Rządy pisu

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
skoro wygrali wybory to mieli prawo reprezentować, dokładnie tak samo jak teraz PIS

z tymi amerykanami to jest głębszy temat, politycy PIS też mają takie mrzonki że USA zawsze i wszędzie uratuje Polskę



pamiętam że za czasów poprzedniej zbrodniczej władzy państwo rękami policji prześladowało ludzi, był to np ulubiony motyw Pana K z jego nieodłącznymi białymi kaskami
a tymczasem za tejże władzy w Białymstoku :


Przepychanki z policją po marszu w Białymstoku. Mieszkańcy winią funkcjonariuszy za śmierć Pawła
i teraz co ? dalej mamy reżim policyjny czy to wina protestujących ?
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
skoro wygrali wybory to mieli prawo reprezentować, dokładnie tak samo jak teraz PIS

z tymi amerykanami to jest głębszy temat, politycy PIS też mają takie mrzonki że USA zawsze i wszędzie uratuje Polskę



pamiętam że za czasów poprzedniej zbrodniczej władzy państwo rękami policji prześladowało ludzi, był to np ulubiony motyw Pana K z jego nieodłącznymi białymi kaskami
a tymczasem za tejże władzy w Białymstoku :

Przepychanki z policją po marszu w Białymstoku. Mieszkańcy winią funkcjonariuszy za śmierć Pawła
i teraz co ? dalej mamy reżim policyjny czy to wina protestujących ?
Białystoku to wina służb .
Ktoś nagrał film jaką kopią tą osobę i jest to wina służb.
Zamiast uznać swoją winę to bronią te osoby.
Przypadku marszu sami spowodowali zamieszki bo ludzie maszerowali a nagle pojawią się Białe kaski .
Dla każdego było oczywiste że dojdzie do zamieszek jeśli się pojawią a zignorowali ten fakt.
Gdyby się nie pojawili to nie było zamieszek a wybrali konfrontację która spowoduje jeszcze większe zamieszki
i sprowadzi do tego miasta margines społeczny spragniony zamieszek.
Nie powinni się spotykać z Obamą a kandydatami na Prezydenta z ramienia partii Republikańskiej.
Wygrała wybory Parlamentarne i lokalne a prawdopodobnie mogą wygrać wybory Prezydenckie.
Powinni tym kandydatom obiecać że zrobią wszystko by Polonia głosowała na nich .
Interesie Polski nie jest wygrana Hillary bo ona nie reprezentuje swojego państwa tylko interesy Żydów Amerykańskich którzy chcą
wyłudzić od Polski pieniądze i majątki a za poparcie Polonii która jest spora ta partia blokuje żądania Żydów .
Polonia dostaje ulotki i reklamy które przekonują że nie mogą na nią głosować .
Partia Demokratyczna oszukuje mniejszości np Thomas Woodrow Wilson obiecał Niemcom neutralność i dzięki temu wygrał
wybory a później ich oszukał i wypowiedział wojnę Niemcom .
Obama za jego rządów wydalono największą liczbę Latynosów a obiecał legalizację ich pobytu i dlatego głosowali na
niego i dzięki temu wygrał wybory.
Franklin Delano Roosevelt sprzedał Polskę Stalinowi a mogli wkroczyć do Polski bo ich armia była w Czechosłowacji i wyzwoli by część Polski i część kraju była by wyzwolona od Sowieckiego panowania i
tam powstała by wolna Polska.
Te fakty trzeba przypominać Polonii a nie utrzymać kontakty z bankrutami politycznymi .
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
zobacz kolego, rząd PIS prześladuje niewinnych ludzi, ciesze się że do ciebie to dotarło
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Poseł PiS Marek Suski w studiu telewizyjnym ostro skrytykował wypowiedź dotyczącą działania przeciwko Polsce na forum europejskim. Poseł nie zorientował się, że to słowa Jarosława Kaczyńskiego z 2014 roku.

łoł i szlag trafił karierę Panie Suski, tak obrazić prezesa
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
no wiesz ? przecież PIS to dar boży , jak możesz krytykować
choć jest jeszcze jeden krytyk jedynej dobrej partii

Profesor Bogusław Wolniewicz w rozmowie z tygodnikiem "Do Rzeczy" atakuje nową politykę rządzącej partii. Zmiana powinna być sama widoczna, a nie samochwalczo zapowiadana - twierdzi. Patrzę na rządy PiS z niepokojem. W czasie wyborów wydawało się, że po zwycięstwie orientacji prawoskrętnej przeważy linia koncyliacyjna. Tymczasem zwyciężyła linia konfrontacyjna, a Jarosław Kaczyński prowadzi politykę wręcz awanturniczą - mówi logik. Jego zdaniem, przemówienie z 10 kwietnia to wyzwanie rzucone całemu umiarkowanemu skrzydłu lewoskrętnej strony naszej sceny politycznej, a także umiarkowanemu skrzydłu zwolenników PiS, do którego sam należę. Liczył on bowiem na to, że po wyborach PiS i PO dogadają się, by zneutralizować ekstremistów tu i tam. Tymczasem okazuje się, że w PiS ekstremiści - tacy jak Kaczyński, Macierewicz i Ziobro biorą górę. Patrzę na to z niepokojem i trwogą - mówi.

i jeszcze z dziejów jedynej dobrej partii

Edward Gierek w ciągu 10-letnich rządów zadłużył Polskę na ok. 24 miliardy dolarów. Wszystko wskazuje na to, że politycy PiS chcą pobić ten niechlubny rekord. Według najnowszych wyliczeń dług publiczny Polski rośnie obecnie rekordowo szybko, o 9,3 mln zł na godzinę! Eksperci od ekonomii prognozują, że w ciągu kilku lat rząd podwyższy podatki.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Plusem tego rządu jest dekomunizacja miast a dopełnieniem tego procesu jest
zakaz działania organizacji komunistycznych i marszów tych środowisk.
Zakaz wstępu na stadiony symbolami Komunistycznymi bo dziwnym trafem wśród symboli zakazanych
na stadionach nie ma symboli komunistycznych a wśród nich zakazany jest Krzyż Celtycki i
powinien być wykreślony z tej listy .
Powinni doprowadzić do zakazania SLD a mandaty Europosłów i radnych anulować a nie spotykać
się z nimi sprawie Trybunału.
Majątek tej partii i dotację przeznaczyć na odszkodowania bo oni powinni płacić za te więzienia.
Ta partia zgodziła się na stworzenie tajnych więzień Amerykańskich i za to wzięli łapówkę.
Złamali przysięgę że będą służyć krajowi bo sprowadzili na niego zagrożenie terrorystyczne i za
łapówkę złamali prawo .
Skoro oddają hołd Żołnierzom wyklętym to powinni też odznaczyć współczesnego żołnierza wyklętego
a po wyjściu uroczyste przywitanie bohatera a wcześniej zapewnieniu mu bezpieczeństwa gdy opuści RPA bo nie może tym państwie zostać i droga na lotniska może być niebezpieczna .
Janusz Waluś uratował RPA od komunizmu i zamordował szefa Afrykańskich komunistów .
Wiedział że komunizm jest zbrodniczy i za to powinien być traktowanych jak bohater jak wróci do kraju.
IPN powinien zbadać czy które donosiły nie zyskały na tym majątku lub nie dostały od władzy
za donoszenie mieszkania lub inny majątek za to.
Jeśli tak to powinni stracić za to ten majątek .
Europie Zachodniej osoby które współpracowały z Nazistowskim okupantem i zyskały na tym majątek
to tracili go bo było oczywiste dla wszystkich że kolaboracja dała im majątek i nie powinni być za to
wynagrodzeni .
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
Więc mówisz, że największym plusem obecnego rządu jest dobijanie upadłego sld. To faktycznie
9746_b681.jpeg


Bardziej obchodzi mnie, że kolesie Kurskiego chcą mi dowalić do rachunku za prąd 15zł co miesiąc bo na Woronicza hajsu mało, niż 'walka' z komuną prawie 30lat później.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
polemika z naszym Panem K to strata czasu, on tylko wygłasza manifesty a nie rozmawia


no i realizacja wyborczych obietnic poszła w d.

budżet po pierwszym kwartale w rozsypce, nie będzie obniżki VAT ani wyższej kwoty wolnej. Dobra zmiana w całej okrasie
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
i dlatego w ramach wyboru mniejszego zła patrzysz przez palce na kolejne kwiatki które sukcesywnie przedstawiam
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
przecajo napisał:
opłaty za prąd w górę bo ściepa na kolesi z tvp (swoją drogą śmieszne jest to, że wszyscy mają składać się na telewizję nawet ci, którzy nie mają w domu telewizora)
podatek bankowy - czytaj klienci banków zapłacą więcej
podatek handlowy - czytaj klienci sklepów zapłacą więcej
opłata paliwowa w górę
wycofanie się z obniżki 23% do 22% VATu (idę o zakład, że za rok góra dwa będziemy mówić o podwyżce do 24%)
wycofanie się z obniżenia wieku emerytalnego (bo nie ma na to pieniędzy, no jestem w "szoku", a to gapcie)
A po tych wszystkich złych nowinach nie idzie się nawet porządnie na-ebać bo akcyza na alkohol również (prawdopodobnie) pójdzie w górę.

Gdzie to mniejsze zło?
 
M

MacaN

Guest
Ciekawe, czy PiSiorki przyjmą ustawę, czy ja odrzucą ( jedną, bądź drugą ) - rzucam na stół stówę, że obie przepadną ( i to nie z winy Peło). Kto podbija stawkę?

http://wmeritum.pl/kukiz15-zlozy-12-projektow-ustaw-poczatek-projekt-ustawy-o-kwocie-wolnej/141979

Dla leniwych streszczenie - Kukiz złoży kilka projektów ustaw. Mnie interesuje kwota wolna od podatku, a tu będą 2 opcje:

1) zakładająca podniesienie kwoty wolnej od podatku do 27360 zł rocznie ( tyle maja parlamentarzyści )
2) zakładająca obniżenie kwoty wolnej dla parlamentarzystów do 3091 zł rocznie ( tyle mamy my )
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
PIS wszystko odrzuci i zwali winę na Kukiza, PO i Nowoczesną
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Jak dla mnie te rządy wypadają bardzo słabo. Dobrze, że kilka kontrowersyjnych pomysłów zawisło w powietrzu i panowie, i panie z PiS poszli po rozum do głowy.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
to że zawisło nie oznacza że zaraz się jeszcze raz nie pojawi
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
haha niezły argument

jak już mnie ma ktoś bić, to wolę kogoś kogo lubię, mniej wtedy boli ?
 
M

MacaN

Guest
PO to stabilna polityka międzynarodowa. PiS to wielka niewiadoma.

Jeśli przejadą się na sojuszu z Chinami to narobią nam niezłego bigosu. Mam wrażenie, że Kaczyński stawia wszystko na jedną kartę.
 
Do góry