Ryczeć Mi Sie Chce :(

Status
Zamknięty.

andziaczek

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Nie wiem co mam napisać jestem tu pierwszy raz ale chce........ a właściwie nie wiem czego chce wiem tylko tyle że bym sie chciała wyrycze ć bo nic mi nie wychodzi :( mam 14 lat ni mam chłopaka chociaż kiedyś miałam i jeszcze jedną prozpozycję ale nie wiem nie chciałam dlaczego???????? Ja chce mieć chłopaka dlaczego nic mi w życiu nie wychodzi??? :/ nic mi sie nie udaje :(
 
C

*ChMuRkA*

Guest
ej Andzia masz dopiero 14 lat a juz narzekasz ze nic Ci nie wychodzi?? przed Tobą całe życie!! Chłopaka jeszcze będziesz miała chyba ze wolisz mieć go na siłe nie czując nic do niego!! Chyba lepiej być w związku opartym na uczuciu a nie potrzebie bycia z kimś?!
 

taka

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
zgadzam się z Chmureczką :) masz jeszcze kupe życia przed sobą....bądź miła, pogodna, dobra i bądź zawsze sobą a jakiś chłopak napewno zauważy cię i doceni :) nie dołuj się, że nie masz nikogo, bo jak Chmurka napisała nic na siłe! powodzenia!
 

inspiracjaaa

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Edinburgh
Usmiech jest najlepszym lekarzem na wszystko!!!
Wszystko przed Tobą nic się nie martw wszystko przyjdzie w swoim czasie!!!
"Uśmiechajmy się zawsze i wszędzie, całym swym życiem i pracą, bo tylko radość i mądrość, serca ludzkie wzbogacą".
Głowa do góry!!
:eek:k: :papa:
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Dziewczyny maja świętą rację!! Jak byłam w Twoim wieky[o bosz jak to brzmi :/ ] też miałam podobne odczucia, ale z czasem wiele zrozumiałam. Na miłość się czeka w spokoju a nie szuka jej na siłę.Jest wiele innych rozrywek,chodź na imprezy, do klubów, kawiarni, tam spotkasz KOGOŚ. Najfajniejsze przygody wychodzą gdy poznamy kogoś zupełnie obcego na ulicy......
Z każdym dniem człowiek coraz więcej docenia i rozumie......
 

andziaczek

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Z jednej strony macje racje....... ale z drugiej ja bym chciała mieć chłopaka mieć komu sie wyrzalić z kim iść na impre potańczyć i takie tam .pomóżcie :(
 

Wioolka

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów City ;)
Ja też mam 14 lat i nie mam chłopaka. ok 8 miesięcy temu miałam cudownego chłopaka. Było mi z nim dobrze i niczego nie żałuje, ale skończyło się. Niedawno zerwałam z chłopakiem, bo doszłam do wniosku, że miłośc od tak nie ma szans. Nie kochałam go, ale za to on mnie bardzo. Bycie samym nie jest takie złe. Zauważ w tym pozytywne cechy.. choć z drugiej strony każdy chce mieć kogoś do kogo będzie się mógł przytulić, wypłakć na ramieniu, wyżalić. Prędzej czy później tak się stanie... poczekaj
 
K

KaMa

Guest
na pewno niedługo znajdziesz chłopaka ;) mi też sie chce ryczeć i to bardzo a czemu to nie ważne :(
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
a ja nie mialam chlopaka przed tym, ktorego mam teraz...i tez tak od okolo 1 klasy gimnazjum czulam sie z tym bardzo zle. I dopiero w polowie 3 klasy poznalam mojego chlopaka...Nie przejmuj sie tym na razie, chociaz wiem, ze to nielatwe, ale milosc sie zjawi wtedy, kiedy przyjdzie na nia czas ;)
 

andziaczek

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ale dlaczego jest tak że jak mi sie podoba chłopak no to nie wiem .. może i coś do mnie czuje ale tego nie okazuje...... a jak mi sie chłopak nie podoba to on sie we mnie bujnął ??? ;)
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
Hej Andzia... Pierwsze co to nie dramatyzuj... obok Ciebie są setki samotnych dziewczyn, myślisz ze kazda rozpacza jak by miała umrzec starą panną?Tymbardziej ze masz 14 lat, jak by nie bylo jeszcze jestes dzieckiem... widać to zreszą po stylu pisania...:p Ale to nic, poczekaj spokojnie na swoją kolej,i nie zachowuj się jak sorry ze to powiem "rozwydrzony bahor"bo wątpie zeby znalazl się chlopak który chcialby być z dzieckiem...? -"bym chciała mieć chłopaka mieć komu sie wyrzalić z kim iść na impre potańczyć i takie tam .pomóżcie "Widać ze tak naprawde nie wiesz do czego jest potrzebny chlopak... ... najlepszy jest jednak fragment "i takie tam"- moze po prostu zajmij się czymś innym...:)
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Eman_77 Nie musiałeś jej to w taki brutalny sposób uświadamiać :/
Każda dziewczyna w wieku 14lat myśli [no 3/4 dziewczyn] w IDENTYCZNY sposób.Nie można ich za to krytykować, one z tego wyrosną!!!
Założyła ten post aby się wyżalić no i oczekując rady. Z pewnościa ją te słowa bardzo dotknęły......Fakt, każdy człowiek ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania ale tego nie nadużywaj, bardzo Cię proszę...
 

WiolciaKotecek

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nie no tym się nie martw nie dośc że masz jeszcze trochę czasu, ale to że czym prędziej czy póżniej znajdziesz ta właściwą osobę i będzie wam bardzo dobrze poporostu jak w niebie!!!! :) Wiesz ja też nie mam chłopaka i może niedługo to się zminiw co wątpie, ale ja się tym nie przejmuję(jak narzie). Papatki pozdrwaiam!!! I jeszcze raz nie martw się tym tak bardzo!!! :eek:k:
 
C

*ChMuRkA*

Guest
Ale dlaczego jest tak że jak mi sie podoba chłopak no to nie wiem .. może i coś do mnie czuje ale tego nie okazuje...... a jak mi sie chłopak nie podoba to on sie we mnie bujnął ??? ;)




zazwyczaj tak jest ;) a popatrz im dłużej bedziesz czekała na chłopaka tym bardziej będzie Ci lepiej z nim ;) ja też nie mam chłopaka ale to dlatego ze nie chciałam :D a teraz moze bym chciała ale nie ma narazie odpowiedniego kandydata ale wiem ze taki się znajdzie ;) nie dziś to jutro :)
 

Drabina

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja mam 15 lat znam fajne dziewczyny, ale narazie nie chce jej miec bo co teraz mi to do ze bede mial dziewczyne, ja dopiero zaczne szukac jak bede mial 18 lat. Bo narazie to mozna sie jedynie zraziz do siebie i lipa.
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Hany w sumie nie takie głupoty gadasz. Tylko nie musisz aż do 18-stki czekać.Wystarczy jak "przestrzeli Cię strzała amora" hihihihi
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
Krowusia.. ale ja nie powiedziałem słowa nie prawdy... ona jest dopiero na poczatku drogi i nie wie czym sa prawdziwe problemy milosne.. teraz rozpacza bo nie ma chlopaka... wyglada na to jak by chciala mieć bo wszyscy maja to ja tez... musi wiedziec ze to ze nie ma to drobnostka jest.. a naprawde zacznie sie zalić.. kiedy pokocha a straci...
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Eman_77 zgadzam się z Twoją poprzednią i ta wypowiedzią również w 10000%,ale świat 14-letniej dziewczyny krąży wokół chęci posiadanie faceta sama nie wiedząc w sumie po co.....Z czasem wszystko zrozumie, tylko trzeba być wyrozumiałym.KAŻDY musi przejsc przez okres dojrzewania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry