Rurki

cezzar

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich :) Czy wiecie może gdzie mogę kupić jakieś fajne rurki ? Chodzi mi o kolor czarny lub jakiś jaśniejszy jeans. Szukałem ostatio we wranglerze,americanosie,ale takich spodni jak na lekarstwo ;(
 

kicajaj

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
212
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich :) Czy wiecie może gdzie mogę kupić jakieś fajne rurki ? Chodzi mi o kolor czarny lub jakiś jaśniejszy jeans. Szukałem ostatio we wranglerze,americanosie,ale takich spodni jak na lekarstwo ;(

ja kupiłem w levisie i są b fajne ;)
 

ololol

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
H&M, H&M, H&M, H&M, H&M i moze jeszcze w H&M popatrz ;)

aha, jeszcze looknij w Bershce, tam bylo przeza:cenzura:iste niebieskie rurki, nie taki dzinsowy granat tylko niebieskie ;d byly tez rozowe, ale to chyba za odwazne ;d
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich :) Czy wiecie może gdzie mogę kupić jakieś fajne rurki ? Chodzi mi o kolor czarny lub jakiś jaśniejszy jeans. Szukałem ostatio we wranglerze,americanosie,ale takich spodni jak na lekarstwo ;(
Pull&Bear lub w H&M mają mega odjechane rurki ...

pozdrowionka :papa:
 

Tomek88

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
85
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Centrum Polski

wojthaj5

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Jakie słodkie te rurki, aż mi ślinka cieknie ... jezyk.gif Jutro lecę do Lee Wrangler po takie biodróweczki. mruga.gif

hehe radzę się wstrzymać... Tych rureczek na pewno nie znajdziesz już w sklepie, te modele pochodzą z bodajże kolekcji wiosna/lato 2007... Niestety...
Teraz już takich fajnych spodni we wranglerze to sobie możesz szukać...a i tak nie znajdziesz :p W ogóle, jakoś bardzo mało nowych rurek jest teraz w Lee/Wranglerze :(

Taaa, a jeśli chodzi o to, gdzie się wybrać po spodnie, to rzeczywiście, h&m to numer 1! Duży wybór, fajne kolory i co najważniejsze...mają tam rozmiar 28, o którym w sklepach Lee, czy Levisa, możesz po prostu zapomnieć...
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
hehe radzę się wstrzymać... Tych rureczek na pewno nie znajdziesz już w sklepie, te modele pochodzą z bodajże kolekcji wiosna/lato 2007... Niestety...
Teraz już takich fajnych spodni we wranglerze to sobie możesz szukać...a i tak nie znajdziesz :p W ogóle, jakoś bardzo mało nowych rurek jest teraz w Lee/Wranglerze :(
Kto szuka, ten znajdzie ... :p
 

DareDevil99

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
260
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja kupowałem rurki w Cropp Town i są bardzo fajne. pozdro
 

cezzar

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Widzę że temat się rozkręcił :) chyba będę musiał udać się na polowanie :)
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
Ja ostatnio kupiłem rurki i sprzedaje bo są za ciasne może ktoś się skusi nowe z metkami http://www.allegro.pl/item635349545_wrangl...intage_bcm.html
to są rurki? bo wyglądają jak zwykłe luźne spodnie na zdj.


Jeśli jesteśmy w temacie rurek to nie wiecie gdzie w PL można kupić takie rurki jak ten chłopaczek w białej koszulce z twarzą i czarnej czapce ma? takie szarawe jasne? on jest między innymi pokazany na 0:46
http://www.youtube.com/watch?v=u7pOK7NrrOw
 

michalksc

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Krakow
Na tym zdjęciu nie wyglądają ale są to rurki,tyle że nie bardzo obcisłe
 
Do góry