Rysunek

Status
Zamknięty.

Mario21

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko
oj borsook ty baranie nie wiesz że takiego czegoś nie da się przekalkować a po 2 czy ty nie widzisz że to jest ołówkiem rysowane? może inteligencja nie pozwala ci na to
wycięte jest bo był tam mój potpis
i nie mów że płakałeł
 

borsook

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
Miasto
ATLANTA CITY
widzialem te foty na necie a co to za problem przekalkowac kontury a potem pocieniowac, mala rada KUP MATKE, bo troche lipa miec dwoch ojcow :)
 

Mario21

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko
borsook ty pedale, te foty raz widziałem na oczy, to że ty tak robisz to nie znaczy że ja też musze. borsook nie ganiaj tak za chłopakami
a może już za późno, zresztą ciebie nie da się wyleczyć, jesteś z próbówki i zapomnieli cie zlikwidować

ty kup sobie ojca bo tak mieć 3 matki to troszke nie bardzo

widze że ci się bardzo spodobała ta technika z przerysowaniem :lol:

innej chyba się nie nauczyłeś :hahaha:
 

borsook

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
Miasto
ATLANTA CITY
weee, ale ty dzieciak jestes :p jakbys sam rysowal to bys tak nie panikowal, xeroboy jestes :) i jeszcze jedno to ze masz wode w piwnicy to nie znaczy ze mozesz pozerowac moje teksty, kazdy ci powie ze jak raz zobaczysz rysunek to nie da sie narysowac dokladnie tak samo :D nawet JA nie potrafie
 

Mario21

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko
hehe bo ty mamelec jesteś i tyle :p hehe ale z tym xeroboy to dowaliłeś hehehehe no coż nie umisz rysować i tak mówisz, naucz się innej techniki rysowania

hehehe :lol: słyszłem że masz już 4 matki :lol: ale musi być tłok w twojej oborze

ale jesteś zabawny, wiedziałem że w oborach mieszkają takie pedały ale to co ty już robisz to szczyt wszystkiego
 

borsook

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
Miasto
ATLANTA CITY
szczytujesz przeze mnie?? az tak cie podniecam??

a czemu przed tym jak zamiesciles rysunki nie byles taki pewien siebie żydzie, i troche szacunku do starszych i co to
bo w miescie takiego slowa sie nie uzywa cowboy'u

oj krecisz jak dzifka wsrod pedalow
 

Mario21

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko
hahahahahahahahahahahahaha no siurku ale jesteś śmieszny :lol: starszy scuch się posrywa :lol: wtedy nie miałem rysunków bo wszystkie rozdałem, a te rysunki niedawno rysowałem

dla ciebie 0 szacunku

borsook ale jaki ty możesz być usrany to sie w pale nie mieści
 

Mario21

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hahaha no boczki zrywać! ale zabawny jesteś, ja nie przerysowuje,

ale masz poczucie humoru scusku!

borsook ale umył byś się przynajmniej raz na rok :lol:

odpowiedz mi na 1 pytanie: czego taki usrany jesteś??

może takie scuski jak ty takie są <_< :D
 

borsook

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
Miasto
ATLANTA CITY
chceesz spara w realu oszukujesz innych ale i sam siebie wmawiajac sobie ze sam to narysowales powieedz jeszcze ze sam to wymysliles :)
 

Mario21

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko
jak bym ci pociągnoł z glana to byś więcej nie pyskował siurku. Niestety twój rozumek o pojemności 1kb nie może przyjąć tego do wiadomości że to ja rysowałem, no niestety nie każdy ma sprawną pamięć :hahaha: . Zawsze jakiś niedowartościowany człowiek się wsadzi tam gdzie nietrzeba, no niestety tacy ludzie ja ty nie rozumią tego. A na tym obrazku co ty masz to się rozumie że to ty, oj jakie barany na tym świecie się rodzą to głowa puchnie, niestety uciekłeś z prubówki i nie zlikwidowały cię, a teraz lata takie coś po świecie i truje środowisko. Na dzień ziemi powinny takiego śmiecia jak ty sprzątnąć.

szkoda się rozpisywać na temat twojego chorego rozumku którego jest już za późno leczyć
 

Mario21

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko
ale ty jesteś :cenzura:nięty :hahaha: lache to ty chyba psom na osiedlu ciągniesz, i ruchają cie w :cenzura:e :lol: lubisz tak bo sie wychowywałeś w oborze i tak ci już zostało, lubisz zwierzątka wykorzystywać. Napatrzyłeś się jak twoje 5 matek to robi z bykiem i ty też tak chcesz.
 

Mario21

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko
borsook jaki ty masz łeb z:cenzura:any to szok! zrobiłem lepszy rysunek od ciebie i nie możesz się z tym pogodzić cipo!
 

Mario21

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko
twój rysunek borsook to mogę aby wziąć na rozpałke na ognisko nie chwal się tak nimi bo ja znam conajmniej 50 osób które by narysowały lepiej od ciebie, ale gnojek taki jak ty to nawet prostą kreską się będzie chwalił

esencja ja nie lubie takich gnojków którzy się chwalą niczym i nie mogą się pogodzić że ktoś zrobił lepszy rysunek

borsook jeszcze jedno idioto j e b ni ę ty kserujesz to ty ale ja nie robie tego z wielu powodów
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
a ja nie lubię takich 'gnojków', którzy rzucają takimi tekstami jak wy oboje. straszliwie prymitywne, na poziomie podstawówki. w dodatku obraźliwie dla ludzi z waszego otoczenia, równocześnie mnie gorszące.

ps. też bym chciała ujrzeć i móc ocenić rysunek.
 

Mario21

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko
ja nie sznuje ludzi którzy nie sznują mnie i już widze tutaj pare na tym forum

jest 2
 
Status
Zamknięty.
Do góry