Sąd uniewinnił gwałciciela

Status
Zamknięty.

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Zdarzają się patologie społeczne, że 10latki muszą wychodzić na ulicę (tak, chodzi o prostytucję) ale tutaj raczej nie mamy z tym do czynienia.

Właściwie to temat rzeka bez jej fotki :D
 

salron

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Gdzieś w Polsze
Bo za dużo tam polaków :D


Racja, jeszcze trochę i w demokratycznym plebiscycie W. Brytania dołączy do Polski :bag:

Ale to trochę nie do pomyslenia- 10 a 16 lat. Naprawdę chciałbym zobaczyć 10- latkę która wygląda na 16. A żeby powiedzieć ,,dostała co chciała" o takiej dziewczynce... :mruga: :Cenzuralnie: trudno to sobie wyobrazić, żeby w takim wieku coś takiego okazywać. To trochę chore...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Jeśli chodzi o dostała co chciała - to tak do końca nie wiadomo o chodzi, bo nie znamy szczegółów tego zajścia..

Tak, zrobimy z WLK Brytanią unię realną tak jak z Litwą w 1569 roku :D.
 

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
No, ale według mnie to czy ona miała 10 czy 16 lat, to on ją zgwałcił.
Bo wątpię, żeby 10-latka tego chciała.
Nawet jeśli wyglądała na te 16 lat, nie powinien (a raczej nie miał prawa) uprawiać z nią seksu.
Kurde no, świat schodzi na psy.
 

aluniunia

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Miasto
braniewo
Moja kolezanka poszla na swietlice po siostre a pani powiedziala do niej 'prosze pani'
a ona ^^^^ ma 12 lat i duzo os uwaza ja za 18- latke :/
a co do tej sprawy to rece opadaja :p
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
heh no ludziom to juz całkowicie w głowie miesza się........
 

Dollomino

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z drugiej strony kabla
Nie znam sie na prawie w UK ale 16 lat to chyba jeszcze nie jest pelnoletnia wiec to przeciez i tak przestepstwo? :mruga: No czy tak czy siak to obrzydliwe. :zdegustowany: Zgadzam się z tymi osobami, ktore mowia ze 10-latka nie mogla chciec uprawiac seks. To przeciez oczywiste w tym wieku mysli sie o ksiezniczkach, rozowych ciuszkach i barbie a nie o seksie przeciez :mruga:
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Bo za dużo tam polaków :D
:lol: prawda :lol2:

To przeciez oczywiste w tym wieku mysli sie o ksiezniczkach, rozowych ciuszkach i barbie a nie o seksie przeciez :mruga:
Prawda!!!!
Jak 10latka moze myslec o seksie?? Czy ona w ogole wie co to jest??? Watpie... Chociaz teraz to tak sie czasy zmieniaja ze mozliwe ze w szkole uslyszala cos o seksie ale zeby zaraz to robic :eek:... Absurd

Troche dziwne pomylić 10 latke z 16 latka to 6 lat bez przesady :/
Tak a w tej skali wieku to jest najbardziej widoczne. Bo np. 30 latke z 36 latka mozna porownac ale dziecko z dorastajaca panna :eek:... nie to jest niemozliwe
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Nie znam sie na prawie w UK ale 16 lat to chyba jeszcze nie jest pelnoletnia wiec to przeciez i tak przestepstwo? :mruga: No czy tak czy siak to obrzydliwe. :zdegustowany: Zgadzam się z tymi osobami, ktore mowia ze 10-latka nie mogla chciec uprawiac seks. To przeciez oczywiste w tym wieku mysli sie o ksiezniczkach, rozowych ciuszkach i barbie a nie o seksie przeciez :mruga:

Sex z 16 letnia osobą w Wielkiej Brytanii jest dopuszczalny.
Może kiedyś 10 latki nie myślały o seksie. Jednak przy dzisiejszym dostępie do wszelkich informacji zainteresowania mogły się zmienić.
 

Dollomino

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z drugiej strony kabla
No pewnie ze wie co to jest, ale nie przekonacie mnie ze chce go juz uprawiac i to z 20-sto latkiem. On ja musal naklaniac. A to ze moze nie robil tego tak brutalnie ze np przywalil jej lampa w glwe to nie zmienia faktu iz to byl gwalt. Moim zdaniem :)
 

bellisima

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
oo
A ja wam powiem, że w angli to wszystko jest możliwe. To, że 10-latka wyglądała na 16-latke, i to , że chciała uprawiać seks...
Jest to chore, ale niestety prawdziwe!
 

madleneczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Z Nieba.
No cóż, jak rodzina patologiczna... :/ Dzieci w wieku kilku lat zaczynają palić :| I tak nie rozumiem, co to z różnica: zgwałcić 10-cio albo 16-latkę... Pff -_-'
 
Status
Zamknięty.
Do góry