Salon Urody Bytom

M

Mariusz34

Guest
Mam pytanie odnośnie salonu urody Livret w Bytomiu. Moja kuzynka, z którą byliśmy prawie tak wychowywani jak rodzeństwo, w niedługim czasie bierze ślub w Bytomiu i tam się na dniach przeprowadza. A jest strasznie roztrzepana. Ostatnio napomkneła mi, że zamierza skorzystać z usług salonu kosmetycznego Livret. Jestem sceptyczny do wszelkiego rodzaju salonów "upiekszających" dlatego mam pytanie, czy wiecie cos na temat niniejszego salonu? Czy jest on polecany? Jak wygląda sprawa i higieny i "specjalistów" tam działających. Nie chce po prostu by była zbyt rozczarowana na własnym ślubie, jeżeli cos będzie nie tak.
 

MaxAnia-1980

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Mam pytanie odnośnie salonu urody Livret w Bytomiu. Moja kuzynka, z którą byliśmy prawie tak wychowywani jak rodzeństwo, w niedługim czasie bierze ślub w Bytomiu i tam się na dniach przeprowadza. A jest strasznie roztrzepana. Ostatnio napomkneła mi, że zamierza skorzystać z usług salonu kosmetycznego Livret. Jestem sceptyczny do wszelkiego rodzaju salonów "upiekszających" dlatego mam pytanie, czy wiecie cos na temat niniejszego salonu? Czy jest on polecany? Jak wygląda sprawa i higieny i "specjalistów" tam działających. Nie chce po prostu by była zbyt rozczarowana na własnym ślubie, jeżeli cos będzie nie tak.
Znam ten salon, bo moja siostra korzysta z ich usług i tylko ich usług jeżeli chodzi o kosmetykę. Z twojego pytania wnioskuję, że obawiasz się efektów ubocznych, na zasadzie, że coś źle zrobią i będę "delikatnie" mówiac nie najlepsze efekty na ślubie. Jeżeli dobrze zrozumiałam Twoje obawy to spokojnie mozesz o nich zapomnieć. Salon pracuje na bardzo wysokim poziomie. Ma super presonel znający sie na rzeczy. Do tego bardzo profsjonalny sprzęt i pracują na wysokiej jakości kosmetykach. Siorka w swoim życiu zaliczyła kilka salonów kosmetycznych i sądząc po jej opini to ten jest najlepszy na jaki trafiła. Zresztą sam fakt, iż jest jego stała klientką też w sumie mówi za siebie. Tak więc jak najbardziej uważam, że dokonała dobrego wybrou. Zresztą nie trafiła tam chyba z ulicy (bo jeżeli tak to musze przyznać, że ma dobrego nosa), tylko z jakiegos polecenia. A osoby które korzystały i polecaja są w przypadku firmś świadczących takie usługi jest bardzo ważna
 
Do góry