rwący łokieć

beti 66

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
od dłuższego czasu boli mnie łokieć ból jest rwący zwłaszcza w nocy lekarz przepisał mi tabletki które nie działają nic nie mogę tą ręka podnosić porostu żadnych czynności bo ból jest niesamowity
 

syrcia

Lekarz - specjalista
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
138
Punkty reakcji
1
Miasto
Warszawa
od dłuższego czasu boli mnie łokieć ból jest rwący zwłaszcza w nocy lekarz przepisał mi tabletki które nie działają nic nie mogę tą ręka podnosić porostu żadnych czynności bo ból jest niesamowity

Twój opis zawiera za mało informacji, by móc ustalić przyczynę dolegliwości. Wspominasz, że byłaś już na wizycie u lekarza. Niestety nie precyzujesz, jaki to był specjalista i jakie przepisał Ci leki. Istotne jest również, czy miałaś wykonywane badania diagnostyczne. W obecnej sytuacji powinnaś zgłosić się do lekarza rodzinnego, optymalnie ortopedy, gdzie specjalista zbierze z Tobą dokładny wywiad i ew zleci badania obrazowe. Bez możliwości zbadania pacjenta niemożliwe jest ustalenie przyczyny dolegliwości.
 

beti 66

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
dziękuje bardzo za odpowiedz w sprawie rwącego łokcia.Byłam u lekarza ogólnego i przepisał mi Dicloberl Mydocalm ale żadnej poprawy nie było boli ciągle zwłaszcza w nocy.
 

syrcia

Lekarz - specjalista
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
138
Punkty reakcji
1
Miasto
Warszawa
Nocne bóle stawów często obserowowane są w chorobach zwyrodnieniowych. Tak jak wspomniałam wcześniej wskazana jest konsultacja specjalistyczna. Konieczne jest obejrzenie ręki, jej ruchomości w stawie oraz (najlepiej) wykonanie RTG. Na podstawie uzyskanych informacji możliwe będzie zastosowanie odpowiedniego leczenia.
Proszę pamietać, że dla lekarza informacja o braku poprawy po wcześniej zaordynowanym leczeniu jest bardzo ważną informacją, pozwalającą na dalsze ustalanie przyczyny dolegliwości.
 
Do góry