rtv-sklep.com.pl - podejrzenie dokonania oszustwa

nattalias

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ok 2tyg temu kupilam telewizor na serwisie rtv-sklep.com.pl. Nie moge sie skontaktowac ze sklepem - jak dzwonię na infolinie dostaję informacje ze jest przerwa techniczna (ten sam komunikat od 2tyg). Dzis strona internetowa przestala istnieć. Ten sklep mieści sie przy Filaretow 27 w Tychach jednak według google znajduje sie tam inny sklep.

Czy ktos ma podobne doswiadzenia z tym sklepem?

Mam podejrzenie dokonania oszustwa.
 

nattalias

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Znalazłam już kilka osób z podobnym doświadczeniem - proszę również wszystkich innych z podobnymi doświadczeniami o kontakt.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Zgłoś sprawę na policję, bo najwyraźniej oszuści. Sklep postawiony na cba???
 

nattalias

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Sprawa już zgłoszona na policji przez kilka osób. Tak stronka była założona na cba, a dlaczego pytasz?
 
V

Vaffik

Guest
Bo to siedlisko hakerów. CBA to niebezpieczny serwer. Jeśli nie masz doświadczenia - lepiej omijaj...
Kiedyś PEB chyba też był na CBA! Wirus i trojan wirusem popędzane.
 

SzewczeN

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2015
Posty
12
Punkty reakcji
1
Wiek
10
Miasto
Jelenia Góra
Up,co ty gadasz wgl.
CBA to jest normalny darmowy hosting serwerów ww*
Po prostu po samym hostingu można było się spodziewać, że to oszuści.
Nikt nie zakładał by strony internetowej na darmowej bazie..
 
V

Vaffik

Guest
Nikt prócz hakerów. Przecież powiedziałem. Końcówka CBA jest bardzo mylna. Niejeden się nabrał i zapłacił za jakiś dziwny mandat. Mało to było afer?
www.ksp-warszawa.cba.pl
??
I babcia mandat za złe zaparkowanie roweru zapłaciła...
 

SzewczeN

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2015
Posty
12
Punkty reakcji
1
Wiek
10
Miasto
Jelenia Góra
Jaka mylna?
Jest to normalny hosting zaufany od 10 lat..
To, że jest .cba.pl nie znaczy, że to idzie wszystko od strony hostingu tylko to jest standardowy adres ich końcówki.
Nawet Ty sobie możesz założyć tam stronę i gówno obchodzi hosting co będziesz na niej robił. Więc nie gadaj pierdół.
 

nattalias

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dzięki za odpowiedzi.
Jest nas coraz więcej, sporo osób się do mnie odezwało w tym temacie - proszę także innych o kontakt.
 
V

Vaffik

Guest
Szewczen. Przestań dobra? Siedzę w necie od czasów modemów wdzwanianych i polnetu. W Aminecie też byłem. CBA to Centralne Biuro Antykorupcyjne i nic tego nie zmieni. Zrób ankietę w necie a się przekonasz. Hosting jest w 1&1, Home, Superhost, Megahost i podobnych a to że ktoś zrobił host na serwerze który nazwał CBA to ma pecha. Na kilkadziesiąt zapytanych kiedyś osób -- 90% z nich odpowiedziało że "co to? Policja?" więc nie ja wykreowałem te opinię.
Ugu, hostinger, Keed, friko, 2be, Evai, Jatsu, Hostil... to tylko kilka darmowych hostingów! Któryś swoją nazwą przypomina coś innego?
Bez jaj ale gdybym był właścicielem CBA to zmieł bym nazwę na SBA... Było by mniej wałów!
 

alves

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprawę tego oszustwa prowadzi wydział PG Komendy Wojewódzkiej w Katowicach.
 
Do góry