Rusza program Wirtualnej Polski - LabStar - wsparcie biznesu

krejzistah

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
* program ukierunkowany na budowanie innowacyjnych usług internetowych
o dobry pomysł na projekt to podstawa sukcesu, my pomożemy Wam go wdrożyć i rozwijać
o Wasza innowacyjność w połączeniu z piętnastoletnim doświadczeniem rynkowym WP pozwoli nam stworzyć nowoczesny biznes
* szansa na realizację pomysłu, na który wcześniej brakowało Wam środków finansowych i/ lub zasobów ludzkich
o nie musicie posiadać dużych zasobów finansowych, by wdrożyć Wasz pomysł na projekt
o nie musicie samodzielnie zdobywać całej, niezbędnej do tego wiedzy i doświadczenia
* program dla każdego, bez względu na profesję, czy stopień zaawansowania zgłaszanego pomysłu
o niezależnie od tego, czym się zajmujecie - jesteście studentami, księgowymi, opiekujecie się dziećmi, haftujecie... - właśnie tu możecie znaleźć miejsce dla siebie
o najważniejsze są: idea i superpomysł na projekt; jeśli potraficie go przedstawić i wierzycie w niego - możecie odnieść sukces

szczegóły programu: http://labstar.wp.pl/szczegoly_oferty.html#offer0
 
D

Dorka123

Guest
został tydzień na przesyłanie zgłoszeń, ale warto się postarać, bo oprócz kasy zyskuje się świadczenia reklamowe i masę specjalistycznego wsparcia, więc jest o co walczyć
 
D

Dorka123

Guest
tez myślę, że wielu ludzi czeka do końca, żeby jak najbardziej dopracować swoje pomysły, w sumie już jest ponad 200 zgłoszeń... nie wiem czy to dużo czy mało, konkurencja może być niezła...
 

StuntmanMark

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
357
Punkty reakcji
0
Wiek
36
40 osób przejdzie do półfinału więc konkurencja nie jest aż tak duża żeby zniechęcała do udziału
 
L

libelule

Guest
myślę że każdy kto naprawdę wierzy w swój pomysł uważa, że 200 czy 40 osób to żadna konkurencja. Spodziewam się więc jeszcze dużego napływu zgłoszeń po ostatecznych poprawkach :)
 

StuntmanMark

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
357
Punkty reakcji
0
Wiek
36
napewno jeśli ktoś jest pewien swojego pomysłu to żadna konkurencja go nie odstraszy
 
Do góry