym się do spa na weekend, bardzo by mi się przydało... Ale póki co zrobiłam sobie małe spa w domu, kąpiel z pianką, peruwiańska sól do kapieli, później peeling solny najlepiej sprawdza mi się ten z Bielendy i mleczko do ciała. I od razu czuje się bardziej odprężona, a skóra jest gładka i świeża:)
 
Do góry