Rozwod rodzicow... :(

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Moj tata kiedys popelnil powazny blad.. Nadal sa malzenstwem z moja mama, ale maja juz kogo innego.. Ostatnio tata mi napisal (jest w Anglii), ze sie rozwodzi z mama. W sumie przeczuwalam juz to.. Myslalam o tym.. i mnie to jakos nie ruszalo.. Ale jak tata mi to napisal, to zrobilo mi sie smutno.. Niby lubie tych ich partnerow, ale chce, zeby oni znowu razem byli.. ; (...
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
i tak wydaje mi sie, że w miare dobzre to znosisz.
ja bym wpadła w histerie :]
nie wyobrażam sobie, że któryś z rodziców może mieszkać osobno
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Ja raczej jestem spokojna osoba.. Pamietam ze pare lat temu jak zaczely sie te wszystkie klotnie, to po nocach plakalam.. Ale chyba sie juz przyzwyczailam..
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Wiem, że Ci ciężko. Ale pomyśl, że masz ich oboje! Mój tata zmarł 6 lat temu. Wiesz ile dałabym, żeby żył z inną kobietą, ale jednak go mieć?
Poza tym pomyśl... gdyby Tobie ktoś kazał być z kimś, kogo nie kochasz... byłabyś? Daj im żyć własnym życiem. Pamiętaj tylko, że to nie Twoja wina i że kochają Ciebie tak samo mocno jak przed rozwodem. Zawsze będziesz w końcu ich córką ;)
 

Aśka...

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
bielsko biała
Moi rodzice rozwiedli się już bardzo dawno....mam założyła nową rodzine i mam braciszka kochanego i wspaniałego....mieszkam z Ojcem i sis .Szczeże niewiem czy chciałąbym zeby bili razem chyba nei byli by szczesliwi.Myśle żenarazie bedzie ci cięzko,i nie bedziesz mogła sie z tym pogodzić ale kidyś nadejdzie czas kidy powiedz 'cieszcze sie ze oni są szczęsliwi' mam nadzieje że będzie dobrze:*
 
Do góry