Sabaton

Vizard

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ZŁOTÓW
bodajże
3 kwiecien Gdanśk
4 kwiecien Poznan klub "eskulap"
 

wyznaczona

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzieś daaleko
tak. Sabaton to wspaniały zespół. mają tematykę tekstów naprawdę na bardzo wysokim poziomie.
akurat wybieram się na ich koncert 5 kwietnia do Wrocławia do klubu WZ :)
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Też ich uwielbiam. Ostatnio słucham "Hammer Has Fallen" i genialne "40:1". Jedni z liderów Power Metalu.
 

Wild_child

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Łomża
Zgadzam się, poziom trzymają, a 40 to 1 faktycznie wpada w ucho BB) , choć są lepsze utwory, niestety tematyka jako kobietę mnie bezpośrednio nie uderza ;)
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
a nam historyk na lekcji polecił "40:1" :) Dobry tekst, choć nie słucham jakoś namiętnie power metalu.
 

Pudel.

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zawiercie
Też lubię Sabaton :D Kiedyś bardzo jarałem się 40:1 ale teraz wole: In The Name Of God, Back In Control, Metal Crue, We Burn i jeszcze kilka utworów ^^
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Poznalem ich oczywiscie przez 40:1 i bardzo bardzo polubilem. Wokalista ma taki oldschoolowy wokal. Dobry kawal power metalu.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
wszystkie ich kawalki trzymaja poziom, The art of War - bardzo dobry album
 

Katraj

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Wogóle nie interesowałem się muzyką. Hip Hop do mnie nie trafiał, i inne słuchane przez moich kumpli. Znosiłem te wszystkie wulagryzmy tylko dlatego że puszczali to na korytarzu w szkole albo na mieście. Na pewnym forum, umieszczono link z muzyką Sabatonu. Pomyślałem pewnie kolejne darcie mordy no ale zobaczyłem. Jak mnie trafiło :mruga:. 40:1 Mnie tak poruszyło że stałem się fanem Metalu a raczej Sabatonu. Moje ulubione utwory: Ghost Division, 40:1, Primo Victoria, Back in Control, In the Name of God (fajny kawałek :p ) i Attero Dominatus...
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
to polecam Ci kawalki HammerFall, podobna muza i bardzo fajne kawalki
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja od Hammerfall zaczynałem właściwy metal i chętnie do dziś wracam.
 

Wild_child

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Łomża
Niedawno na Strękowej Górze był właśnie koncert, a ja nie mogłam jechać, bo rano miałam wyjazd na plener rysunkowy :< Będę sobie do końca życia w brodę pluła, bo dużo znajomych było i ponoć świetnie.
 

chester153426

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
a ja byłem na ich koncercie w tym roku w Wiźnie !!!, zgadnijcie co grali na bis xd

mam autografy nawet :]
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
No więc zespół się sprzedał, stał się komercyjnym gównem dla 12-letnich "metaluf".Kiedyś jeszcze trzymał poziom, nowa płyta - śmieć.Krzyknie jakiś gościu "Polisz Pałer!!!" i już jest bohaterem narodowym.I mam już dość tych pseudohistoryków dostających orgazmu na same słowo "Sabaton".Raz przesłuchają plastikowego "pałer metalu" i już wielcy :cenzura: metal history mastah.Łazi u nas po mieście masa tego syfu, nie da się wytrzymać, chyba teraz nawet jest moda na sabaton.

Starych ich płyt da się słuchać, są dość dobre :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nowej nie słuchałem, ale poprzednia była w porządku. Natomiast też mnie wkurza ciągłe podniecanie się, że ktoś nas zauważył.
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Szybko porzuciłem tą płytę z '40:1' bo mnie wkuhwiała ta babka, co pieprzyła między utworami, ale warstwa muzyczna chyba nawet nie najgorsza była.
 

Misholec

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
114
Punkty reakcji
3
Otóż to. Finowie i Turcy nad Sabatonem chyba orgazmu nie doznają. Miło posłuchać, ale tylko miło. Brzydnie po czasie.
 
Do góry