"Ruch Narodowy" protestuje przeciwko pedofilom i pedałom

Anty Teletubis

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Za Fronda . P L
O perwersyjnych upodobaniach Mariusza Drozdowskiego, który sam siebie określa pseudonimem "Jej Perfekcyjność" można przeczytać na jego blogu. Znajdziemy tam choćby takie wyznanie: „Ja, dla przykładu, jestem transem i pedofilem. I spoko, żyje mi się z tym całkiem fajnie”. Lub manifest: „Nie zgadzam się na zakaz mówienia o pozytywnej pedofilii. Nie zgadzam się na ograniczanie wolności słowa”.





List otwarty w sprawie Drozdowskiego wystosował do rektora UW, dr hab. Marcina Pałysa Robert Winnicki. ?Z ubolewaniem należy stwierdzić, że Uniwersytet Warszawski od lat utrzymuje pseudonaukowy parasol nad dewiacyjną działalnością Drozdowskiego, pozwalając na funkcjonowanie na swoim terenie tak kuriozalnej organizacji jak "Oueer UW" - Uczelniana Organizacja Studencka Uniwersytetu Warszawskiego. Queer jest oficjalnie działającą strukturą w ramach UW, posiadająca nawet opiekuna naukowego (!) Drozdowski, znany ze swojego obscenicznego stylu bycia, pozostaje doktorantem na Wydziale Filozofii i Socjologii UW? - czytamy w liście Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego.

Mój komentarz:

Teraz reagują, a jak publicznie na Polskiej Ziemi propagowano pedalstwo po Euro 2012 (widoczne na materiale filmowym poniżej od 0:54) to była cisza. Ale, lepiej późno niż wcale.
watch?v=pk_E02pDfHk



Sergio Ramos po sesji zdjęciowej do magazynu dla gejów a Cristiano Ronaldo po deklaracji z 2010, że homoseksualiści powinni mieć dokładnie takie same prawa powinni mieć wstęp wzbroniony na terytorium Rzeczypospolitej.

I ja się pytam jeszcze czemu tego listu otwartego nie podpisał obecny szef Młodzieży Wszechpolskiej Tomasz Pałasz?
 

Luka Wars

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2013
Posty
159
Punkty reakcji
11
Wiek
34
Miasto
Lublin
Nie chce mi się powtarzać, więc wklejam mój komentarz z Wykopu. Aha - Ruch Narodowy to banda prawicowych oszołomów, do których wstydzą się przyznać nawet małpy (za które z resztą Narodowcy się przebierają podczas uniwersyteckich wykładów).
Gej to także człowiek i nikogo nie powinno dziwić, że zarówno on jak i księża, policjanci czy politycy mogą okazać się pedofilami.

Ale do rzeczy - marna prowokacja. Zacznijmy od tego, czemu w mediach tyle mówi się o pedofilii wśród księży. Ponieważ księża wykorzystując autorytet związany z zajmowanym stanowiskiem w instytucji kościelnej oraz zaufanie wśród społeczności lokalnej dopuszczają się molestowania dzieci. Podobnie raziłby ''akt pedofilii'' nauczyciela na swoim uczniu, na przykład na terenie szkoły (przy jednoczesnym bronieniu takiego nauczyciela przez dyrekcję). Nie mówmy więc o ślepym antyklerykalizmie, a jedynie zasłużonej krytyce. Nie bronię ''bohatera LGBT'' - niestety artykuł nie wyjaśnia, czy ten gej w jakiś sposób wykorzystywał swoją pozycję w organizacjach społecznych pro-gejowskich (mówię o tym, ponieważ artykuł wydaje się sugerować, że od homoseksualizmu niedaleka droga do pedofilii).
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Luka Wars napisał:
Nie chce mi się powtarzać, więc wklejam mój komentarz z Wykopu. Aha - Ruch Narodowy to banda prawicowych oszołomów, do których wstydzą się przyznać nawet małpy (za które z resztą Narodowcy się przebierają podczas uniwersyteckich wykładów).
Gej to także człowiek i nikogo nie powinno dziwić, że zarówno on jak i księża, policjanci czy politycy mogą okazać się pedofilami.

Ale do rzeczy - marna prowokacja. Zacznijmy od tego, czemu w mediach tyle mówi się o pedofilii wśród księży. Ponieważ księża wykorzystując autorytet związany z zajmowanym stanowiskiem w instytucji kościelnej oraz zaufanie wśród społeczności lokalnej dopuszczają się molestowania dzieci. Podobnie raziłby ''akt pedofilii'' nauczyciela na swoim uczniu, na przykład na terenie szkoły (przy jednoczesnym bronieniu takiego nauczyciela przez dyrekcję). Nie mówmy więc o ślepym antyklerykalizmie, a jedynie zasłużonej krytyce. Nie bronię ''bohatera LGBT'' - niestety artykuł nie wyjaśnia, czy ten gej w jakiś sposób wykorzystywał swoją pozycję w organizacjach społecznych pro-gejowskich (mówię o tym, ponieważ artykuł wydaje się sugerować, że od homoseksualizmu niedaleka droga do pedofilii).
homoseksualizm jest bliski wykorzystywaniu dzieci . Wielu krajach po prowadzeniu małżeństw gejowskich . Grupy gejowskie postanowiły propagować legalność kazirodztwa i wykorzystywania dzieci . Holandii powstała partia propagująca pedofilie . Powodu braku chętnych uległa rozwiązaniu . Działała legalnie .
Większość takich przypadków występuje w rodzinach . Najwięcej takich przypadków jest wśród psychologów . Te osoby leczą osoby chore i łatwiej jest im wykorzystać te osoby i aktorów te osoby chroni branża i po śmierci od okrywana jest prawda a najwięcej zboczeńców występuje wśród Żydów np SZEF Funduszu Walutowego DSK który urządzał orgie i we Francji był nietykalny i wierzył że USA spróbuje wykorzystać pokojówkę i będzie nietykalny ale USA prawo jest takie samo dla każdego . DSK wykorzystywał egzotyczne kobiety które były nieletnie i jest to przemilczane . Po aresztowaniu USA ma swoim kraju procesy o sutenerstwo . . Kapłanów nie ma większej liczby niż wśród innych grup społecznych . Media przemilczają przypadki wśród gwiazd i psychologów a najbardziej przemilczają wśród Żydów . Nowym Jorku Chasydzi wykorzystywali dzieci a media to przemilczały np NEW JORK TIMES zawsze krytykuje wspólnoty Chrześcijańskie za wykorzystanie dzieci i przypadku Żydów przemilczał . To pokazuje że najwięcej przypadków występuje wśród Żydów a szczególnie jeśli są Bogaci i pełnią ważną funkcję . Tak samo jest wśród zwykłych bogaczy. Sporo takich przypadków jest wśród partii lewicowych a szczególnie partiach Zielonych . Niemczech Zieloni powstali 1968 i propagowali pedofilie i chcieli by wszystkie zboczenia były legalne . Daniel Cohn-Bendit twórca tej partii realizował praktyce te pomysły i napisał książkę o swoich praktykach pod tytułem „Wielki Bazar”. W książce, która ukazała się w 1975 r., Cohn-Bendit opisywał m.in. doznania seksualne, których zaznał podczas obcowania z pięcioletnimi dziećmi, gdy pracował w przedszkolu we Frankfurcie nad Menem: „Kilka razy zdarzało się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem” – możemy tam przeczytać.



. 1985 r. przedstawiciele Zielonych w landzie Badenia Wirtembergia opowiedzieli się za złagodzeniem kar za wykorzystywanie seksualne nieletnich.

Partia ta podobnie jak inne partie krytykują Chrześcijaństwo za wykorzystywanie dzieci a swoich szeregach tego nie widzą i ukrywają własne zboczenia .To pokazuje że partie Zielonych powinny zostać zakazane . Wszystkie partie które głoszą podobne poglądy .Naszym kraju istnieje partia Zielonych i należy grupy Zielonych . Popierają poglądy Niemców .
1372092056_kxvelk_600.jpg
 

Luka Wars

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2013
Posty
159
Punkty reakcji
11
Wiek
34
Miasto
Lublin
pan k napisał:
homoseksualizm jest bliski wykorzystywaniu dzieci.
Z jakiej racji?

pan k napisał:
Wielu krajach po prowadzeniu małżeństw gejowskich . Grupy gejowskie postanowiły propagować legalność kazirodztwa i wykorzystywania dzieci . Holandii powstała partia propagująca pedofilie . Powodu braku chętnych uległa rozwiązaniu . Działała legalnie .
PNVD w Holandii do partia walcząca m.in. o prawa zoofilów i ''pedofilów'', nie homoseksualistów. Wskaż mi państwa, w których ugrupowania o charakterze LGBT oficjalnie opowiadają się za kazirodztwem/wykorzystywaniem dzieci.

pan k napisał:
Partia ta podobnie jak inne partie krytykują Chrześcijaństwo za wykorzystywanie dzieci a swoich szeregach tego nie widzą i ukrywają własne zboczenia .To pokazuje że partie Zielonych powinny zostać zakazane . Wszystkie partie które głoszą podobne poglądy .Naszym kraju istnieje partia Zielonych i należy grupy Zielonych . Popierają poglądy Niemców.
Fronda pisała takie farmazony zdaje się 3-4 tygodnie temu. Odstaw dillera, bo masz zrobioną wodę z mózgu.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Luka Wars napisał:
homoseksualizm jest bliski wykorzystywaniu dzieci.
Z jakiej racji?

pan k napisał:
Wielu krajach po prowadzeniu małżeństw gejowskich . Grupy gejowskie postanowiły propagować legalność kazirodztwa i wykorzystywania dzieci . Holandii powstała partia propagująca pedofilie . Powodu braku chętnych uległa rozwiązaniu . Działała legalnie .
PNVD w Holandii do partia walcząca m.in. o prawa zoofilów i ''pedofilów'', nie homoseksualistów. Wskaż mi państwa, w których ugrupowania o charakterze LGBT oficjalnie opowiadają się za kazirodztwem/wykorzystywaniem dzieci.

pan k napisał:
Partia ta podobnie jak inne partie krytykują Chrześcijaństwo za wykorzystywanie dzieci a swoich szeregach tego nie widzą i ukrywają własne zboczenia .To pokazuje że partie Zielonych powinny zostać zakazane . Wszystkie partie które głoszą podobne poglądy .Naszym kraju istnieje partia Zielonych i należy grupy Zielonych . Popierają poglądy Niemców.
Fronda pisała takie farmazony zdaje się 3-4 tygodnie temu. Odstaw dillera, bo masz zrobioną wodę z mózgu.
Niemiecka partia Zielonych jest partią gejów i popierają wszystkie zboczenia .
1985 r. przedstawiciele Zielonych w landzie Badenia Wirtembergia opowiedzieli się za złagodzeniem kar za wykorzystywanie seksualne nieletnich.

Jak usunięto homoseksualizm ze spisu chorób psychicznych?

http://adamkuz.blogspot.com/2012/07/jak-usunieto-homoseksualizm-ze-spisu.html
1362720448_tsbmze_600.jpg


Część z nich domagała się usunięcia wszystkich zaburzeń seksualnych, jednak obawiali się, że jeśli w tamtym czasie przedstawią takie żądania może to im przeszkodzić w usunięciu homoseksualizmu z klasyfikacji chorób psychicznych .
2002. Richard Green, psychiatra, który blisko 30 lat wcześniej argumentował za wykreśleniem homoseksualizmu z klasyfikacji zaburzeń psychicznych, ujawnia się jako zwolennik usunięcia pedofilii z DSM .
A cele ruchu „gejowskiego” podsumowuje słowami: Mija w tej chwili 35 lat od usunięcia homoseksualizmu z DSM, co było naszym celem krótkoterminowym. Nasz cel długoterminowy – usunięcie z DSM tego, co nazywane jest perwersją seksualną, zaburzeniem seksualnym czy parafilią, w zależności od wydania, nie został zrealizowany . Uznanie kazirodztwa i pedofilii za legalne bo tak można zrozumieć te słowa . Walka o wykreślenie homoseksualizmu z chorób psychicznych jest początkiem uznania każdego zboczenia za legalne .
PNVD jest efektem wykreślenia homo chorób psychicznych . Dawniej było nie możliwe by taka partia powstała .
1362999813_gttb7m_600.jpg
 

quisquei

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2012
Posty
194
Punkty reakcji
10
Narodowcy to najgorsza hołota i nieszczęście Polski. Osobiście jestem przeciwny małżeństwom homoseksualnym a tym bardziej adopcji przez nich dzieci. Ale PiS wraz ze swoimi narodowcami prowadzi tak niszczycielską dla Polski działalność, że wolę już UE razem z tymi gejami niż PiSokomunuizm z narodowcami urządzającymi bijatyki i mordobicie w święto Niepodległości.

P.S. Notabene, środowiska Narodowców w Polsce są przesiąknięte agentami rosyjskich służb specjalnych. Inwigilacja jest tam bardzo silna. Nie wiadomo czy te awantury, terror i bijatyki jakie urządzają nie są dziełem sterowanym z Moskwy.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a ja z innej beczki. Narodowcy tak pięknie krzyczą "Zakaz Pedałowania" ale gdyby przeprowadzić ankietę, jaki procent z nich preferuje ze swoją partnerką seks analny to możne się okazać że większość. I mamy wtedy paranoję, krytykują mężczyzn za seks analny a sami robią to samo (ale z kobietą). Tylko że chodzi o ten sam organ ciała bo czym się różni odbyt kobiety i mężczyzny ?
 

Ugarte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
10
Herbatniczek napisał:
(...) I mamy wtedy paranoję, krytykują mężczyzn za seks analny a sami robią to samo (ale z kobietą). Tylko że chodzi o ten sam organ ciała bo czym się różni odbyt kobiety i mężczyzny ?
Naprawdę nie widzisz różnicy między seksem z kobietą a seksem z mężczyzną? Obawiam się, że to może być coś poważniejszego od paranoji...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
temat nam się rozwinął ? Pisałem o formie seksu, przecież odbyt kobiety tak samo się nadaje do seksu jak odbyt mężczyzny. A tak naprawdę, jak to określił w którymś z wywiadów Terlikowski, odbyt się nie nadaje do tego rodzaju współżycia
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Luka Wars napisał:
PNVD w Holandii do partia walcząca m.in. o prawa zoofilów i ''pedofilów'', nie homoseksualistów. Wskaż mi państwa, w których ugrupowania o charakterze LGBT oficjalnie opowiadają się za kazirodztwem/wykorzystywaniem dzieci.
Czytałeś ich program, że piszesz takie bzdury?
Przecież ta partia chce legalizacji pedofilii i legalizację narkotyków dla dzieci od 12 roku życia.....jak to nazwiesz?
Chyba nie "troską o dobro dzieci"?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
z tym wiekiem to też dobra historia. Aktualnie jest penalizacja seksu z 15 latką a taka Jadwiga Andygaweńska w tym wieku już miała duże doświadczenie. Wiek to mocno umowna kwestia
 

Luka Wars

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2013
Posty
159
Punkty reakcji
11
Wiek
34
Miasto
Lublin
danielr9 napisał:
Czytałeś ich program, że piszesz takie bzdury?
Przecież ta partia chce legalizacji pedofilii i legalizację narkotyków dla dzieci od 12 roku życia.....jak to nazwiesz?
Chyba nie "troską o dobro dzieci"?
Program PNVD czytałem, natomiast ty nie czytałeś mojej wypowiedzi, dlatego widzisz wszędzie bzdury. Jak napisałem, PNVD to partia walcząca m.in. o prawa zoofilów i ''pedofilów''. Nie ma to jak się ze mną nie zgodzić, a potem powtórzyć tę samą tezę w innej formie.

Wierzę, że napisałeś post po pijaku, ale to trochę podejrzane nad ranem. Moja wcześniejsza wypowiedź odnosiła się od wiązania homoseksualizmu z pedofilią, nie zasadności postulatów holenderskiej partii.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Luka Wars napisał:
Moja wcześniejsza wypowiedź odnosiła się od wiązania homoseksualizmu z pedofilią, nie zasadności postulatów holenderskiej partii.
A kim Ty do cholery jesteś, że masz prawo się w tym temacie wypowiadać? Jesteś lekarzem sądowym?
Czytasz i analizujesz badania na ten temat czy uprawiasz głupi i bezmyślny liberalizm?

"Z anonimowych ankiet przeprowadzonych wśród sprawców przestępstw wynika, że pedofil heteroseksualny popełnił 23,2 przestępstwa na 19,8 dzieciach, zaś statystyczny pedofil homoseksualny dopuścił się 281,7 czynów na 150,2 dzieciach. Ankietowani, anonimowi sprawcy o różnym statucie socjoekonomicznym na ogół byli dobrze wykształceni. Wyniki ankiety pokazały również, że sprawcy molestowali młodych chłopców pięć razy częściej niż młode dziewczęta".
- G G Abel, J V Becker, M Mittelman, J Cunningham-Rathner, J L Rouleau, W D Murphy. Self-Reported Sex Crimes of Nonincarcerated Paraphiliacs. „Journal of Interpersonal Violence”. 2 (1), s. 3-25, 1987.

"Badania wykazują, że stosunek heteroseksualnych pedofilów do pedofilów homoseksualnych wynosi około 1:11. Nie znaczy to, że mężczyźni wykazujący pociąg do dorosłych mężczyzn mają większą skłonność do wykorzystywania seksualnego dzieci, a jedynie sugeruje, że wśród osób z homoseksualnym rozwojem erotycznym częściej wykształca się prawdziwa pedofilia".
- Freund K., Watson RJ. The proportions of heterosexual and homosexual pedophiles among sex offenders against children: an exploratory study. „Journal of Sex & Marital Therapy”. 18 (1), s. 34–43, 1992. PMID 1556756.
 

Luka Wars

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2013
Posty
159
Punkty reakcji
11
Wiek
34
Miasto
Lublin
danielr9 napisał:
A kim Ty do cholery jesteś, że masz prawo się w tym temacie wypowiadać? Jesteś lekarzem sądowym?
Tylko tłumaczę prostemu człowiekowi treści z mojej wypowiedzi. Czysta uprzejmość w stosunku do osoby, która nie potrafi czytać ze zrozumieniem.
danielr9 napisał:
Czytasz i analizujesz badania na ten temat czy uprawiasz głupi i bezmyślny liberalizm?
Może zgubiłeś wątek, ale rozmawialiśmy o programie wyborczym partii, nie o danych statystycznych odnośnie pedofilii.

Swoimi badaniami trafiłeś jak kulą w płot. Nie widzę sensu się do nich ustosunkowywać skoro nie dotyczą mnie, ani moich poglądów. No chyba, że gdzieś zauważyłeś, jak biorę w obronę pedofilów lub homoseksualistów, ale to już nie mój problem.

PS. Zadałem sobie trud pogooglować. Abyś nie zarzucił mi bzdur, odniosę się do twoje autorytetu, K. Freunda:
danielr9 napisał:
Badania, pokazujące, jaki jest odsetek homoseksualistów wśród pedofilów wykonali też: dr Freund i dr Heasman z Clarke Institute of Psychiatry w Toronto. Wynik pierwszego z badaczy to 34 proc., drugiego - 32 proc. Lekarze ci we własnej praktyce zajmowali się 457 pedofilami. 36 proc. z nich okazało się być homoseksualistami. (Freund K. et al., Pedophilia e heterosexuality v. Homosexuality. J Sex & Martial Therapy, 1984; 10, 193-200). Trzeba dodać, że w badaniach tych przyjęto, że pedofil to osoba, która dokonała przestępstwa seksualnego na dziecku (czy dzieciach).

Trochę inny charakter miały kolejne badania, przeprowadzone przez tego samego dr. Freunda. Badał on mianowicie proporcje homo- i heteroseksualistów wśród pedofilów, rozumianych nie tylko jako sprawcy przestępstw seksualnych przeciw dzieciom, ale jako osoby, które popełniły takie przestępstwa, a ponadto wykazały skłonności seksualne względem dzieci. Sprawdzano to, badając klinicznie reakcje ich organizmów (przepływ krwi przez członek) na potencjalnie podniecające bodźce (obrazy). W ten sposób ustalono, że wśród pedofilów jeden homoseksualista przypada na 11 heteroseksualistów. Inaczej mówiąc, według tych badań, homoseksualiści to 9 proc. pedofilów. (Vide: Freund K, Watson RJ, The proportions of heterosexual and homosexual pedophiles among sex offenders against children: an exploratory study).

Źródło: Gość Niedzielny
To jak to z tymi proporcjami kłamczuchu?

Bądź co bądź, jeśli homoseksualizm w jakiś sposób determinuje skłonność do pedofilii, orientacja heteroseksualna również go determinuje, tyle że w innym stopniu. Wstrzemięźliwość seksualna również nie jest wyjściem, co może potwierdzić chluba polskiego narodu, duchowni z Dominikany.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Przypuszczam, że nie każdy narodowiec jest wrogiem tzw pedałowania, ciot i innych ludzi odmiennych w sferze seksualnej od większości. Mnie nawet obściskiwanie się, ślimaczenie przy całowaniu na ulicy, na widoku publicznym napawa niesmakiem, bo uznaję tę sferę za intymną. Nawet rączka w rączkę budzi niekiedy krytycyzm, gdy para - według mnie - niedobrana np wiekowo.

Możliwe, że i pośród narodowców są odmieńcy (bez urazy, to nie krytyka), jednak na pewno nie więcej niż gdzie indziej. Podobno tych odmiennych orientacji seksualnych jest w s u m i e 2 procent!, przy czym na pewno nie bierze się pod uwagę tzw perwersji w parach zróżnicowanych płciowo. Dlaczego ma się wrażenie, że tych odmiennych jest o wiele więcej? Ktoś podsyca sztucznie, może wspiera manify, antify i inne przejawy dumy z odmienności?

Przypuszczam, że narodowcy są przeciwni publicznemu pokazywaniu dumy z powodu inności niż większość. Sądzę, że narodowcy są przeciwni za darmo.
 
Do góry