rurki męskie/młodzieżowe

teusz

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
własnie gdzie takie spodnie dostać :D wiem że są z niskim krokiem w pull & bear ale te są fajniejsze
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
te co są na 2 zdjęciu to są z pull&bear...
 

Susaneczka

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2010
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Fajny ten obniżony krok, bez tego wyglądałyby głupio ^^
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Poda mi ktos sklep w ktorym mozge kupic takie spodnie za jakas przystepna cene , bo ja oblecialem cala Alfe i dwie galerie i nic :)
 

4burza4

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
są zaje... :D szukałem żeby kupić dla siebie i znalazłem jedynie :
Kod:
http://allegro.pl/item974901943_humor_santiago_sky_jeansy_buggy_33.html

ale jak dla mnie są za drogie, wiecie gdzie można dostać tańsze, i właśnie takie spodnie?
najlepiej szare lub czarne
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Szukałem kiedyś rurek z obniżonym krokiem po sklepach w galerii i niestety nie znalazłem :/ Musiałem kupić zwykle rurki. Ale tez są spoko. I nie zastanawiaj się jak zareagują koledzy? A jak mogą zareagować? Przecież to tylko ciuchy i każdy nosi takie jakie mu się podobają i w jakich mu wygodnie. Jak będziesz się zawsze będziesz zastanawiał co ludzie powiedzą, to nigdy nie będziesz robił tego co byś chciał.
 

MiceJotte

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
własnie gdzie takie spodnie dostać wiem że są z niskim krokiem w pull & bear ale te są fajniejsze


Yes, happens...

_________________

Dien thoai: Get a separate phone line or cell phone for your home office. Weeding out work-related calls from personal calls can be stressful as well as time-consuming. If you have a line just for your business, you can focus on the work at hand and leave the personal business for later!
 

garbonick

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie ;)

Proszę o opinię - czy to są już rurki, czy też jeszcze 'slimy'? Co o nich sądzicie? Dzięki ;)

http://www.jeans.pl/product_info.php?language=pl&product=levis-5510-510-skinny-light-blue
 
Do góry